Crash v bráně

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ¾M‡©KÛ∟↑n, 9/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím vás všechny,

    Bohužel potřebuji pomoc, konečně jsem se dokopal,abych dodělal bránu betu a když jsem dodělal vlnu s Kristallony tak jsem šel hned na protegity ,ale v tu chvíly kdy jsem skočil tak hra zamrzla a po chvilce mi napsal Flash Plugin ,že neodpovídá a musí být ukončen, tak jsem restartoval clienta a stalo se to co jsem čekal, byl jsem mrtvý a to byl můj poslední život, můžu doložit crash logy. Samozřejmě jsem psal na podporu ,ale zatím mi nikdo neodpovědě. Prosím o jakékoliv nápady jak tento problém vyřešit.

    Předem Děkuji :);)

    Používám Google Chrome, server Globální Amerika
     
  2. Je mi líto ale tady je chyba u tebe, spadl ti plugin v prohlížeči a to mělo za následek odpojení od serveru, takže těžko ti něco vrátí. Na příště si radši kup život navíc.
     
  3. Ta karma mě fakt nemá ráda, proč to muselo spadnou zrovna tehdy, snaha byla děkuji
     
  4. ddavidd11

    ddavidd11 User

    taky mi to někdy udělá,je lepší mít ten život navíc no ;)
     
  5. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ahoj ¾M‡©KÛ∟↑n

    Ako ti už chalani poradili vyššie, bohužiaľ je to tvoja chyba. Ak vidíš že tvoja hra nie je úplne stabilná a môže ti kedykoľvek spadnúť, hlavne keď ti ostáva posledný život, do brány ísť netreba alebo je potrebné si dokúpiť nový život pre istotu.

    Na fóre nemáme práva na to aby sme vyriešili takýto typ herného problému, musíš počkať na odpoveď od Podpory a uvidíš.
     
    Naposledy upraveno: 10/4/16
  6. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Taky vyzkoušej jiný prohlížeč, mě se to pod chrome po chvíli začne sekat
     
  7. Drift1

    Drift1 User

    Samozřejmě ale stále platí i to že pokud byla chyba na straně hry tak se ti po vyhodnocení brána muže vrátit.
     
  8. |Oromë|

    |Oromë| User

    Pravidlo cislo jedna, nikdy nechod do brany s 1 zivotov a uz vobec nie ako slabsi hrac co nema vysoku dmg.

    Bohuzial padnuty plugin nie je problem hry a pravdepodobne sa ti brana nevrati. Pri strate brany system do 48h preveri ci bola chyba na strane BP, ak by bola, brana sa ti vrati, ale moc by som nedufal.
     
  9. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    ¾M‡©KÛ∟↑n jak už ti psali kolegové i spoluhráči výše, padání flashplayeru znamená problém někde v počítači, u chromu pravděpodobně přímo v prohlížeči. Zkontroluj si zda máš nejaktuálnější verzi prohlížeče i flashplayeru. Verzi FP zjistíš zde: Flash Player. Případně pokud budou problémy přetrvávat, doporučil bych vyzkoušet i jiný prohlížeč.
     
  10. Chápu, děkuji za vřelé nápady, ono se mi to stalo poprvé za 6 let existence účtu a zrovna v bráně, chtěl bych se zeptat, jde se nějak přes podporu zkontaktovat s nějakým fyzickým člověkem a ne automaticky odpálkovavacím počítačem, který mi odpovídá stále dokola stejným emailem?

    Děkuji
     
  11. Korben

    Korben User

    ¾M‡©KÛ∟↑n, čítal si vôbec čo ti ten email píše? Prvotný email ktorý ti príde, je automatický email, ktorý ťa upovedomí, že tvoj email dorazil na podporu. V odpovedi sa ti podpíše pracovník podpory. Automat podpis nedáva.:rolleyes:

    Okrem toho podpora hry nemá nič s tvojim prehliadačom a ani s padaním zásuvného modulu. BP prevádzkuje len hru, nerobí podporu a opravy prehliadačov a ich súčasti. :)
     
  12. |Oromë|

    |Oromë| User

    ¾M‡©KÛ∟↑n Na tickety odpoveda fyzicka osoba, mozno sa ti odpoved zdala automaticka, no pokial nenastal problem v hre, podpora ti branu vratit nemoze a inu odpoved od nej necakaj.
     
  13. Okej, já se jen pro jistotu zeptal, děkuji všem za obětavost, velice mě překvapila dobrá komunita tady na fóru, nuže, užívejte si hraní já si dám zase trochu pauzy od DO. Děkuji
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.