Cross Server stream 5.10.2016

Diskuze na fóru 'Vývojářský blog' zahájená uživatelem Jessie, 6/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Jessie

  Jessie Board Administrator Team Darkorbit

  Ahoj piloti orbitu

  Preložil som si pre vás Question/An
  swer z posledného streamu, kde sme testovali naživo medzi serverovú mapu. Vytiahol som len otázky a odpovedé, ktoré sú zaujímave.

  Cross server = Jedná sa o slovné spojenie v DO, ktoré indikuje napr mapu, kde sa budú môcť stretnúť hráči z rôzných serverov a bojovať proti sebe.

  Pozrieť záznam


  Je cross server atrakcia tohto roku? Plánujete v budúcnosti aj nové mapy s NPC a pod.?
  Toto je náš prvý krok k riešeniu populácie serverov. Pokiaľ budeme schopný vytvoriť takéto cross server zóny, tak do budúcna nevylučujeme taktiež vytvorenie ďalších variácií ako napr. 10 proti 10 a pod.
  Dúfame, že táto aktualizácia by mohla vyriešiť aj problémy spojené so spájanim serverov a neriešiť problémove situácie ako rank body, rebríčky a pod. Preto, nepovažujeme spájanie serverov ako hlavný a prvý krok, pretože týmto by sme hráčom odobrali pocit ich serveru čo by sme radi zachovali aj napr. vytvorením cross server zón na boje a pod.

  Takže neplánujete spájať servery?
  Zatiaľ to nie je prioritný plán. Spájaním serverov nastáva mnoho otázok a nejasností, ktoré musíme vyriešiť, ako napr. férove body skúsenosti, rebríčky, ako vyriešiť farming zóny kde je mnoho hráčov spokojných s tým ako to funguje teraz. Zatiaľ cross server je pre nás a hráčov najvýhodnejší no neskôr nevylučujeme kam nás ďalšie zmeny povedú.

  Bude Mimesis predstavený počas Halloween akcie?

  Počkajte a uvidíte :)

  Budeme schopný vytvoriť aliancie medzi servermi?
  Zatiaľ takáto možnosť nie je k dispozícií. Snažíme sa vyriešiť hlavne problémy pri cross servery ako napr. plnenie úloh, stabilita a pod. ale do budúcna to nevylučujeme. Náš dizajnerský tím má na stole niekoľo ďalších nápadov, ktoré by sme chceli implementovať v spojení s cross server mapami.

  Kedy budú opravené Lag chyby napr. na servery GE1?

  Reporty, ktoré sme dostali preverujeme a monitorujeme. Do hry sme spustili fix, ktorý by to mohol potencionálne opraviť.

  Kedy budú opravené PVP úlohy?
  O tomto probléme vieme, máme to na stole a dokonca vieme ako to opraviť, ide už len o samotnú úpravu a implementáciu, ktorú plánujeme v čo najkratšom čase.

  Plánujete do budúcnosti aby hráči mohli darovať vybavanie novým hráčom a pomôcť im pri vytvárani nového účtu?
  Zatiaľ nie, myslíme si, že práve máme dobrý systém pre začiatočnikov.

  Niektorý hráči využívali bugy klanových staníc, kde mali mali neustále 50% boostre a pod.
  Snažíme sa vyriešiť problém využívania bugov a pod. a následne ako takýchto hráčov budeme vyhľadávať a trestať. No je potrebné nájsť spôsob aby sme netrestali poctivých hráčov a aby sme zachytili každého spravodlivo.

  Povráva sa o 4 firme ?

  Na túto tému nemôžeme reagovať :)

  Plánujete nejaké boostre na produkciu Sepromu?

  Zatiaľ nie, naša myšlienka je, že nepotrebujete Seprom neustále ale len v určitých situáciach. Pokiaľa by sme každému dali možnosť mať dostatok sepromu, tak by táto surovina stratila svoju pointu. Seprom nepotrebujete na to aby ste boli silný v každej situácií, ale len v určitých. Jednoducho musíte premýšľať ekonomicky ako so sepromom narábať.

  Kedy bude cross server publikovaný na servery, plánujete to na 10 narodeniny?
  Zatiaľ nevieme :)

  Jackpot
  Zatiaľ máme veľmi veľa veci v našom pláne. Jackpot arénu riešíme a radi by sme jej dali význam aký si zaslúži, verte, že na to nezabúdamé a máme to v pláne.

  Uvidíme čislo online hráčov znovu?
  Pravdepodobne :) kto vie.

  Plánujete nové misie pre hráčov s vysokým levelom?
  Ano a čoskoro :) A nie len pre hráčov s vysokým levelom

  Čo plánujete urobiť so servermi kde je približne 50-60 hráčov online?
  No jedným spôsobom bude napr. cross servera mapa, kde dáme hráčom možnosť bojovať a a zažiť nové boje a pod. bez toho aby sme narušili ich rank body, a pocit vlastného serveru.

  Otázka ohľadom Flash vs HTML5 a klient.

  Máme niekoľko plánov a možností ako vytvoriť klienta a pod. a snažíme sa to riešiť, ide o dlhodobý plán.


  Tešíme sa na Vás v ďalšom Twitch streame.
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.

Sdílet tuto stránku