Zpetná vazba Cross server zóna- plány do budúcna

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem |Oromë|, 14/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Aký typ mapy by ste chceli vidieť v Cross zóne?

Anketa uzavřena 14/6/17.
  1. PvP a PvE + akcie ako Spaceball

    26 hlasy(ů)
    76.5%
  2. TDM a SC mapa

    8 hlasy(ů)
    23.5%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. |Oromë|

    |Oromë| User

    Cross server zóna- plány do budúcna

    V blízkej budúcnosti chceme rožširovať hru do Cross zóny. Chceme dať hráčom možnosť si zvoliť aký typ obsahu by chceli mať v cross zóne.

    PvE and PvP: Prvý nápad je ten, že by sme mali normálnu mapu, ktorá by slúžila na pvp boje a rovnako na farmenie NPC. NPC na mape by nebolo stále, menilo by sa. Napríklad jeden deň by tam boli Cubikony, iný zas Ice Meteority atď. Mapa by jednoducho slúžila na to aby donútila hráčov aktívne bojovať o NPC.

    Rovnako by sme chceli zaradiť niektoré akcie na tieto mapy, hlavne Spaceball. Sme toho názoru, že by sa mal obnoviť pôvodný zámer týchto eventov a chceme dosiahnuť aktívne súperenie medzi firmami.


    TDM & SC Mapa: Druhá verzia mapy je tá, že by sa isté akcie presunuli do cross zóny, narážame hlavne na TDM a Sector Control. V podstate by šlo o to oživiť tieto akcie a navrátiť súboje medzi firmami.

    Všetky komentáre, poznatky a nápady sú vítané.

     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Keby hráči aktívne bojovali o npc, hneď by bol o to väčší záujem; ako bezduché strieľanie 3 firiem.
    Je to len vec názoru. Nech prehovoria viacerí.
     
  3. Jupiter33

    Jupiter33 User

    No nevím, moc hráčů už darkorbit nehraje, maximálně PvP a t tam bude málo hráčů zvlášť když to bude na itálie 1, cz1,cz2,cz3 a na dalších serverech kde je málo hráčů. Já osobně bych vybral tu TDM a SC Mapu, ta by se mi hodně líbila
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Podľa toho asi ako by to upravili. Podľa mňa to PvP a PvE + Spaceball má dobrý potencial a vrátila by sa doba možno strého dobrého spaceballu kde bolo kopec srandy na teamspeakoch a každý bojoval.

    Určite postupne urobia kopec typov a budú vylepšovať cross server zónu ale osobne mne teraz asi príde lákavejšií ten spacebal ako TDM a pod. veľkým dôvodom asi bude, že tieto akcie už nikto nehral veľmi dlho a nemá v nich dôveru ani budúcnosť tak radšej skúsia ten spaceball, ktorý ešte ako tak je aktívny.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Citát zmazaný.

    úplné jednoduché vysvetlenie.....hráči chcú akcie, z ktorých je nejaká odmena, preto akcie ako TDM, bitka o bóje a podobne sú pre hráčov nezaujímavé a hráči preferujú akcie typu spaceball, crazy cubikoni a podobne
    nech tam dajú akúkoľvek akciu, hlavne nech to je pre hráča zaujímavé
     
    Naposledy upraveno: 16/3/17
    Alyctro, _mnemonic_ a -baghira2- tohle ocenili.
  6. _mnemonic_

    _mnemonic_ User

    Pokud bude presunute jakokoliv akce z normalnich servru ( a nasledne tam zrusena nebo bude vse 2x ? ) na zonu tak tam jiste bude (dost) hracu-ale to bude mit i opacny efekt -co nam zbyde na normalnich servrech krom NPC ? A pote je tu otazka jejich rozdeleni -uz dneska se stava ze vas to hodi do mapy kde je sice 50 lodi ale max LF3 a jeden co je UFEG (sice na kazdou firmu jeden) a ten si tam vesmnes farmi ranky.U teto akce by se muselo zohlednit lvl hrace jako u invazky -On jak tam skoci nekdo kdo zacina a dostane nalozeno tak uz tam nepujde-nebude mit duvod.
    U SB -stejne na tom vydelava ten co netaha a stoji v masku na portu (ci krade)
    SC ci TDM bude stejne nezajmave bez odmnen.
    Pridani NPC nic neporesi -pridate 3x cubi na kazdou firmu 1x -tam nikdo o ne bojovat nebude -kazdej si radsi v (klidu) otoci bez (namahy) na svem servru o dost vic kosticek za stejnej cas a nebo jeste lip-staci si pockat na vikend a mate vseho 2x tolik bez namahy (staci otocit par bran)-Za mne - spojit servry to jedine teto hre pomuze ale to je uz zase do jine dizkuze.
     
  7. jsem za SC a TDM ale jen v případě, že se z těchto akcí odstraní ty stupidní "bojky" které hráče doplňují i když jsou pod palbou
     
  8. |Oromë|

    |Oromë| User

    _mnemonic_ Ono donedavna som bol proti spojeniu a bolo to hlavne kvoli rebrickom a hodnostiam, celkovo by to hraci co makaju dlhe roky na rebricku brali ako podraz.

    Aktualne sa ale dost zmenil sposob hrania a ranky a rebricky su vysoko znehodnotene prilis velkym poctom double akcii, boostrov a podobne. Aktualne by som sa spojeniu nebranil, no na druhej strane, BP sa toho podla mna boji, nevedia co by to realne spravilo s hrou a udajmi.

    Uz je ocividne, ze BP si zvolilo alternativnu cestu a chce spajat servery cez spolocne mapy cross zony. Podla mna ma tato vec velky potencial, problem je ten, ze styl hry sa uz tak drasticky zmenil, ze tam kde hrac nevidi milion uridia, to je prenho blbost. Proste Spaceball plny ludi z roku 2009 mi pride az neuveritelny vzdialeny, ako by som spominal na inu hru. Vtedy sa hralo, odmeny neboli vysoke, no hralo sa, pukalo sa vo velkom a bola to zabava. Teraz mi to pride tak, ze hraci dojdu na mapu, stvu hracov naokolo a nadavaju si, potom zalezu do bran na tyzden a potom idu a zase je vsade dusno. Proste mi to pride tak, ze je tu bud prazdno alebo si tu hraci len nadavaju a veselo buguju vsetko naokolo.

    Spolocne akcie a spolocne NPC sa mi docela paci, urcite by tam bolo plno. Je to hra co bezi v systeme map, teoreticky vsetko co mame v beznej hre by sa dalo napchat na spolocne Cross mapy a urcite by sa naslo mnoho hracov co by tam chodilo. Verim tomu, ze by boli aj ludia co by chodili len tam.

    Uvidime co BP vymysli, na streame toho spominali vela, uvidime co vsetko sa realne zmeni.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.