Cruenta†Ultionem končí :D

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem Cruenta†Ultionem, 6/12/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Chtěl bych se s vámi oficiálně rozloučit, na konci roku už s tímto účtem končím, 24/7 a nové mapy mě už fakt zlobí natolik, že pokračovat nemohu. Můžete mi psát na mail cz3, kdo se budete chtít "rozloučit". https://cz3.darkorbit.com/index.es?profile=5qV2v&profileCheck=5RAzM&lang=cs
    [​IMG]
    Chtěl jsem původně udělat na DO revoluci, ale kašlu na to. Ať odejde kdo chce, DO stejně 27/7 řešit nebude. Osobně si nechám jeden malý účet, a dám na něm DO ten poslední rok, který to budu šolíchat a čekat, jestli se něco nezmění.
    Do účtu jsem od roku 2009 narval i dost peněz, ale proti botařům jsem nikdy neměl šanci. Děkuji všem kamarádům a kamarádkám, kteří se mnou na cz1, cz2, cz3 hráli, pomáhali mi a dali mi zapomenout od mé práce, dobrým odreagováním.
     
    Naposledy upraveno: 6/12/18
  2. Cruenta†Ultionem dobře děláš..

    Já taky nakonec po mých návratech a šanci hrát a vzpomínkách apod...jsem hrál i když jsem neměl... ta hra je dead...

    Mám přesně na cyborga tudíž můj cíl jsem splnil a tentokrát to odstavím taky...již to nemá absolutně žádnou cenu ....

    Hra je hřbitov.... nic at se daří ..... a měj se pěkně

    Dal jsem tomu taky šanci... ale o je o ničem... nejsem kolotoč sorry jako...
     
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    Cruenta†Ultionem budeš mi opravdu chybět.
    Dodělám ještě Skolla 11 prosince 2018 a pak také skončím.

    Nač čekat déle? Hvězdy na DO, nám také nejsou nakloněné.
    Od nich, již nic dobrého, nemůžeme očekávat.

    P.S.: Ať se Ti podaří cokoliv, čeho se v reál životě chopíš.
    To je jediné, co Ti doopravdy přeji. V mém srdci zůstaneš
    zapsán navždy. S pozdravem, přítel.

     
    Naposledy upraveno: 7/12/18
  4. Sentiero

    Sentiero User

  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    Sentiero byl by sem rád, kdyby zůstal.

    Ale jako svobodný člověk chápu, co to je dopřát druhému jak svobodu, také jeho štestí; které pak může mít lepší i beze mě.

    Nebudu mu v tom štestí a v jeho svobodě, nadále stát. Je to pouze, jeho rozhodnutí. A o tom, to je.
    - Je to jenom o pochopení. Nakolik sme jen lidé a to nás dělá lidskými vůči sebe navzájem. Toť vše.

    P.S.: I když mi to rve srdce, ale i přesto, jeho rozhodnutí akceptujem. Alespoň, takhle chápu jeho přátelství.
     
    Naposledy upraveno: 7/12/18
  6. Cruenta†Ultionem Polobůh fóra, a ty nestoudná ženo Sentiero mi chceš zvrátit mé rohodnutí? Abych ti neuhranul krávy, či jiný dobytek tvého domu. :D
     
    Naposledy upraveno: 8/12/18
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    Jediného poloboha, kterého znám, je jenom tento:
    [​IMG]

    Cruenta†Ultionem nic ve zlém, ale nemyslím si; že by si těch jeho 12 úkolů, také zvládnul. :D
    Promiň příteli, ale na Tebe, mi jeho profil bohužel nesedí.
     
  8. -baghira2- Titán fóra[​IMG]

    Tobě se to mluví :D, jinak asi sedí, jen +40 kilo, +30 let a bílé vousy
     
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.
  9. -baghira2-

    -baghira2- User

    Musím Tě vyvést z omylu, takhle nevypadám. :D

    Jenom pravému příteli, ukážu jako skutečně vyzerám.
    Pouze to napíšu, na Tvůj mail na cz3. Nikomu jinému,
    svůj skutečný profil, fotku z reálu, nikdy nezveřejním.

    Pro ostatní, vždy budu, výlučně anonymní. Ať si myslí co chtějí.
     
    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► tohle ocenil(a).
  10. Sentiero

    Sentiero User

    Cruenta†Ultionem, jajaj, teď jsi mě prokoukl. :D

    No tak nás nenapínej... Já jsem zvědavá :D
     
  11. josef402

    josef402 User

    na leden prekvapeni no nekecej:):):)prece prekvapeni je tu každý den:confused::confused:kdyz se lognes a nejde to jak ma:oops::oops: a kolik te to bude zase stat:D:D:Dja osobne se nestacim divit:rolleyes::rolleyes: jiz 8let když mam pocit ze sem zde us dopadl na dnoo_Oo_O a vždy nejaky sikula to dno posune niz:confused::confused:ledaze by to sami zrusili:p:p v tom pripade prekvapeni jo:D:D:D:D:D
     
  12. Sentiero

    Sentiero User

    Takže dnes poslední to den ? :D Nu, přeji ti hodně štěstí...teda peněz, piva, jídla, spánku... no prostě to, co chlapi chtějí :D :D
    Třeba se na nás jednou přijdeš podívat. :p :)
     
    Naposledy upraveno: 31/12/18
  13. Jediný příspěvek. Jsem zpět, začínám na PVE serveru.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Sentiero

    Sentiero User

    A přece přišel... :D:p
     
    Cruenta†Ultionem a -baghira2- tohle ocenili.
  15. Mám s tebe velikou radost taky nějakou dobu jsem zpět :)
     
    Naposledy upraveno: 19/7/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Nedávno jsem si vzpoměl jak cca v roce 2012-2014 teď nevím přesně jsme byli na pivku na smíchově :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Odpovím ti z tohoto účtu, jinak to nejde. A ano, byli jsme na pivu a jednou si se stavil u mě v práci v Letňanech... Já si všechno pamatuji.
     
  18. To musíme někdy zopakovat :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Mám ženu a dítě, a kolega je o 30 let mladší :D. A s kolika lidmi jsi se ze hry potkal real? Jen blbni. Prostě jsme v té době byli v klanu, a náhodou oba z Prahy.
     
    ferjlka[H★G], PanRocker a -baghira2- tohle ocenili.