čudny hráč

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem [♥]SPΔCΣ_KIИG[♥]☆, 1/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Korben

    Korben User

    Čo je na tom čudné ? Ak niekto dá kopec peňazí do účtu, tak pri hre nemusí stráviť toľko času. Ten účet bude mať 3 roky. Nebudem tu písať akú má hráč výbavu.
     
  2. musi maš full ubgerejdy ja tich platičov nechapem :D
     
  3. Já mam taky full ubgrady a moc peněz mě to nestálo jen půl roku tvrdý dřiny :D (22 štítů 35 LF4) irisy už sem měl dávno , de to i časem a když umíš myslet tak ti k tomu stačí pár kačem aby sis hoodně pomoch
     
  4. Korben

    Korben User

    [♥]SPΔCΣ_KIИG[♥]☆ Čo na tom nechápeš ? Niekto nemá čas , ale má peniaze a chce si plnohodnotne zahrať. Niekto nemá peniaze na vyhadzovanie ale zas má kopec času. :D
    Tiež nechápem ľudí ktorý dajú milión korún za auto , len aby mali nejaké image , ale keď na to majú.
     
  5. Takový hráč je mi stokrát milejší než full havoc (herkul) s 15 studijními body :D. LF4 nasbírá z červených nebo modrých beden, koupí studijní body a loví. Peníze jsou prostě relativní pojem, pro každého z nás jsou ty hranice někde jinde :D.
    Korbene, občas jezdím s mercedesem S (můj není), za 2.5 mega Kč a to bych pochopit dokázal :D.
     
    Naposledy upraveno: 1/5/14
    Korben tohle ocenil(a).
  6. Logan

    Logan User

    No ked to tu bolo takto dopodrobna rozpisane, polozim tradicnu otazku:

    Ma autor este nieco k teme?
     
  7. Logan

    Logan User

    Tak teda lock! :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.