CZ 1, MMO

Diskuze na fóru 'Klany' zahájená uživatelem ™°»BØSŦØΝ«15ℓvℓ°™, 25/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Ahoj,
    k DO jsem se vrátil po delší době a teď mám náladu zase hrát.V jednom se to ale blbě táhne, teda aspoň já to tak vidím.Hledám pro to klan.Než začnu psát info o sobě chtěl bych taky pár věcí, které by měl splňovat klan do kterého bych šel.Bylo by pro mě super, kdyby měl dost spojenectví na paladku, abych tam neumřel během jedné minuty ;)Supr by taky bylo kdyby používal TS, nebo skype...A jednou za čas byla nějaká ta akce...A protože ještě nejsem full, tak by byly super nějaký ty výplaty.Aspoň třeba jednou za měsíc, nemyslim nějaký mega velký, ale mě by pomohlo všechno ;)


    Teď něco o mně:DO hraju s přestávkama již od roku 2010.Nyní jsem 17lvl(350mil. BZ).Mám 7 Irisů poslední snad někdy teďka vydražím.Jinak LF3 mám 22(mám je v letounech takže v lodi my asi ještě 7 chybí tak se nelekněte až mě uvidíte, že střílim červenou)Generátory na štít jsou na tom dost podobně...P.E.T. lvl 8, Žádnej drahej skin na Goliatha nemám, jen ty basic...Účka si nějak pravidelně nekupuju..., studijních bodů mám 10,jinak aktivní jsem dost a když nebudu tak určitě dám vědět


    Pokud budete chtít vědět nějaké další info stačí napsat ;)
     
  2. TRIXT

    TRIXT User

    Náš klan bohužel tvé požadavky nesplňuje. Nejsme MNO (jsme VRU), nemáme žádná PONka na paládku, kredity nevyplácíme. TS ale máme. ;) Myslím si, že ale pro tebe bude lepší, když se poptáš přímo ve hře na četu.
     
  3. Málo kdo odepíše :/
     
  4. TRIXT

    TRIXT User

    Možná by jsi neměl trvat na kreditech (stejně je jejich vyplácení systémem omezeno), kouknout se do pořadí klanů, vytipovat si o který klan by jsi měl zájem a napsat jim žádost. Z vlastní zkušeností ti mohu říct, že je důležité do žádosti co nejlépe popsat svoji loď . Osobně žádosti bez popisu nebo se špatným popisem hned odmítám. Uvidíš kdo ti odpoví.
     
  5. Dobře, díky za rady ;) Snad se zadaří...