Cz1 Hľadám Eic klan, 16 lv, aegis veteran

Diskuze na fóru 'Klany' zahájená uživatelem E-T™, 9/7/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. E-T™

    E-T™ User

    Ahoj, Volám sa E-T a hľadám pochodov priateľský klan o viac hráčov. Hľadám klan kde sú prevažne starší hráči. Mam 16 lv, full aegis lf3, 1 lf4, Pet, prémium a pod.
    Moja aktivita by bola počas voľna, 4 krát v týždni cca a večer.

    Ďakujem za každú odpoved
    E-T
     
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    A v akej vekovej skupine by mali byť, Tí starší hráči, ak to nie je tajomstvom?
    Mohol by si to Prosím Ťa ozrejmiť? Ročník 38, 45, 50, 55 alebo 60? To už je skôr vek penzistov.

    Prepáč, ale fakt nerozumiem reči Tvojho kmeňa. A hľadanie koľkých pochodov by malo tvoriť ten priateľský klan?

    P.S.: Na to že máš len full LF3, v rámci klanu mieniš preukazovať len pomerne menej aktivity; než by si naozaj mal mať.

    https://cz1.darkorbit.com/index.es?profile=3kaVC&profileCheck=7QdzN&lang=cs
    Informačne: Hodnosť pilota - Seržant-začátečník, Firma - eic, Hraješ od 09-08-2010,
    Hrací čas: 601 hodín, 65 úspechov a 7 studijných bodov.
    No prepáč, ale za ten dlhý čas, za 7 dlhých rokov, som fakt očakával minimálne aspoň FE
    výbavu. Pokým nie rovno UFE. Ešte sa aj pochváľ, že máš full LF3. Tak to je vážne nárez.
    To s tým klanom si vážne robíš srandu? Preber sa, Ty si asi veľmi vážne zaspal svoju dobu.
    :D:D:D
     
    Naposledy upraveno: 10/7/17
  3. Borat

    Borat User

    -baghira2- nechápem tvojej srande... chalan to proste dlho nehral a po tých rokoch sa znova vratil. A keď si taký hnusny k nemu tak budem aj ja k tebe. Aspoň ma full iris, lf3 a bo2 :rolleyes:
     
  4. E-T™

    E-T™ User

    -baghira2- Ahoj, ďakujem za tvoju reakciu.

    Ďakujem , že si vypichol moje schopnosti a zručnosti, sam som to o sebe ani nevedel, čo je fajn. Áno hral som to krátko a dávno. A je stým nejaký problém? :) Za tých čias ako si aj sam písal 7 rokov, sa hráči k sebe správali aspoň na fóre úctivejšie :) a s dobou to nemá nič spoločne :)
    Prepáč, ale nerozumiem tejto výčitke :) Kvôli mojej dlhej nečinnosti nemôžem byt v klane kde hrajú skúsený hráči?
     
    Łïmïtlεşş a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Sentiero

    Sentiero User

    -baghira2- proč jsi tak zlý... Stalo se něco? Měl jsi špatný den?

    E-T™ možná si tě tu někdo všimne, ale moc na to nesázím. Určitě se poptej na chatu, tam najdeš klan spíš než tady ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    Tak som to nemyslel, pre vysvetlenie. Vôbec mi nešlo o to, byť voči nemu neúctivý a hrubý.
    Jasné, ako vždy som to prehnal. Avšak okolnosti sú momentálne už takéto:

    1) loď Aegis. V súčasnosti už existuje omnoho lepšia loď, ktorá ho plne nahraďuje. Hammerclaw.
    2) full iris z neho ešte elitného hráča nerobia. Je vôbec full havok, herkul alebo momentálne najnovšie sparťan?
    -- Ak ide vôbec so súčasným trendom tejto hry. Pýtam sa?
    3) 1x LF4 ešte sama o sebe nestačí. Je aspoň upgradovaná na 16 lvl.? Pýtam sa?
    -- Nakoľko starší hráči sa ho na to iste budú pýtať. A čo tak si pohľadať ďalšie LF4 robením ziet, kapp,
    -- a zbieraním zelených krabíc v dni LF4 a v deň zeusa? Okrem toho v hre existujú aj vyvinutejšie lasery:
    -- nestabilná LF4, ďalej nové vylepšené LF4: paritydrill, magmadrill a hyperplasmoid.
    4) zaujmavé, že ani len jediný raz nespomenul, či má vôbec vyupgradované všetké svoje stíhačky.
    5) a v konečnom rade, čo tak si niečo o tom pohľadať na fóre, poprečitovať si o tom, herne si to
    -- zadovážiť; a až potom začať niečo o tom písať do sekcie klanu?

    Prepáč chlape, ale to bol ten dôvod toho, prečo som Ti napísal, že si zaspal svoju dobu.
    A aby ste si o mne nemysleli, že som až taký zlý, tak tu má hneď niekoľko odkazov.:

    lode-a-designy (Hammerclaw)
    faq-spartan-dizajn-pre-stihacky
    letouny-stihacky (Havok, Herkul)
    laserove-dela (nové LF4)
    montaz-assembly
    galakticke-brany
    piratske-bednicky
    upgrade-predmetu

    P.S.: V každom klane to od Teba budú viac-menej požadovať, aby o Tebe vedeli čo si zač.
    Aktivita by rozhodne mala byť vyššia; poznal som klany, ktoré práveže prepúšťali členov
    len pre jej nízku účasť. Apropo starší hráči ešte neznamenajú, že sú aj skúsení. ;)

    Nezabudni "Čisté úmysly, pomoc potřebným a pokrok skrze spolupráci."
    & Každý kto mi pochlebuje je mojím nepriateľom, a kto ma kritizuje je mojím priateľom. - Konfucius.

    Borat a kde je oficiálne info o eventu Dominance, ktorá práve dnes začala?
    Nakoľko bulletin na hlavnej stránke, sa už o tom, od dnes zmieňuje.

    EDIT: Aha, informujú o tom, už týždeň dopredu. Tzn. že tento event, je ešte len v príprave.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/1/18
  7. Borat

    Borat User

    Prečítaj si ešte raz ten bulletin a hlavne začiatok.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. E-T™

    E-T™ User

    -baghira2-

    Aby som to uviedol na priamu mieru...
    Prečo mám dojem ten, ze si si myslel, že hľadám top špičkový klan...

    Momentálne ani sam neviem, ktoré klany sú dobré, len som chcel byť v klane, ktorý hraje aktívne, v ktorom ak budem jeho súčasťou nebudem stale nápadný inými hráčmi keď boxikujem alebo zbieram paladium. Čo sa týka brán, tak klikam zetu a kupujem uridium aby som svoju loď aspoň trošku vylepšil tým, že budem robiť brány. Vrátil som sa do hry pred 3 ma dňami. Ake su nové lode, priznám sa, neviem... Veľa sa toho zmenilo... Dizajny irisov a podobne, dokonca som dnes zistil, že si viem z zuslachtenych surovín vylepšiť štít a podobne. Fórum momentálne študujem. Viem, že všetko je tu.

    Ale tak podľa teba ak asi nebudem mat takúto výbavu ako si spomínal, tak na klan môžem zabudnúť.

    Za odkazy ďakujem, pre študujem si je.

    Kazdopadne chcem s hrou držať krok a budem sa snažiť aspoň trošku splniť očakávania.
     
    Naposledy upraveno: 10/7/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Sentiero

    Sentiero User

    E-T™ Občas není na škodu si získaný informace ověřit ;) Klany jsou různý. Některý berou podle věku, výbavy, levlu, aktivity, firmy apod. Máš výhodu, že na cz servrech jsou hráči na chatu aktivní, takže se můžeš zeptat přímo tam.

    -baghira2- ach jéje, co ty vždycky dokážeš sepsat.
    Hráč sem přišel s tím, že hledá klan. Napsal jakou má výbavu a jaký klan by si představoval. A ty mu začneš kázat jakou výbavu by měl mít a jak často hrát? Autor se přece nehlásí k tobě do klanu. Jen hledá klan, který by mu vyhovoval. A nemusí to být zrovna TOPka.

    Takže tvoje představy o tom, jak by měla vypadat jeho loď jsou v tomto případě nepodstatný. A je zbytečný to řešit. Každý hraje jak chce a podle svých možností. Koneckonců nic ti přece nebrání v tom si své představy, které jsi nám tady sepsal, zrealizovat na svém účtu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. -baghira2-

    -baghira2- User

    E-T™ Keďže si eic na cz1, máš tam minimálne dva mimoriadne silné klany S*S a KMU.
    Samozrejme, že tam nájdeš aj mnohé iné klany. Ale tieto sú z nich, najaktívnejšie.
    - Kedysi ich tam bolo fakt viacero ako URNA, URU, I; postupom času sa však zlučovali a tým zanikli.

    Ak mieniš nájsť klan vekovo starých ako aj skúsených hráčov, doporučujem o tom napísať na chat cz1.
    Konkrétne do miestnosti klanu. Aby si sa náhodou nezľakol, že sa ocitneš v klane 14 až 20 ročných tínedžerov. ;):D

    Z tých dvoch klanov, ktoré som Ti spomenul; je omnoho dôveryhodnejší klan KMU.
    Tzn. aby si sa za svoj klan nemusel hanbiť, ten druhý klan S*S má tendenciu tých
    druhých na chate cz1, veľmi hrubo urážať. O tom ako S*S zneužívali bugov v UBA
    aréne, by som radšej pomlčal. Rozhodne by si to za klobúk, nemohli dať.

    A to hlavné, oba tieto klany navzájom v rámci vlastnej firmy eic; vedú naďalej svoj nezmyselný WAR.
    Taká je momentálna situácia na cz1. Ostatné klany tejto firmy, buď sa do toho zamiešajú; alebo ešte
    lepšie - vôbec sa do nich nestarajú. A Tí čo sa do nich vôbec nestarajú, majú absolútne kľud v tom
    ohľade; že ich bez príčiny, len tak nemôže zostreľovať vlastná firma. Ako to u eic na cz1 bežne chodí.

    Pre Teba by bol asi fakt najlepší; pravdepodobne nezávislý, do nikoho sa nestarajúci a nekonfliktný klan.
    Na hlavnej stránke nájdeš vľavo hore vypísané KLAN a pod tým nájdeš na 408 stranách Seznam všech klanů.

    Záverom by som už len podotkol, len toto.
    Vyberaj ho veľmi rozvážne a nanajvýš opatrne. Dbaj na to aby ten klan, mal aktívne TS.
    Hodvábnou rukou vyberaj svoj klan a potom sa ho snaž udržať tou železnou. ;)
    & Nie je všetko zlato, čo sa blyští.
     
    Naposledy upraveno: 10/7/17
    Sentiero a Punisher tohle ocenili.
  11. E-T™

    E-T™ User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Koukám, že náš veterán fóra zase jede bomby :D Pokud sem dobře pochopil hledáš eic klan na cz1. Bohužel aktuálně na cz1 nenajdeš aktivní profiremní klan :/ Kvůli nedostatku hráčů a hlavně kvůli lidem co bez klanu střílí do zad vlastní firmu je většina klanů složena ze všech 3 firem a aktuálně by se dalo říct, že se tu válčí na 2-3 aliance a pokud si nevybereš jednu z nich budou tě střílet všechny a to i bez klanu. Neměl bych problém tě vzít do klanu i ti ze začátku nějak poradit a uvést tě do aktuálního dění na našem malém serveru :D V klanu jsme převážně full hráči a přibíráme slabší, aby jsme jim nějak pomohly (místa je pořád dost). Pokud ti nevadí společnost převážně hráčů okolo 20 let (máme tam také starší), můžeš si mě přidat do kontaktů a napsat mi až budu online, nebo kdykoliv emailem Høℓℓyωøøđ⭐Uиđєαđ. Pokud by si byl ochotný chodit a komunikovat na ts bylo by to skvělé :)
     
  13. Warden

    Warden User

    OT příspěvky smazány. Dále pište jen příspěvky, pokud chcete hráči poradit nebo mu nabídnout členství v klanu. Diskuzi jsem prozatím neobodoval, ale jakýkoliv další OT příspěvek bude smazán a obodován. Děkuji za pochopení.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Honzin

    Honzin User

    Rádi tě uvidíme v našem klanu E-T™

    Nazev klanu:
    [*M√*] Monster warriors
     
    -baghira2- a svi1 tohle ocenili.