Chyby CZ1 - udrzba

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Imperátor[CZ1], 6/9/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tak se nam tech 6 hodin protahlo na 14 ne? :D Nebo jsem jedinej komu furt pada CZ1? Vecer jsem se na chvili nalogoval, ale nesel chat a na mape nas bylo 5 a pul. Tak co je? :(
     
    **Horor** a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Korben

    Korben User

    Doteraz som tam lietal.
     
  3. Warden

    Warden User

    Korbene: musím se hráče Imperátor[CZ1] zastat. Herní mapa sice jede, ale hlavní stránka nikoliv. Takže ten kdo na mapě není nemá šanci. Občas se hlavní stárnka na pár desítek sekund rozjede a pokud se stihneš dostat na mapu, tak je vše v pohodě. Pokud to ale nestihneš, nemáš šanci. Tento problém eviduje vice hráčů včetně mě.
     
    Septarzx a -baghira2- tohle ocenili.
  4. tky mě to furt padá :(
     
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    Taky jsem na cz1 létal dnes, dokud jsem se nerozhodnul hodit nějaký ten kredit do aukce.
    [​IMG]
    Toto je jedna možnost, jinak to na hlavní stránce neustále píše při jakékoliv akci toto : čekání na cz1...
    a nebo [​IMG]
    P.S. Korbene, ty nemáš optiku od UPC...
     
    Naposledy upraveno: 6/9/17
  6. Korben

    Korben User

    Tak ja neviem, preklikávam hangár, profil, klan, obchod, a nateraz mi ide všetko, aj hra.

    Warden,ja nikomu nenadávam, len nemôžem za to, že mi hra ide. ;)
     
  7. No já se potřeboval přihlásit na cz1, abych se mohl přepnout na jiný server, a je pravda že mi trvalo skoro půl hodiny se tam dostat. Po kliknutí na login a chvilce načítání to skoro vždy vyhodí 504, na dostatečný počet pokusů se se štěstím dá přihlásit na hlavní stránku.

    Tady je i trasování a ping, oboje samozřejmě v době kdy přihlášení nejde:

    tracert:
    [​IMG]

    ping:
    [​IMG]
     
  8. Warden

    Warden User

    Korben: Já nemyslel že mu nadávaš (to mě ani nenapadlo), jen jsem chtěl potvrdit, že je to všeobecný problém. I teď když trefíš okénko v řádu desítek sekund, hlavní stránka funguje. Bohužel o chvíli později:

    [​IMG]
     
  9. oops.eu

    oops.eu User

    A co se vůbec všechno údržbovalo?
     
  10. Ajbn

    Ajbn User

    čím dal lepší :D :D :D dnes jsem diky teto super hlášce Omlouváme se za toto male nedopatření přehazoval konfigurace 2 hodiny :D sranda byla nic mene bez toho se to přehazuje pul hodiny plz už to fixnete ten hangar každej na to jen nadava vím že s tim nic jen tak neudelate ale trochu popožente ty nad váma .. :D at zmeni herni server .. protože to asi tak trochu nezvladá :D
     
  11. Warden

    Warden User

    Ajbn: Nejde o hangár, ty výpadky se týkaji hlavní stránky jako takové a je jedno kde se v ní pohybuješ. Herní mapa funguje dobře.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. MINNORIT

    MINNORIT User

    Ta hlavna stranka sa poctatne o moc zhoršila, predtým nešiel len hangar teraz je spomalena cela hlavna stranka teda okrem klanu ten mi naskoči docela rychlo, aspon lietat sa da doteraz som maval mikro lagy len včera večer sa trocha zhoršili začalo to viac lagovat, naštastie som zvyknutí na to :) ked hram v robote rychlost netu 30MB ide to cez 15 serverov a doma hram na 3MB a ide to cez 9 serverov tak je to poravnane rovnake a pride mi to zvlaštne, ked budem mat trocha viac času ti nafotim a dam sem na porovnanie ,, :confused: chvala gotovi mam full 4 lode že nemusim prehadzovat vybavu to by som asi prestal račej hrat ako 2 hodiny prehadovat :D
     
  13. ZOHAN

    ZOHAN User

    Debata je zde strhující a je tato drobná chybička vůbec nahlášena na BP? Boostery běží a hlavní stránka si dělá co chce a jede si svůj život.
    Než jsem to dopsal, opět to spadlo....
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 7/9/17
  14. Korben

    Korben User

    :D To ako by si išiel v práci za riaditeľom a povedal mu, "chalan začni už konečne makať, nech máme vyšší plat." :D

    ZOHAN,čo som pozeral, tak problém zatiaľ hlásený nieje, mne sa nedarí navodiť problém ktorý máte. Naloguje ma bez problémov a to som na slabšom pripojení, ako doma. Nie, nemám optiku a už vôbec nie od UPC. :D Mám len obyčajný internet.

    No každopádne spracujeme hlásenie a problém ohlásime. Osobne som myslel, že po rannom reštarte to bude v poriadku.

    EDIT: Chybová stránka naskočí sama od seba, alebo pri načítaní stránky, keď idete napr. do hangáru, alebo obchodu?
     
    Naposledy upraveno: 7/9/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Honzin

    Honzin User

    Přesně takový problém mám taky.
     
  16. Sentiero

    Sentiero User

    Zkusila jsem to a žádnou chybu mi to nepíše. Hangár a obchod jsou teda hodě zpomalený, ale ať klikám kamkoliv, tak chybová stránka nikde.
     
  17. Borat

    Borat User

    Problém som akurát nahlásil priamo vyvojarom. Už to majú na "stole" takže treba počkať kedy to dajú dokopy.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. ZOHAN

    ZOHAN User

    Korbene, tady nejde o nalogování. Pokud se tedy bavíme o stejné věci. Herní okno loguje, funguje. Nefunguje hlavní stránka, viz. fotky výše a vůbec hapruje přihlášení na hl. stránku. A věř tomu, že lidi jsou takoví, že chtějí hrát, budou brblat, ale něco někam napsat nebo nahlásit, to už je pro ně moc práce. Ale to už po těch letech jsi poznal sám a dnes jsi to na chatu i koneckonců zažil sám reálně.
    P.S. ted jsem několikrát i přihodil do aukce, možná někdo zmáčknul to kouzelné velké červené tlačítko?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Korben

    Korben User

    ZOHAN, Potom nech sa nikto nečuduje. Na úkor vlastnej práce, sa človek zaujíma o problémy v hre a namiesto spolupráce sa dočká zbytočných kecov. V takom prípade nevidím dôvod vyvíjať snahu niečo riešiť.

    Za tie roky čo som tu, viem že v BP potrebujú čo najväčšiu odozvu hráčov a čo najviac informácii k vyskytnutému problému.
    Pokiaľ len napíšeme, že hráči majú problém v hre a vývojárom sa nepodarí navodiť vzniknutý problém, tak žiadajú ďalšie informácie a tým sa zbytočne predlžuje vyriešenie problému.

    Téma Ohlašování technických problémů ve hře, alebo Hlásenie bugov/chýb v hre, nieje náš výmysel. Tieto témy boli vytvorené na základe požiadavky vývojárov a určite to nieje z dôvodu nejakej buzerácie, ale má to svoje opodstatnenie.
    Hráči by si mali uvedomiť, že spätná odozva je veľmi dôležitá.
    Chápem myšlienkové pochody násť ročných hráčov, ale nechápem keď dospelý človek sa chová horšie ako práve tie deti, ktoré sú skôr ochotné spolupracovať.
    Potom sa nikto nemôže ničomu čudovať, keď každý vidí len seba.

    Borat problém ohlásil, tak že ostáva len čakať, či sa niečo vyrieši s informáciami ktoré tu boli dodané.
     
    Naposledy upraveno: 7/9/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. HEROBRINE

    HEROBRINE User

    Poslušně hlásím, že nějakým zázrakem to zatím nepadá, ale odezva v hangáru je přímo vražedná.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.