Oznámení (CZ2-VRU)[FULL] Full elite

Diskuze na fóru 'Klany' zahájená uživatelem DevilHamsty, 14/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Zkratka/název klanu:
    [FULL] Full elite
    [​IMG]

    Datum založení:
    30.01.2015

    Náčelník klanu:
    ††**S*E*K*E*T**††™

    Počet členů:
    8

    Pořadí klanu:
    35

    Firemní příslušnost:
    VRU

    Daňová sazba:
    0% (0 kreditů) Napořád !


    Stav rekrutování
    Rekrutování (Level 16+)

    Server cz2
    Popis klanu:
    teamspeak: ts3.hicoria.com:10484
    Nabírám pouze normální hráče!!
    Teamspeak je POVINNÝ!.
    Paládkaři zde nemají šanci.
    Klan bez pon spojek s cizímy firmami!

    Války:
    ESO
    OCB

    jedná se o klan který má vlastní historii chceš se i ty stát historii příběhu a zažít mnoho dobrého i špatného a získat si respekt na orbitě ?

    Úvod(část 1/2) PS> budu se snažit přidávat jeden příběh každý týden okolo 6:00 až 12:00 dle času.

    Hvězda starých času ano to jsem byl, v dnešní době jsem starý veterán který vám může říct hodně o své minulosti která je nemálo děsivá.


    Ve vesmíru jsou jenom čtyři svatý pravidla:
    První, pokud potkáš to co zvládneš zabít sejmi to, pokud je to silnější zdrhej.
    Druhý, nikomu nevěř ani své firmě mysli sám za sebe.
    Třetí, jak mile spatříš cizí firmu slídit okolo hranic nahlaš svojí polohu klanu a vytvoř wapovou bránu aby se k tobě mohli dostat, když to nestihneš si mrtvej.
    Čtvrtý, nikdy nelítej sám!
    ______________________________________________________________________
    Sekvence Motorů zahájena za TŘI-DVA-JEDNA motory zažehnuty.[00101]
    Sekvence Generátorů zahájena za TŘI-DVA-JEDNA Štítová energie vypuštěna.[00102]
    Sekvence CPU slotů otevřena.[00201]
    Těsnění trupu aktivováno.[01000]
    Gravitonová kapsle nabita na 540%.[00360]
    Podpora života aktivní zbývá 99%.[00000]
    Aktivace zásobníku munice zamítnuta.[10000]
    Aktivace laserů odmítnuta.[10002]
    Letouny nenalezeny.[\0-10/]
    Raketomet nenalezen[00009]
    ------------------------Vítejte, Astronaut Začátečník prosím vás postupujte k domovské stanici.-----------------------
    Každý pilot dostane svojí první loď Liberátor se kterou bude lítat do doby než si sám vydělá na novou.
    ten kdo si to mohl dovolit si samozřejmě mohl požádat o výrobu silnější lodě jako je na příklad BigBoy. který je imuní vůči Lorkardiim a Streunerům, a při troše štěstí s ním prostřílíte Devolarium.
    jsme v době kdy se cení každá jednotka kreditů.
    A uridium je srdeční záležitostí ELITY.
    "Dámy a pánové toto je nový začátek pro nás všechny" vysílal Seket ostatním do lodních reproduktorů.
    "Jo to máš pravdu Sekete, ale radši si dávej pozor letí nad náma 7 člená strážní skupina Citadel odkloň svůj směr o 15° na levobok při sklonu lodi o 14 uhlů a sniž výkon pohonu o 12%. chce s tebou mluvit generál ohledně vytvoření týmu který bude provázen testem pokud projde získáš klanový modul který ti bude firmou darován a může být užíván dle libosti. Ostatní upravte své souřadnice na 63/145 při rychlosti 297 z hlášení mi přišla zpráva o problémech z radiací v hangáru 0-3R takže se přesuneme na hangár pro obchodníky." ozvalo se dívčím hláskem, ano byla to naše Deisy která na akademii měla nejlepší umístění v simulátoru taktických bitev.
    Já sem byl celý natěšený protože můžu začít nový začátek a nový život.
    když sem pozoroval ohromnou a masivní stanici na vlastní oči a cítíl ohromnou sílu kterou domovská stanice má, tajil se mi dech.
    Do toho se Zajíc ozval a začal mluvit do mikrofonu."Lidičky dostali sme se hodně daleko a věřím že jednou budeme mít respekt že se nám samotný generál pokloní"
    Po příletu na základnu a ukotvení lodí v hangáru pro obchodníky sme se nákladním autem přesunuli o 2 kilometry do ubykace pro nováčky.
    Bylo nás 8 a pořád sme nemohli uvěřit že je to skutečné.
    O pár minut co sme si začali vybavovat věci z kufrů přišlo holografické hlášení ve kterém znělo." Zdravím nové přírustky do naší obrovské rodiny, bude nám potěšením svámi spolupracovat"
    V tom přišel Seket do místnosti a byl ticho my všichni sme se seběhli k němu a čekali co poví, byl chvilku ticho napínal nás a pak pověděl,"Název Týmu je,FULL ELITE"
    Všichni sme se začali radovat a byly štastný že sme dostali šanci.
    Po půl hodině co sme si vyprávěli příběhy když sme byly ještě malý tak sem se svěřil i já.
    Bylo mi 8 když mi vyvraždili rodinu já zůstal sám, stalo se to v obchodním centru v Praze když napadli Československo
    kvůli Endůriu které bylo pod ruinami starého města a chtěli se k němu Saimoňi spolu ze Sibelony dostat. stačili během 10 minut zlikvidovat polovinu populace ve městě
    Spoustu smrti na malého chlapce kterého rodiče schovali do ventilace a vše sledoval skrz mřížky jak mu na kusy rozervali otce a matku bez slitování.
    od té doby sem se chtěl pomstít tomu kdo tento útok vyvolal.
    V tom byly všichni ticho a generál který vstoupil do místnosti pověděl "Každý někoho ztratil ale pomstou nevyřešíš vše,Nadějí že díky činům které učiníš se staneš motivací pro ostatní a sám pro sebe,pomstou vyřešíš jen smrt kapitána v bitvě nikoliv smrt generála ve válce."
    V tom se všichni postavili do pozoru a čekali co generál poví.
    "Jste zde nový doufám že nezklamete firmu a budete oddaný a věrný příslušníci přišel sem k vám z jistého důvodu, potřeboval bych od vás splnit jednu misi která je velkou přítěží pro firmu. jedná se o skupinku rebelů který mají po domácku vyrobený lodě a zbraňě a otravují nám a poškozují portály jste jediná aktivní jednotka v dosahu 1 měsíce světelných let od portálu citadely mají na starost obranu planety a doprovod na povrh venuše.
    tudíž ste zde zbyly jen vy a vaše zkušenosti, věřím že zkušenosti které ste nabrali na akademii nepřišli na zmar a ukážete co ve vás je. hlašte se v obchodním hangáru za 10 minut. budou vám přiděleny 4 děla LF3 a 2 Energetické Štíty kategorie Bo1 pro každou loď. hodně štěstí, Pohov" a v tento den začala naše velkolepá historie.
    Po té co sme se dostali k transportnímu autu sme se si rozdělili úkoly, Deisy bude sledovat děj z povzdálí a bude nám hlídat záda, Seket půjde do frontálního útoku, já půjdu zkonrolovat okolí spolu s Shagym, Saimark bude podporou pro seketa z raketovou palbou.
    Pinkie začne opravovat skratované části teleportu, bude mu zapujčen Aegis.
    když sme se dostali k lodím po prvé v životě sme spatřili funkčí Aegis je jich vyrobeno omezený počet kusů, nasedli sme do lodí a vydali se vztříc do temnoty.
    Sekvence Motorů zahájena za TŘI-DVA-JEDNA motory zažehnuty.[00901]
    Sekvence Generátorů zahájena za TŘI-DVA-JEDNA Štítová energie vypuštěna.[00702]
    Sekvence CPU slotů otevřena.[00201]
    Těsnění trupu aktivováno.[01000]
    Gravitonová kapsle nabita na 540%.[00360]
    Podpora života aktivní zbývá 100%[10007]
    Aktivace zásobníku munice povolena[36000]
    Aktivace laserů povolena.[50002]
    Letouny nenalezeny.[\0-10/]
    Raketomet nenalezen[00009]
    ------------------------Vítejte Hetzer.-----------------------
     
    Naposledy upraveno: 14/2/15