[Cz3]Hladám Klan

Diskuze na fóru 'Klany' zahájená uživatelem ►Borat•Sagdijev◄, 20/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Ahoj hladám nejaký klan na cz3...Najlepšie s WAR na firme mi nezáleží.
    Výbava:Full LF4
    Full Havoc
    4Hercules
    Všetky dizajny na všetky lode
    Ts alebo skype nieje problém :)
     
  2. Drift1

    Drift1 User

  3. svi1

    svi1 User

    Drift1 Ty ho znáš? On je lhář? Nebo to je jen konstatování či obviňování bez důkazů? Jen se ptám, než tohle OT někdo smaže a dá mi body, které tímto s pokorou přijímám.
     
  4. Drift1

    Drift1 User

    Neznám je to jen konstatování..já mužu sám za sebe říct že jsem ,skoro,, full..mám 10 havoc,10 letounu,45lf4 z toho 11 upgrade na plno..mám aegise,spearheada,citadel,vengeanci,goliatha..peta na 15 lvl,nemám mínusovou čest atd..tím jsem chtěl obklikou říci že jsem napsal nějakou část výbavy a nějaké podstatné info o sobě..to je lepší představa než full...já beru full na tuto pozici-goliath,1é letounu,45 lf4,vše upgrade,pet:protokoly na lasery atd...ale každý to bere jinak...takže lepší informace o sobě jsou lepší než pár strohých slov.
     
  5. svi1

    svi1 User

    Drift1 ano. Je lepší napsat více. No myslím, že pokud bych byl ten, který by o něj měl zájem, tak bych požádal, aby to rozvedl.
    Mě spíš baví, že lidi co mají "full" výbavu a tedy že už chvilku hrají, potřebují fórum k nalezení klanu, ale to sem nepatří a je to rýpání a chtěl jsem si to nechat pro sebe, ale když už tady tak nesmyslně tlacháme.. :)
    ►Borat•Sagdijev◄ hodně štěstí.
     
    PaiMei tohle ocenil(a).
  6. Mamina71

    Mamina71 User

    Nevím jaké máš herní zkušenosti, a kolik hodin máš reálně (vlastnoručně) nahráno, ale zkus se poptat např. u "Korunek".
    Pokud se kamarádíš s Turkama, tak kontaktuj Galy. :)

    Já osobně preferuji klany, kde je alespoň většina ze stejné firmy, jako jsem já - tj. EIC (pokud tam nejsou rovnou úplně všichni členové klanu, což je vůbec nejlepší, protože to nevnáší při bojích zbytečné zmatky.)