Dadavka?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *-MINI-SADA-*, 23/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobry den hráč 浪*RADOPAS*20ℓvℓ*浪 server cz1 mě dnes v 12:05 slovně napadl napsal veřejně na globalní chat:
    [•vş•] 浪*RADOPAS*20ℓvℓ*浪: *love* to je ten co psal na global ze mame vyplou staniici chcípák jeden

    Prosím o potrestaní tohoto hráče děkuji
     
  2. Zafod

    Zafod User

  3. Dadavka? Ty máš rýmu? :D No, každopádně tu žádost máš špatně...

    Mimochodem, kdybys viděl, co mně kdysi napsali někteří hráči, tak bys tohle za "dadavku" určitě nepovažoval... Trochu soudnosti.
     
    Naposledy upraveno: 23/10/14
    Korben tohle ocenil(a).
  4. toto myslíš vážne? :) tak si nebudeme dadavať ;-) myslím že dotyčný hráč Ta ničím neurazil
     
  5. Nehledě na jazykové schopnosti, či vědomosti zakladatele vlákna se domnívám, že označení "chcípák" urážkou je. Byť ve špatné sekci. Zafod ti již link napsal, klikni na ten modrý text a podle instrukcí tam uvedených napiš znova :D.
     
  6. Cruenta†Ultionem určitě to není hezké označení a souhlasím s tím, že je to urážka. Jen si myslím, že není nijak závažná. Když tu bude každý hlásit sebemenší hloupost, tak to fórum bude brzy podle toho vypadat. Přijde mi to spíš jako nějaký způsob odplaty, např.: "Jo, tak tys mně sestřelil, tak počkeeej, ti to nandam a nahlásim tě za urážku, muhehe" :rolleyes:
     
  7. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Spoluhrac ti uz dadal link, tak podej svou zadost podle pravidel a ve spravne sekci Chat, kde to kolegove z chatu mohou posoudit.
    Spatna sekce, nesplnuje pravidla, LOCK!
     
    Big_Bass tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.