ďalší bug - promerium + generátor pohonu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Pᗣᗧ•••Nαrcis••, 13/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dnes teraz pred 5 minutami som si dal do generátoru pohonu 3 promeria (takže malo byť 30 minút) a mám tam 0, takže sa to tam vôbec nedalo ale promerium mi zmizlo
    [​IMG]

    CZ3
    ID: 160998322

    EDIT: musel som sa odhlásiť a prihlásiť a hneď som videl že mám vyššiu rýchlosť a pozrem to a zrazu je tam 21 minút, takže tých 9 nefungovalo..
     
  2. Say_

    Say_ User

    taky mi to tak občas blbne :) ono stači když přihodiš dalši kaminek a hnedka by se ti to mělo ukazat i s tym dalším kaminkem nebo přelogovani :)
     
  3. Korben

    Korben User

  4. Ešte nikdy, ani som to nepotreboval
     
  5. Korben

    Korben User

    Aha , tak sa potom nečuduj že sa ti niečo podobné stane. Nejedná sa o žiadny bug , ale o zaplnenú cache pamäť s ktorej sa ti môžu načítať chybné údaje. Zisti si na internete čo je to cache, respektívne vyrovnávacia pamäť prehliadača a potom by si mal pochopiť k čomu to slúži a prečo sa ti stalo že ti nepripísalo upgrade pre pohon.
     
  6. Mne sa zas stane že tam hodím jeden šuter a mam 20 minút :D
     
  7. Zafod

    Zafod User

    Hmm, zajímavá informace [​IMG]. Mě se zase občas stane, že nahodím seprom do motorů a vidím bílé myšky...

    Server: PV1 (PV= pivovar)
    ID: 1111111

    [​IMG]
     
  8. Korben

    Korben User

    Myslím že tu viac nieje čo riešiť.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.