další chyby nebo nová grafika?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ˜™¤†»ЯΔÐÐΘ«†¤™˜₁₄, 15/12/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj, po včerejším restartu a přidání meziserverové zony jsem si všiml pár změn:

    *Sibeloni mají část lodě pokrytou červenou barvou jako by to byl uber viz. x-4 je to i u boss

    *Když hráč stojí na portu tak podle toho, jestli je nepřítel nebo hráč ze setejné firmy, tak port je umístěn před ním a část jeho lodi, která je ,,za portem,, má bud modrou nebo červenou barvu, podku se jedná o vlastní lod tak je bílá

    *Další chyba u Arctic Venoma > stopa se opravila, ale v masku chybí ,,modrý lesk,, lodi, myslím že je to ale zase jen chyba u venoma

    *Boss saimon ztratil barvu, ted vypadá jako velký klasický saimon

    *Citadel má hodně tmavý vzhled u jedo designů ( nejspíš elite ) edit. : Většina hry je tmavější jak byla

    Jsou to všechno jen malé detaily, které ničemu nevadí... kromě 1 a 3 což se jeví jako chyba
     
    Naposledy upraveno: 15/12/16
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Vcera mi moderator v chatu psal, ze je to bug.
     
  3. Myslíš to ztmavení všeho?
     
  4. Bond*Star

    Bond*Star User

    Aj mne A-Elite vobec tzv. nesvieti a všetko je čierne.
     
  5. ˜™¤†»ЯΔÐÐΘ«†¤™˜₁₄, ptal jsem se moda, zda se menila grafika, nebo se jedna o bug a bylo mi sdeleno, ze je to chyba. Takze nejspis vsechno, co se vcera zmenilo, tak je chyba.
     
  6. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Se dalo čekat že jak něco přidaj zas nadělaj hromady chyb,to by nebyl BP.
     
  7. A ledový disajn pet v masku už nefunguje vůbec.
     
  8. Bond*Star

    Bond*Star User

    Oni tú hru dovedú do hrobu normálne. R.I.P.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.