Další postup

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem RomanQo, 21/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. RomanQo

    RomanQo User

    Dobrý deň.
    Po pár rokoch som sa odhodlal zase začať hrať darkorbit a po chviľke hrania by som sa chcel spýtať ako postupovať ďalej a ako nakladať s U.

    Momentálne mám full iris, 6xLf3, zvyšné tie nové lasery za 300.000 na NPC a práve dražím B02(momentálne 13), apis, sentinel (obe padly z beden). Beta za mnou alfa a gama skoro dostavaná. V profilu pilota mám 7SB (bublina). Pet kami3, zber surovin 3.

    Chcel by som sa spýtať ako naložiť so 780.00U. (30% zľavy) a ako a čo farmiť na zárobok K. na aukcie a U.

    V prvom rade som uvažoval nad kúpou aegis alebo a-elite (56k alebo 140k uri). Potom asi logdisky na 23SB (2033 log. za 427.000U.) co dohromady delá 483.000 - 567.000 U. (Zavisí od aegise a nevím kterou) a za zvyšek bych chtěl koupit mechanizmus hledání NPC a když tak obchodu (30% kreda navíc a neustálý prodej surovin se hodí na aukce) a pripadne zberač bon. boxu. Dále jsem premislel nad formací hlavně na farmení. Určite diamant a treba i falcoln nebo jak mu je na penetraci štítu a/nebo srdce či vrtačku.

    Celkem by mě zajímalo jakej postup by ste volili na mém míste vy, co by jste upravili nebo úplně smenili.

    Vopred jedno velké díky.
     
  2. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Aegis je dobrá loď na farmení, A-elit její schopnosti ještě lepší, formace v této fázi není tak důležitá , to počká už vyděláš další U. Pak zakoupit Srdce, Vrtačku a postupně další. V těch počátečních nákupech moc neutrácej U, pokud máš dostatek kredit tak Aegis vydraž, hlavně stav a dělej brány . Se slevou na U v akcích sleva% na brány a dvojnásobné odměny z bran vytěžíš max. Na odměny nejlépe Zetu.
     
    Naposledy upraveno: 21/11/16
  3. RomanQo

    RomanQo User

    A ešte čo som zabudol tak som sa chcel spýtať ..

    Na A-Elite je napisané:
    o 5% vyššie škody, o 50% dlhšia životnosť opravovacích robotov, o 20% rýchlejšia oprava štítu a o 10% rýchlejšia oprava BZ.

    Znamená to že mi to stále opraví rovnaké množstvo HP aj Štítu len za kratší čas alebo mi to bude opravovať kratšie a opravovat stale rovnako (opraví menej)
     
  4. Opraví ti to o 50% více z bojky (díky délce trvání), ale u zbytku (tzv. "přenosu") - schopnosti, kterými můžeš doplnit i ostatní lodě se zkrátí a doplnění se zmenší o délku trvání (20% / 10%). Tzn. bude opravovat / doplňovat štít méně.

    Jinak řečeno rychlost opravy / doplnění štítů je stále stejná, jen se mění čas trvání schopností.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.