Zpetná vazba Další sluneční kalendář

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -baghira2-, 17/5/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Slunečný kalendář, co s ním?

  1. Kto je pro.

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  2. Kto je proti.

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  3. Komu je to jedno.

    0 hlasy(ů)
    0.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -baghira2-

    -baghira2- User

    Sluneční kalendář.
    Třeba nám ho, nebo ne?
    Rád bych poznal Vaše názory a Vaše reakce.
     
    Naposledy upraveno: 17/5/18
  2. svi1

    svi1 User

    leosacek, coje a ZOHAN tohle ocenili.
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    Bylo to skouška, jak se dostat v návrhu do Nástroje vláken. Klidně ať to moderátori smažou. Kritizovat umí každý.
    Jen sem potřeboval vědět jak to vypadá ve vnitřku Přidání Ankety. Se všemi možnostmi. Bez toho, sem to nemohl sepsat.

    P.S.: svi1 a bez toho by to nešlo, aby si si do toho nemohl rýpnout? Ptám se.
    Šlo jenom o skoušku, nic víc. Teď vůbec nechápu Tvůj zlý úmysel.
    Ještě bych ocenil od Tebe, tento odkaz. ctete-nez-pridate-novy-navrh Bez toho, to bohužel vnímám jako vyrývání.
    - Přiznávam sem síce ospalý, ale jediné o co mi šlo, bylo ohleduplně poradit spoluhráči. Toť úplně vše.

    Možná, že tento návrh není dle pravidel; ale to bych očekával spíše od moderátorů a né od Tebe. Za pochopení Děkuji.
     
    Naposledy upraveno: 17/5/18
  4. =Marvin=

    =Marvin= User

    Já jsem proti a není mi jedno spamování fóra. Pokud si chceš něco s funkcemi vlákna vyzkoušet, máš tu na fóru i sekci kde svoje příspěvky vidíš jen ty a moderátoři, je tu i téma kde se můžeš na jakoukoliv funkci fóra zeptat. A svoje vlákna můžeš smazat i sám, když už zkoumáš nástroje vláken, určitě tam vidíš i řádek smazat vlákno.

    Já bych zase od tebe očekával že na fórum jako dlouholetý člen budeš přispívat podle pravidel, a nebudeš nám schválně přidělávat práci.

    Nic více k řešení, uzavřeno.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.