Další změna typu písma Jmen ve hře

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Torres, 26/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Torres

    Torres User

    Můžu se zeptat proč jste zase změnili typ písma jmen ve hře na ten hnusnej New Times Roman? :(
     
  2. to zmenil BP tu s tim nikto nič nespravil.
     
  3. Zafod

    Zafod User

    Můžu se zeptat co je na Times R. hnusné? Buď přesný, já si na to vzal lupu a nic hnusného jsem neobjevil.

    Tedy vlastně je tu jedna možnost, mě třeba připadnou hnusní pavouci, prostě tyhle členovce s osmi nohami nemám rád. Naopak housenky a jiná podobná havěť mi naprosto nevadí. Nicméně jsou lidé kteří pavouky považují za krásná zvířata. Tohle všechno celkem chápu. Ale že by něco podobného bylo i u obyčejných písmenek?
    Tak to je mi tě líto, když si představím že máš něco jako fontfobii, brrr...
     
    Cruenta†Ultionem a Maxi tohle ocenili.
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Došlo k úprave od BP, t.j. treba si na to zvyknúť ak to tak už ostane čo predpokladám, že hej.

    Má autor ešte niečo k téme?
     
  5. Torres

    Torres User

    nemám fóbii :) Na normální typ písma ve hře jsem byl zvyklej 3 roky ale teď to pořád měněj. Nechápu z jakýho důvodu.
    Kubino - to chápu ale proč to pořád přehazujou?
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Netuším, nie som pracovník BP a ani v kontakte s ich vývojármi, toto je ich parketa. Samozrejme pochopíš, že v reporte riešime dôležitejšie veci v hre ako je font písma.
     
  7. Torres

    Torres User

    okey. jasně.
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

    Považujem za zodpovedané.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.