Ďaľšie kroky vpred

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem †»BiБ»«Ðєfєcт«†, 5/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahojte, hrám DO už dlhšiu dobu (od 2011) s prestávkami a došiel som do bodu kedy neviem čo ďalej alebo na čo sa mám skôr sústrediť. Viem, že tu už jeden podobný príspevok bol, ale veľmi by ste mi vašimi radami pomohli. Som lvl 16. Mam goliatha solace, irisiky (8), full LF3 (31) + LF4 (2), full pohony G3N-7900 (15), full štíty SG3N-BO2 (cca 20), PET lvl 10 s mechanizmom zbierania surovín lvl 3 + AI-R1 lvl 3 (6), CPU-čka mám všetky potrebné, body výskumu (16), skylab je v pohodičke. Z GG mám prejdené 1xEpsilon a 1xZeta. Síce to nie je najhoršia vybava, ale stále to nestačí na ubránenie sa napr. pri zberaní palladia. Otázkou je, či sa mám sustrediť skôr na GG (aké?) a na zbieranie palladia alebo upgradovanie a vylepšovanie niečoho alebo dražba nejakých potrebných vecí..... Za každú užitočnú radu vopred ďakujem!
     
  2. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Tak v prvé řadě stav zety a udělej full havok,pak kappy na herculy a dělej upgrady.
     
    †»BiБ»«Ðєfєcт«† tohle ocenil(a).
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    Zo Zet také popadá hodně zelených beden.
    Sleduj dlouhodobě DO prihlašovaním a když bude den Zeuse nebo LF4; a pak je zbírej.
    Snad budeš mít štestí na další LF4. Na PVP mapách by mělo být větší štestí.

    Pak je upgradni, když přídě hodina výhodných upgradů.
    Každý pátek párneho týdne od 19:00h po 20:00h.

    Ze Zet taktéž popadá hodně logdisků. Tzn. vylepšovat si svůj profil pilota jde pořád.
    Hrubé lasery skrze Kvantová Optika I. a II. také nejsou na škodu. Doufám, že je máš.

    EDIT: -xghost- "na PVP je větší štěstí na LF-4" - to je pravda.
    Na cz1 mi padli 3x LF4 právě z mapy 4-3. A zrovna tak na cz3.
    Podle Tebe náhoda? Osobně si to nemyslím. ddavidd11 má pravdu.
    Mimo PVP jak sem se snažil, mi ještě LF-4 ani jednou nepadla. ;)
    Vlastní skušenost.
     
    Naposledy upraveno: 6/2/17
    *SATKO* tohle ocenil(a).
  4. -xghost-

    -xghost- User

    Nevím, kde jsi vzal, že na PVP je větší štěstí na LF-4. To mi přijde nereálné.
     
  5. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Ono se říká že na pvp je větší šance ale není to samozřejmě 100%.Já osobně bedny zbirám jen na pvp,mimo pvp my nic nepadalo.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. řekl bych , že šance na získání LF4 je všude stejná , jediný bonnus na PVP je na boxíky , kdyby byl i na bedny , bylo by to v oficiálních oznámeních. Toto jsou jen dohady , já absolutní většinu nasbíral na X-5 a nikdy při sběru nestřídám mapu.
    Jinak k vybavení †»BiБ»«Ðєfєcт«† :
    Každý samozřejmě prosazuje svoje , každý má jinou taktiku. Já bych pro změnu navrhoval Kappy - sice je tam méně klíčů, logdisků pro změnu ale můžeš dostat buď herkul , nbo LF4 (pokud budeš mít smůlu tak multibooster nebo nic) a podobně ale v této době bych řekl že nejhlavnější je výdrž , zvlášť pokud chceš sbírat na palladiu.
    Pokud si nasbíráš full Hercul , bude ti to , dle mého rozhodně platnější než DMG. +% na HP a štíty v letounech jsou dost znát , dále je dobré si udělat profil plně na obranu , to už má snad každý , teď jde o to , jak jsou drahé body do úhybných manévrů II(už nepamatuju co tam je potřeba) zda se ti vyplatí do nich jít hned. Samozřejmě upgradování štítů je dost důležité. Pokud chceš sbírat , tak formaci srdce , dvojité kolo na útěk , a kruh určitě taky není k zahození ;)
    Pokud nehodláš sbírat bonusboxy na uridium aktivně , zatím se vyhni vkládání bodů do těchto políček - tam se sběr vyplatí při dvojnásobku , jinak to dle mého nestojí za to
     
  7. ddavidd11

    ddavidd11 User

    •»Śøŋºº«•

    Podle toho co píšeš jde vydět že zastáváš obranou strategii a nejsi moc pvp hráč,za mě v této době je podle mě nejhlavnější dmg,obrana je fajn,ale i bez té dmg si ztracen.Kappy na začátek podle mě je nejhorší možnost,jsou drahé na stavbu a začatečníkovy se nevyplatí,ze zet má navíc i klíče a disky takže i tak muže získat pak lf4 z beden a může dělat profil. Ale je to jen můj názor.
    Co se týče ktomu zbírání beden,hraju hru už pár let a nikdy sem lf4 z bedny mimo pvp nedostal :D.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. †»BiБ»«Ðєfєcт«†, pokud jsi od roku 2011 udělal 2 brány, a máš 2xLF4, měl by si si položit otázku, chci to vůbec hrát? Výbava, co popisuješ se dá získat za 6 měsíců maximálně.
    Buď budeš muset zainvestovat, dělat zety, protože máš zoufale málo studijních bodů a sbírat bedny, snad budeš mít štěstí na zeus a apis, také na LF4. Nebo si na brány nasbíráš a budeš kupovat jen formace letounů.
    Pokud tedy nebudeš investovat, sbírej. Osobně dávám energie do bran a uridium do beden. Sbírej jen zlaté bedny při akci.
    Kolegové, LF4 jsem našel i na 2-7 a jedna mi zde padla i z bosskristalona (zelená bedna), toť moje zkušenost.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. ddavidd11 , ja jsem říkal , každý zastává jinou strategii , máš pravdu že jsem zatím především PVE hráč ale na PVP mám slušnou výbavu a nevyhýbám se mu (bohužel zkušenosti nejsou :D)
    Reagoval jsem ale na to , že hráč píše o tom že chce vydržet při sběru například palladia , proto jsem psal především o obraně , ale jak říkám , každý hraje jinak(já šel také nejdřív na DMG , zkušený hráč mi ale řekl že například upgradovat LF4 dříve než štíty je blbost - a je).
     
  10. smoki170

    smoki170 User

    doporučoval bych ti udělat zety a kappy potom epsy a vylepšovat ale hlavně udělat apis a zeus(i když když je zeus day tak padá apis :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Borat

    Borat User

    Hráč sa viac neozval.

    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.