Damage bug?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem GoodCraftCZ, 5/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den,
    už dlouho mám takovou otázku proč? Proč když dělám například DMG test a střílím MIX munice, tak mě to ukáže max kritik 80k třeba a nepříteli (napříkald kamarádovi, který si nechá na sobě DMG test udělat) to ukáže 150k kritik a asi mu to i těch 150k odečte, mohu se zeptat či já to vidím bez nějakých bonusů či je to bug, nebo nevím. Byl bych rád kdyby mi toto někdo vysvětlil...

    Děkuji předem za vysvětlení ''bugu''? kterého jsem si všiml :)
     
  2. Korben

    Korben User

    GoodCraftCZ Už som to tu niekoľko krát písal. Ty vidíš DMG jednotlivo, protihráč vidí DMG spojené. Cestou v sieti sa tieto čísla sčítajú.

    Skús to DMG robiť bez rakiet .
     
    GoodCraftCZ tohle ocenil(a).
  3. Díky moc korbene, se divím že mi to nedošlo :( Jinak když si to sečtu tak dostanu to co on, je to tak ne? Dobře toť vše ještě jednou děkuji.
    S pozdravem GoodCraftCZ :)
     
  4. Korben

    Korben User

    Môžeš aj nemusíš, je otázne koľko striel to spočíta. To čo je prenášané internetom je klamlivé. Ja som letel s kamarátom po PVP a na TS mu hovorím aby ma počkal a on mi hovorí že veď som pred ním.
    Tak že odozva a spracovanie dát v internete je niekedy nevyspytateľné. :)
     
    GoodCraftCZ tohle ocenil(a).
  5. jo to znám :) díky, už nemám otázky
     
  6. Korben

    Korben User

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.