DarkOrbit - Čo sa kde objavilo

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem Enriqe-XXX, 3/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. (GRIBAR)

  (GRIBAR) User

  ked to ziskas, musis to hlasit u svojho zubneho lekara.
   
  bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
 2. coroner

  coroner User

  buďme genderový gribare- keď jste to získaly-i pilotky či piloti, tak na gyndu nebo na kožní
   
 3. Honzin

  Honzin User

  Nevíte kam patří vtipy .
   
 4. (GRIBAR)

  (GRIBAR) User

  Do zivota.
   
  bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
 5. Honzin

  Honzin User

  Na to mám televizi a Babiše jak si hraje na Harryho Pottera s jádrem .
   
 6. <item name="bn_valentine_headline"><![CDATA[Immortal Union]]></item>
  Can you reunite the lost lovers? Defeat those that stand in their way of reunion, collect Styxus and Charopos Shards and craft special rewards!


  <!-- Immortal Union -->
  <item name="npc_valentine_title"><![CDATA[Immortal Union]]></item>
  <item name="npc_valentine_event_description"><![CDATA[Kill Lanatum to summon Styxus and Charopos. Unite Styxus and Charopos Shards to craft special equipment, ship designs and ammunition! Find them on the X-2, X-3, X-4, X-5, X-6, X-7 and X-8 maps!]]></item>
  <item name="npc_valentine_boss_spawn"><![CDATA[Styxus and Charopos are now at large!]]></item>

  <item name="window_objectives_bp_ttip_bpReward-500442"><![CDATA[15,000 RSB-75 and 125 Axion Beam Regulators]]></item>
  <item name="window_objectives_bp_ttip_bpReward-500445"><![CDATA[200 DCR-250 and 125 Axion Beam Regulators]]></item>

  <item name="window_objectives_bp_promo_desc-valentine"><![CDATA[Purchase the battle pass to get additional rewards from completing objectives! Don't miss out on bonus ammunition, upgrade materials and the all new Solaris Ship!]]></item>
  <item name="window_objectives_bp_highlight_title-valentine"><![CDATA[Solaris Ship]]></item>
  <item name="window_objectives_bp_highlight_desc-valentine"><![CDATA[Complete objectives to get bonus ammunition, upgrade materials and the all new Solaris Ship!]]></item>


  Solaris (ship)
  Reduce your victims to ash in the Solaris Ship! This ship comes with the Incinerate ability, which burns opponents continuously in a circular radius around the ship.

  Omezte své oběti na popel v lodi Solaris! Tato loď přichází se schopností spalování, která nepřetržitě pálí protivníky v kruhovém poloměru kolem lodi.

  Incinerate - For %DURATION% seconds, burn enemies continuously in a circular radius around you.
  Spalování - po dobu% DURATION% sekund vypálte nepřátele nepřetržitě v kruhovém poloměru kolem vás.


  Psyche Solaris ship design
  Celebrate the reunion of love in the Psyche Solaris Ship Design! Team up with the Amor Solaris Ship Design, and this ship gets the following additional abilities: 10% increased damage.
  Oslavte shledání lásky v designu lodí Psyche Solaris! Spojte se s návrhem lodi Amor Solaris a tato loď má následující dodatečné schopnosti: 10% zvýšené poškození.


  Amor Solaris ship design
  Celebrate the reunion of love in the Amor Solaris Ship Design! Team up with the Psyche Solaris Ship Design, and this ship gets the following additional abilities: 10% shield and 5% increased hitpoints.
  (both designs also have blueprint/recipe text)
  Oslavte shledání lásky v designu lodi Amor Solaris! Spojte se s projektem Psyche Solaris Ship Design a tato loď získá následující dodatečné schopnosti: 10% štít a 5% zvýšené přístupové body.
  (oba návrhy mají také text plánu / receptury)  VB-142 (laser ammo)
  Developed from the combination of Styxus and Charopos' parts, this special ammo deals 4x damage, and a total of 7x damage against Styxus, Charopos and Lanatum.
  Vyvinuto z kombinace dílů Styxus a Charopos, tato speciální munice způsobí 4x poškození a celkem 7x poškození proti Styxus, Charopos a Lanatum.


  <item name="items_recipe_blueprint-vb-142-10k_fullname"><![CDATA[VB-142 x10k Blueprint]]></item>
  <item name="items_recipe_blueprint-vb-142-10k_description"><![CDATA[Obtain 10,000 VB-142 laser ammo. Developed from the combination of Styxus and Charopos' parts, this special ammo deals 4x damage, and a total of 7x damage against Styxus, Charopos and Lanatum.]]></item>


  Ship upgrade modules:
  DMG-SDZ01 - 4% increased damage if equipped on your ship. This ship upgrade module can be used on the following ships: Solaris, Disruptor, Zephyr.
  DMG-SDZ01 - 4% zvýšené poškození, pokud je na vaší lodi vybaveno. Tento modul pro upgrade lodí lze použít na následujících lodích: Solaris, Disruptor, Zephyr.


  SPC-ROC01 - 4% increased rocket damage and hitchance for rockets if equipped on your ship. This ship upgrade module can be used on the following ships: Solaris, Disruptor, Zephyr, Spectrum, Tartarus.
  SPC-ROC01 - 4% zvyšuje poškození rakety a zásah do rakety, pokud je na vaší lodi vybaveno. Tento modul pro upgrade lodí lze použít na následujících lodích: Solaris, Disruptor, Zephyr, Spectrum, Tartarus.


  <item name="items_recipe_blueprint-spc-roc01_fullname"><![CDATA[SPC-ROC01 Blueprint]]></item>


  Styxus Shard (resource)
  Shards salvaged from the remains of Styxus, it can also be dropped by Lanatum aliens. It can be used in the Assembly to craft items with special abilities.
  Střepy zachráněné ze zbytků Styxusu, mohou být také odstraněny cizinci Lanatum. Může být použit ve shromáždění k výrobě předmětů se zvláštními schopnostmi.


  Used to create items in the Assembly during the Immortal Union event. It can be collected from Styxus and sometimes Lanatum.
  Používá se k vytváření položek ve shromáždění během události Nesmrtelná unie. To může být získáno od Styxus a někdy Lanatum.


  Charopos Shard (resource)
  Shards salvaged from the remains of Charopos, it can also be dropped by Lanatum aliens. It can be used in the Assembly to craft items with special abilities.
  Střepy zachráněné ze zbytků Charoposu, mohou být také vypuštěny mimozemšťany Lanatum. Může být použit ve shromáždění k výrobě předmětů se zvláštními schopnostmi.


  Used to create items in the Assembly during the Immortal Union event. It can be collected from Charopos and sometimes Lanatum.
  Používá se k vytváření položek ve shromáždění během události Nesmrtelná unie. To může být vybráno od Charopos a někdy Lanatum.  <!-- Valentine Pack -->
  <item name="items_package_event-deal-bp-valentine_fullname"><![CDATA[Battle Pass Valentine Pack]]></item>
  <item name="items_package_event-deal-bp-valentine_short"><![CDATA[Battle Pass Pack]]></item>
  <item name="items_package_event-deal-bp-valentine_code"><![CDATA[Battle Pass Valentine Pack]]></item>
  <item name="items_package_event-deal-bp-valentine_description"><![CDATA[Celebrate the Festival of Love with the Battle Pass Valentine Pack. Get additional rewards from completing objectives during the Immortal Union event. Plus, get 10,000 VB-142 ammunition! ]]></item>

  <item name="items_package_event-deal-solaris_fullname"><![CDATA[Solaris]]></item>
  <item name="items_package_event-deal-solaris_short"><![CDATA[Ship]]></item>
  <item name="items_package_event-deal-solaris_code"><![CDATA[Solaris]]></item>
  <item name="items_package_event-deal-solaris_description"><![CDATA[Reduce your victims to ash in the Solaris Ship! This ship comes with the Incinerate ability, which burns opponents continuously in a circular radius around the ship.]]></item>
   
 7. storm128

  storm128 User

  zase nova lod uz nech prestanu davat blbosti ale nech sa venuju hlavne tomu co tu nejde jako su GG,skylab atd.
   
 8. Karlosray

  Karlosray User

  Jo presne serte na novinky a opravte tuto hru
   
 9. leosacek

  leosacek User

  Boha pořád si nestěžujte. Kdyby nepřidávali nový updaty, tak vás to zachvílu nebaví. A skylab funguje, akorát nesmíte mít u sebe ty fragmenty ... Je to akce na 6 dní, tak to nemá cenu opravovat. Jednoduše vyrobím CPU a pak pošlu kameny ... šmitec a konec brečení.
   
 10. *RimmerH*

  *RimmerH* User

  Jak komu ....... zas tak jednoduché to není jak radíš, někomu ani zbavení těch fragmentů nepomáhá i když je na stejném serveru
   
  bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
 11. leosacek

  leosacek User

  To si nemyslím, možná mají ještě pld nebo jinej kámen v lodi, ale jinak osobně se skylabem problém nevidím .. každopádně akce zachvílu končí, tak to už každej přežije :)
   
 12. Naposledy upraveno: 30/1/20
 13. -FETTY-

  -FETTY- User

  No a nebo pošlu šutry do citadely a je po problému,ne?Mě momentálně jde posílat do lodě -1200
   
  bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
 14. Solaris (ship)
  [​IMG] [​IMG][​IMG][​IMG]
  Reduce your victims to ash in the Solaris Ship! This ship comes with the Incinerate ability, which burns opponents continuously in a circular radius around the ship.
  Omezte své oběti na popel v lodi Solaris! Tato loď přichází se schopností spalování, která nepřetržitě pálí protivníky v kruhovém poloměru kolem lodi.
  [​IMG]
  Psyche Solaris ship design
  [​IMG] [​IMG][​IMG][​IMG]
  Celebrate the reunion of love in the Psyche Solaris Ship Design! Team up with the Amor Solaris Ship Design, and this ship gets the following additional abilities: 10% increased damage.
  Oslavte shledání lásky v designu lodí Psyche Solaris! Spojte se s návrhem lodi Amor Solaris a tato loď má následující dodatečné schopnosti: 10% větší poškození.
  Amor Solaris ship design
  [​IMG] [​IMG][​IMG][​IMG]
  Celebrate the reunion of love in the Amor Solaris Ship Design! Team up with the Psyche Solaris Ship Design, and this ship gets the following additional abilities: 10% shield and 5% increased hitpoints.
  Oslavte shledání lásky v designu lodi Amor Solaris! Spojte se s projektem Psyche Solaris Ship Design a tato loď získá následující dodatečné schopnosti: 10% štít a 5% zvýšené přístupové body.  NPC/aliens
  LanatumStyxusCharopos
  [​IMG][​IMG][​IMG]


  Valentine box
  [​IMG]


  Not a table this time, but will at least still post it and put spaces etc in the code text.
  Tentokrát ne tabulka, ale alespoň ji zaúčtuje a do textového kódu vloží mezery atd.


  <battlePass>
  <!-- Objective Panel -->
  <objectiveList>


  <!-- Tier 1 -->
  <!-- Golden Bloom - Kill Lanatum -->
  <objective questId="500434">
  <questReward lootid="ammunition_laser_ucb-100" amount="4000"/>
  <bpReward lootid="resource_collectable_indoctrineoil" amount="20"/>
  </objective>


  <!-- Worry - Receive damage -->
  <objective questId="500437">
  <questReward lootid="resource_collectable_indoctrineoil" amount="10"/>
  <bpReward lootid="booster_shd-dlb" amount="10"/>
  </objective>


  <!-- Into the River - Damage Styxus -->
  <objective questId="500440">
  <questReward lootid="resource_booty-key" amount="1"/>
  <bpReward lootid="ammunition_laser_vb-142" amount="3000"/>
  </objective>


  <!-- Trials and Tribulations - Damage Charopos -->
  <objective questId="500443">
  <questReward lootid="ammunition_laser_rsb-75" amount="3000"/>
  <bpReward lootid="ammunition_specialammo_sr-5" amount="100"/>
  </objective>


  <!-- Battling Styxus - Collect Styxus Shards -->
  <objective questId="500446">
  <questReward lootid="ammunition_rocketlauncher_hstrm-01" amount="500"/>
  <bpReward lootid="resource_collectable_indoctrineoil" amount="20"/>
  </objective>


  <!-- Crossing the River - Collect Charopos Shards -->
  <objective questId="500449">
  <questReward lootid="resource_collectable_axion-beam-regulator" amount="50"/>
  <bpReward lootid="equipment_shipupgrade_dmg-t02" amount="1"/>
  </objective>


  <!-- Immortal Reunion - Complete 15 Objectives -->
  <objective questId="500452">
  <questReward lootid="equipment_shipupgrade_dmg-sdz01" amount="1"/>
  <bpReward lootid="ship_solaris" amount="1"/>
  </objective>  <!-- Tier 2 -->
  <!-- Carrying A Torch - Kill Lanatum -->
  <objective questId="500435">
  <questReward lootid="resource_collectable_axion-beam-regulator" amount="50"/>
  <bpReward lootid="tech_burning-trail" amount="1"/>
  </objective>


  <!-- Sadness - Receive damage -->
  <objective questId="500438">
  <questReward lootid="ammunition_laser_vb-142" amount="5000"/>
  <bpReward lootid="resource_collectable_axion-beam-regulator" amount="50"/>
  </objective>


  <!-- Call for Help - Damage Styxus -->
  <objective questId="500441">
  <questReward lootid="resource_collectable_indoctrineoil" amount="15"/>
  <bpReward lootid="resource_collectable_axion-beam-regulator" amount="75"/>
  </objective>


  <!-- Maintaining Silence - Damage Charopos -->
  <objective questId="500444">
  <questReward lootid="resource_collectable_axion-beam-regulator" amount="75"/>
  <bpReward lootid="tech_battle-repair-bot2" amount="1"/>
  </objective>


  <!-- Foreboding Presence - Collect Styxus Shards -->
  <objective questId="500447">
  <questReward lootid="resource_collectable_axion-beam-regulator" amount="50"/>
  <bpReward lootid="ammunition_laser_vb-142" amount="6000"/>
  </objective>


  <!-- Two Gold Coins - Collect Charopos Shards -->
  <objective questId="500450">
  <questReward lootid="ammunition_rocket_plt-2021" amount="2000"/>
  <bpReward lootid="resource_collectable_indoctrineoil" amount="20"/>
  </objective>  <!-- Tier 3 -->
  <!-- Pining for the Unknown - Kill Lanatum -->
  <objective questId="500436">
  <questReward lootid="ammunition_laser_spacecup_group-c" amount="4000"/>
  <bpReward lootid="ammunition_specialammo_dcr-250" amount="200"/>
  </objective>


  <!-- Wounded - Receive damage -->
  <objective questId="500439">
  <questReward lootid="ammunition_rocket_plt-3030" amount="6000"/>
  <bpReward lootid="ammunition_rocketlauncher_ubr-100" amount="3000"/>
  </objective>


  <!-- Overcoming Darkness - Damage Styxus -->
  <objective questId="500442">
  <questReward lootid="ammunition_laser_spacecup_group-c" amount="4000"/>
  <bpReward packageid="package_battlepass_bpReward-500442" packageItemIds="ammunition_laser_rsb-75,resource_collectable_axion-beam-regulator" itemShowTimeInSec="3" tooltipkey="window_objectives_bp_ttip_bpReward-500442"/>
  </objective>*


  <!-- To the Other Side - Damage Charopos -->
  <objective questId="500445">
  <questReward lootid="tech_npc-nuke" amount="1"/>
  <bpReward packageid="package_battlepass_bpReward-500445" packageItemIds="ammunition_specialammo_dcr-250,resource_collectable_axion-beam-regulator" itemShowTimeInSec="3" tooltipkey="window_objectives_bp_ttip_bpReward-500445"/>

  </objective>*

  <!-- Stygian Retrieval - Collect Styxus Shards -->
  <objective questId="500448">
  <questReward lootid="equipment_shipupgrade_shd-sl01" amount="1"/>
  <bpReward lootid="ammunition_rocketlauncher_ubr-100" amount="3000"/>
  </objective>


  <!-- Successful Return - Collect Charopos Shards -->
  <objective questId="500451">
  <questReward lootid="booster_dmg-dlb" amount="10"/>
  <bpReward lootid="ammunition_specialammo_sr-5" amount="200"/>
  </objective>  <!-- Epic Objectives -->
  <!-- Rush of Emotions - Damage NPCs -->
  <objective questId="500453">
  <questReward lootid="tech_npc-nuke" amount="2"/>
  <bpReward lootid="ammunition_laser_vb-142" amount="100000"/>
  </objective>


  <!-- Feast of the Gods - Damage NPCs -->
  <objective questId="500454">
  <questReward lootid="tech_battle-repair-bot2" amount="2"/>
  <bpReward lootid="ammunition_rocketlauncher_hstrm-01" amount="50000"/>
  </objective>


  <!-- Eliminating Competition - Damage Players -->
  <objective questId="500455">
  <questReward lootid="tech_shield-backup2" amount="2"/>
  <bpReward lootid="ammunition_laser_rsb-75" amount="25000"/>
  </objective>

  </objectiveList>


  *Some other code text already posted says item amounts for those packages, that will put again here:
  <item name="window_objectives_bp_ttip_bpReward-500442"><![CDATA[15,000 RSB-75 and 125 Axion Beam Regulators]]></item>

  <item name="window_objectives_bp_ttip_bpReward-500445"><![CDATA[200 DCR-250 and 125 Axion Beam Regulators]]></item>
   
 15. Drift1

  Drift1 User

  Valentýnká akce..spešl boxíky...divné tématicky ztvárněné NPC,počítám že asi převtělená akce a k tomu hezká,malá,teploučká lodička. Jsem na to zvědavý :-D
   
 16. -baghira2-

  -baghira2- User

  Mohu se zeptat: proč právě valentínska akce? Hrajeme přece akční střílečku, kde není prostor na lásku.
  Když se hráči k sebe chovají takhle: "Teď to znamená pokud jsi červený jdeš dolů a je jedno jak."

  Pak již tahle hra, s tím nemá vůbec nic společného. Bohužel jde jenom o marketingový tah.

  Protože Valentína si představuji úplně jinak: Alespoň na ten den, složit zbraně.
  A pomáhat si navzájem: červený nebo nečervený. Na tom by již nemělo záležet.

  To ostatní ovšem, by až tak nevadilo. Nová loď Solaris, to opět rozkývá rovnováhou na darku.
  - Podle mě jim o to jde, aby z hráčů vytáhli i tou zbylou munici, která jim ještě vůbec zůstala.
   
  Naposledy upraveno: 31/1/20
 17. coolmen

  coolmen User

  No jo no,zachvíli budeme na stanicích pěstovat mrkev a stromy....:)Bude to lepší,místo laserů po sobě budem střílet hruškama....:eek::eek::eek:;)
   
 18. Arya

  Arya User

  OT příspěvky smazány. Zde budou diskutovány věci ohledně hry, nikoli osobní spory.

  ZOHAN ty se nám na foru zase rozjíždíš s tím svým rýpáním. Přibrzdi, než sjedeš z kopce dolů.
   
 19. Ожидаем новую главу в сфере БЛ-карт.
  Čekáme na novou kapitolu v oblasti BL karet.
  Upřímně nevím jestli to bude pravda nebo ne ale mohla by to bejt zábava​
   
 20. josef402

  josef402 User

  o co gou v cestine to není a moc sem to nepocho.z youtube
   

Sdílet tuto stránku