DarkOrbit - Čo sa kde objavilo

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem Enriqe-XXX, 3/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Mamina71

    Mamina71 User

    Ahoj Senti, jako člověk který se na testovací server dosud nikdy nepřihlásil se chci vás zkušenějších hráčů zeptat - k čemu to je těm hráčům co tam chodí plnit úkoly a lítat brány (namísto testovat novinky) ?
    Vždyť ani hodnost, ani nasyslené urko si z toho přece na normální herní server nepřevedou? To si tam chodí jen honit ego ?
    Kdo ví, ať napoví... :)
     
  2. Sentiero

    Sentiero User

    Ahoj Mamino, těžko říct. Osobně si ale myslím, že je to o pocitu "mám hodně U", můžu si dovolit všechno a nic mě to nebude stát. Tedy to, co na běžným účtu dělat nemůžou nebo si za to musí zaplatit. Asi je žene to, že na test servru můžou být na tom líp, než na běžným servru. Zkrátka touha po lepším...

    Brány dělají jen kvůli výbavě - lf4, havocy atd. A hodnost to je zase o pocitu. Mít plukovníka na běžným servru je běh na dlouhou trať. No na test servru ho máš za chvíli a můžeš se chlubit. Je to vlastně o tom, že všechno, čeho by chtěl hráč dosáhnout na běžným účtu a nemůže, si splní na testovacím servru. Bohužel pro ně jen na chvíli.. Za pár hodin jsou zase zpátky na tom svým. Jednoduše, plukovník na obyčejným servru nebude hrát na testovacím servru, když všechno má k dispozici na svým účtu, na který se může přihlásit kdykoliv :)

    Osobně tohle hraní na test servru, považuju za zbytečně ztracený čas. Ty sice máš všechno, co jsi v té hře chtěl, ale dostaneš se k tomu jen občas a jen na chvíli...A to tehdy, když ti to někdo dovolí... No není to postavený na hlavu? :)
     
    Naposledy upraveno: 4/8/17
    -baghira2222-, -baghira2- a Mamina71 tohle ocenili.
  3. Mamina71 - tak tohle jsi trefila, je to přesně tak. Já to zkusil 2x, ale nedostal jsem se ani na 1-4, abych otestoval bránu. Test server by měl smysl, kdyby hráči dostali feg loď, neomezený seprom a munici, aby mohli jen testovat, jak napsal Sentiero. S lvl 1 neotestuješ nic!
    Enriqe-XXX - pokud to bude splněno všechno, tak se snad opravdu blýská na lepší časy.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Borat

    Borat User

    No pokiaľ ma pamäť neklame tak odmeny z brán na test servery boli deaktivovane práve kvôli tomu, že hráči strávili viac času v bráne ako na mape.
     
    prostěmikdomore a ZOHAN tohle ocenili.
  5. _mnemonic_

    _mnemonic_ User

    Pokud tomu tak je -neni to dle mne dobre. Jakmile se prida vec ci spusti akce -je dobre mit otestovane i toto.Predstavte si ze se po spusteni akce nebude pricitat odmnena z bran protoze to nikdo netestoval. To hrace nepotesi.
    To same je strileni se mezi hraci.Predstava ze po spusteni akce nepujde treba pouzivat pro PVP munici X4 nebo po prepnuti konfi nebude stit lze testovat jan strelbou do hracu .
    Ono dle mne je treba si hrat na test servru jako na beznem servru pro zjisteni toho co krom 1 NPC (demaner) dalsiho nefunguje aby se predeslo problemum treba se sepromem nebo promerkem.
    To ze hraci nemaji vsichni stejnou lod a vybavu vice pripomina realitu servru (tam ma kazdy take jinou lod,lvl,profil pilota,vybavu,atd..).
    Za mne je nejvetsi problem ze neni povine davat zpetnou vazbu pro vyvojare hry.Osobne bych tomu kdo neni schopen dat zpetnou vazbu dale zamezil pristup na test servr a ono by nakonec zbyla skupina hracu kteri by opravdu testovaly a hlavne by podavaly info k tomu co nefunguje.
     
  6. Že se brány deaktivovaly, to jsem také někde četl ale brány tam fungují jen snad nemají odměnu...Těžko říct, posledně jsem se do brány nechtíc dostal ale po dokončení vlny jsem vylezl.

    Test server smysl má, ale měl by být jen pro určité hráče. Problém je v tom že je otevřený pro všechny. Pokud by měl na test přístup pouze hráč který už hraje déle a má téměř vše tak nebude mít potřebu blbnout v bráně ani lítat po mapách a střílet se, pokud se tedy netestuje něco ohledně soubojů a podobně.

    A když to zase vezmu z druhé strany tak pro slabší hráče je plus že si tam mohou vyzkoušet lodě které nemají nebo výbavu, dnes už je to trošku složitější než tenkrát s pár pohony, štíty a lasery. Kdybych tu byl po prvé tak mám asi slušný bordel v té výbavě a možnostech co hra nabízí :D.
     
  7. Myslim, ze nejhlavnejsi z toho, co se ma ve hre zmenit je ten hangar. Prekvapive na test serveru frcel rychle(asi mam malo veci v hangaru), ale na cz1 je to otres, ale to vsichni dobre vite. Mraky designu, lodi ale kdyz si chce clovek prehodit vybavu na jinou lod, trva mu to min. 10 minut. BP psalo, ze se na tom pracuje, ale neni to jednoduche, to se mi nelibi. To vypada na dlouho. Kdo vi, kdy se dockame.

    Hlavne ze furt pridavaj do beden novy designy, ale kdyz si clovek chce zmenit design, taky musi cekat, nez se nacte hangar. :mad:
     
  8. Badmaniak

    Badmaniak User

    Však já nevím, proč to neudělají jednoduše, že každý hráč dostane vše co je k mání, ale s tím, že se budou staty vždy resetovat. Prostě na tom budou všichni stejně. K testu úkolů třeba ten level 22, většinu lodí, nějaké to U, profil pilota a seprom.
    Ono i těch 500k U co jsem dostal bylo dost. A seprom byl ted taky. Ale neměl jsem level, neměl jsem kredity. Takže sem si mohl vybrat. Loď aspoň 70-80k (golik/aegis), ted lasery tam nějaké byly, ale nevím zda do celého. štíty dalších 200k, irisy a nějaké flaxy taky okolo 200k a jsem na nule.
    Nevim, jako výbava nebyla fakt vše. A střílet siby abych se vubec dostal na pvp? Mohl jsem max tak testovat hangár, který mi jel orpoti CZ krásně plynule. :) To byly vzpomínky a hned sem se tím rozmazlil. Ale na demanera bych musel několik hodin ještě makat. A vzhledem k tomu, že mám i jiné věci, vypli mi to hodinu po tom co jsem nalogoval a nezkusil jsem si nic.
    A to bych klidně i ten formulář rád vyplnil. Ale nemám z čeho.

    EDIT:
    Imperátor - U mě bylo přehození na novou loď 2 hodiny a to jsem házel celé sady (ne po jednom). Zkrátka jedno načtení přes dvě minuty. Ale to bylo na začátku Dominance. Teď je to zas o něco lepší. Možná by to bylo "jen" na půl hodiny. :)
    A to nemám tisíce věcí do petů ani tisíce designů na letouny. Jen pár set LF3, pár set LF4 a pár set štítů.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. **DUCH**67

    **DUCH**67 User

    Test server bude mat zmysel len vtedy ked:
    _ bude mozne robit len cinnosti,ktore suvisia s testovanou akciou,novinkou...
    _ziadne brany,lovenie,atd
    _ povinna spatna vazba,pre vyvojarov
    _jednoducho,stanovit jasne pravidla pre testovaci server,vratane postihov
    Potom pojdu do hry akcie,veci riadne pripripravene a s minimom chyb a nemalo by sa opakovat fiasko s demanermi z konca minuleho roka.Aj chybicka sa moze vludit. Kto je dokonaly nech hodi kemenom.
    Sory za dlzne........pisem z mobilu a casovej tieni.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. **DUCH**67 - jen doplním - všichni stejnou výbavu, jen loď si může zvolit každý dle svého gusta
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. |Oromë|

    |Oromë| User

    Vsetko co sa spomenulo v streame je dolezite, pomaly hangar a uba, nezmyselny rank system co sa toci len okolo cti, prazdne servery a hlavne boti. Ak sa to skutocne poriesi, mozno sa ukazu aj lepsie casy.

    Test server je ten najmensi problem hry, problem su podvody, bugy, exploity a nelegalne pomocky, ktore su tu na dennom poriadku, taky neskutocny bordel je na vacsine uctov az mi je do placu niekedy. Podvody, prazdne mapy a technicke chyby, to je jadro problemov a tie treba tvrdo riesit.

    Ja len dufam, ze tentoraz to skutocne budu riesit, ohladom tychto veci to ale nie je bublina, skutocne na tom pracuju, aj na plane proti boterom, je na tom ale embargo cize ani my este nemame k tomuto blizsie informacie a asi aj chapem preco, kedze niektore krajiny hned vsetko pustia von...
     
  12. Ano, test server je to nejmenší, |Oromë| má pravdu, pokud to všechno nezmizí do ztracena a výsledky práce BP se začnou promítat do hry, bude to začátek nesnadné a dlouhé cesty. Jsem jen zvědavý, kolik poctivých nás vydrží. Takže po dlouhé době držím BP palce:)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. jaritko

    jaritko User

    |Oromë|, plne súhlasím. Len ak už nebude hrať česť hlavnú úlohu v rankoch, tak dúfam, že zmenia aj postih za zostrel vlastnej firmy a to aj v prípade, ak sa loď nepripíše priamo jemu. Stačilo by ak na vlastnú loď zaútočí, prípadne spôsobí určité vopred stanovené poškodenie. Pretože v dnešnej dobe je bežné, že chceš vyhnať útočníka z vlastnej mapy a od chrbta ťa strieľajú vlastný.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. josef402

    josef402 User

    presne se mi to stalo , dost často, a od tej doby neverim ani vlastní firme vru kdeje plno zradcu :mad:a proto na ni :eek:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. |Oromë|

    |Oromë| User

    jaritko Ono toto je nelahky problem lebo neviem ako si pametas ale napr. v takom 2009 tam bola ina mentalita, hral som vtedy a ak si utocil na vlastnu firmu, moc dlho si na mape nevydrzal a automaticky ta vacsina nahanala.

    Teraz je to skor o klanoch a nikdy nevies kto na teba skoci z masku. Aj system postihov by sa mal asi riesit, tiez je to docela aktualna vec.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. jaritko

    jaritko User

    Ja som aktívnejšie začal až v 2011, no aj vtedy ešte platilo, že najprv sa vyhnal nepriateľ a až potom sa riešila firemná vojna. No dnes to už neplatí a preto som aj odignoroval dominanciu. Strieľal som na bojke inu firmu a od chrbta sa do mňa pustili traja naši z rovnakého klanu. Samozrejme hneď poslali vojnu lebo som sa pripísal jednému z nich.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. josef402

    josef402 User

    když sem zacal hrat 2010 tak to byla jina hra :)ne dnes:mad:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Warden

    Warden User

    josef402: Je to o mentalitě lidí, s tím nic jako jednotlivec nenaděláš. Tedy pokud narážíš na to, že dnes se hraje spíše klanově než firemně.

    Prosím, zkuste se držet tématu, jinak zachvíli to bude o něčem jiném, než o tom co se kde objevilo.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Ahojte nemala by byť tento týždeň nejaká nová akcia?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. -baghira2-

    -baghira2- User

    Ako prvé, by mali prísť v najbližšej dobe, opravené demanery. Ale či tohto týždňa, to nie je isté.
    Až oficiálne info od moderátorov, nám to potvrdí. Zatiaľ nám nič iné neostáva, ako čakať.

    P.S.: Ako viem, že práve demanery? Boli predmetom testovania na testovacom serveri,
    len pred 5 dňami. Preto som si nimi istý.
     
    Naposledy upraveno: 7/8/17