DarkOrbit - Čo sa kde objavilo

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem Enriqe-XXX, 3/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. -baghira2-

    -baghira2- User

    Pokým to nebude v oficiálnom oznámení tu na fóre, ešte stále sú tieto informácie Unofficial.
    Najprv by to mal potvrdiť, aspoň jeden z moderátorov. Až potom to budem brať ako hotovú vec.

    Nakoľko časy a dátumy môže majiteľ a spoločnosť BP, ešte stále kedykoľvek zmeniť.
    Súhlasili sme s VOP. Takže DO je ich hra. A my sme Tí, ktorí by sa mali, im prispôsobiť.

    P.S.:
    Nepredbiehajte skôr než to príde. Pokým to nebude fakt oficiál od moderátora.
    Pretože môže sa stať, že nebudú sedieť časy a dátumy s Vašími; čo budú Vám
    hráči mať za zlé a zazlievať to. Nakoľko by to vnímali ako zavádzanie. ;)
    Preto radím, len veľmi opatrne s takýmito predčasnými vyjadreniami. ;)

    EDIT: †Іςέмάŋ»ƒτ«Lέğέŋd†EU beriem to, do úvahy.
     
    Naposledy upraveno: 17/3/17
  2. no dajme tomu, že to je unofficial.....ale všetko sú to veci, ktoré vypustia von vývojári, čo na tom pracujú.....takže to je OK.....to je pravda, že to môžu meniť, ale od nového roku sa toho veľa v BP zmenilo a do hry idú akcie až keď sú otestované a pripravené na to, aby fungovali správne.....už to nie je ako kedysi, že sa do hry dostali veci, čo vôbec nefungovali.....takže tieto dátumy, čo sa tu objavujú, tak sa budú meniť len vo výnimočných prípadoch :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Enriqe-XXX

    Enriqe-XXX User

    -baghira2-, ja ťa chápem, ale som si istý že nikto nebude mať nič nikomu za zlé ak si prečíta čo som napísal na začiatku témy: "Samozrejme ide o neoficiálnu tému a nakoľko nie je súčasťou oficiálnych oznámení, treba to brať s rezervou."
    Navyše ako napísal †Іςέмάŋ»ƒτ«Lέğέŋd†EU dátumy zvyknú byť poslednú dobu presné a dokonca aj o tých obrázkoch sa ukázalo, že sú pravdivé a skutočné.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Jupiter33

    Jupiter33 User

    musím uznat že to zní zajímavě, vždycky mě přitahovali futuristické lodě
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. co to zas je za potvory to je jako novej hitac nebo co?
     
  6. ne je , ale bude a vypadá to (alespoň mi to dle ukázek a náznaků přijde) , že to bude nějakým způsobem spjato s infekcí (dříve akce s gygerimy a gygethraly)
     
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    Proč mám teď z toho takový dojem, že něco takového chystají na Velikonoce 2017?
    Pokud se nepletu, úplně první infekce; byla před dvěma roky, také na Velikonoce.

    A s tím souviseli Velikonoční tituly: Pingni mě!, Cesta kolem galaxie, Vesmírný pyrotechnik a Co to má ksakru znamenat?
    Síce pozdě ale předce. Snad s tím přibudnou scela nové tituly. Alespoň by nebyla nuda. A hráče by to vytáhlo spět na mapy.

    Když jim dojdou nápady, tak alespoň kopírují to, co již jednou bylo.
    Doufám, že to alespoň tentokrát budě k prospěchu pro hráče. :);)
    I tohle, si zaslouží ocenění.

    EDIT:
    Enriqe-XXX, †Іςέмάŋ»ƒτ«Lέğέŋd†EU
    No a kto a za kým, musí to teraz opravovať? Nevravel som Vám to?

    Event nezačne 23. 3. ako ste mýlne písali, ale 24. 3. a má končiť 27. 3. #966
    Vtedy majú prevažovať kľúče koristi, ktoré budú obsahovať úplne nové suroviny pre nové LF4. ;);)
    Taktiež bude aj obsidiánsky event na apríl, ale ten ešte nemá určený dátum.

    Jedno je isté Infekcia sa vracia, nakoľko v poslednom príspevku je viackrát spomenutá zóna Karantény. Otázne
    však je, či ju nemienia presťahovať na R-Zónu? Ak áno, tak to by sa hneď väčšina hráčov pobila o toho Gygerima. :D

    Pre tých, ktorí nepoznajú Gygerima čo je zač, tak tu je info:
    npc-zoznam-vsetkych-votrelcov-v-hre

    123812 pôjde o úplne nový bodový systém. Preto spomínal tie body.
    Ten obrázok čo uvádza Enriqe-XXX, je úplne nový bonusový box.
    Ani na EN fóre ešte nevedia čo bude obsahovať. Zatiaľ je známe, že z
    neho lapíš Infekciu. Ktorá Ťa o 10% spomalí na dobu 15 minút. Čo je
    dosť nepríjemné. Event sa posúva na 24 marec 2017. Tu je odkaz: #966
     
    Naposledy upraveno: 23/3/17
    30minutFuč, -baghira2222- a bhagira22 tohle ocenili.
  8. 123812

    123812 User

    Jakých bodů ???
     
  9. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit


    PRAVIDLÁ

    Téme môže ostať otvorená pokiaľ budete zverejňovať len oficiálne vydané informácie BP a žiadne iné, ktoré boli vytiahnuté zo zdrojového kódu hry a pod.

    Každý kto pridá novinku chcem aby napísal aj odkiaľ danú informáciu má.
    • Ak zdieľate odkaz musí byť linkovaný na Bigpoint stránky
    • Link NESMIE byť v žiadnom prípade skráteny cez rôzne stránky ako bit.ly a pod. Takéto príspevky sa budú okamžite mazať a po viacnásobnom prehrešku dôjde k trvalému zablokovaniu na fóre.
    • Žiadne odkazy mimo darkorbit stránok (len odkazy na fóra BP)
    • Pokiaľ informácia pochádza z iného zdroja je potrebné opísať odkiaľ ste ho získali. ŽIADNE ODKAZY mimo BP!

    Diskusia je otvorená, ale každý nech vyjadrí svoj názor k danej informácií nie celkovo váš postoj k hre a pod.

    Vďaka
     
    Enriqe-XXX a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Enriqe-XXX

    Enriqe-XXX User

    Fajn, teší ma že sa zaviedli nejaké oficiálne pravidlá pre túto tému. A -baghira2-, zatiaľ nie je oficiálne potvrdený štart tej akcie, takže by bolo fajn keby si nepísal aké mýlne informácie som dal, nikto z nás to zatiaľ nemôže vedieť presne. Sú to len informácie prevzaté z iných fór alebo Discordu.

    Jessie, pri získaní informácií z Discordu stačí ako zdroj uviesť "Discord > general_en" napríklad? Prípadne vložiť obrázok so screenom?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Enriqe-XXX jj stačí link alebo to oscreenovať. Len chcem vedieť odkiaľ to je. Kedže som celú tému musel nahlasiť BP
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Jupiter33

    Jupiter33 User

    ano máš pravdu, hodně si vážím že jsi to pro nás udělal
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Naposledy upraveno: 22/3/17
  14. -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Ahojte, žiadna panika, nič nebolo oficiálne, len či náhodou neviete kedy akcia začne....vďaka
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Enriqe-XXX

    Enriqe-XXX User

    Podľa Discordu by mala začať dnes neskôr, predpokladám niekedy poobede.

    [​IMG]
     
  17. vďaka
     
  18. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Baghira zřejmě vychází ze zkušenosti z poslední akce, kdy ze spec.bon.boxů ses mohl občas nakazit!? Pokud jsi byl rychlý a z exploze boxu jsi včas unikl, tak jses neinfikoval. Je pravděpodobné, že Baghira se nemýlí a jeho domněnka se vyplní ;)
    Exploze tě infikovala na 15min.
     
    Naposledy upraveno: 23/3/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. -baghira2-

    -baghira2- User

    Áno bolo to tak, pri poslednej Infekcii. Máj 2015.
    Avšak pri poslednom testovaní na testovacom serveri 20 až 22 marca 2017; som si
    fakt všimol niekoľko infikovaných hráčov na x1 mape. Teda, je to viac než možné. ;)
     
    Naposledy upraveno: 23/3/17
    30minutFuč, -baghira2222- a bhagira22 tohle ocenili.
  20. Všichni jste tak nedočkaví, aby naše očekávání nezchladilo hluboké zklamání nad opětovnou nefunkčností. Nechme se překvapit.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).