DarkOrbit - Čo sa kde objavilo

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem Enriqe-XXX, 3/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Badmaniak

    Badmaniak User

    Za 30 hybrid alloy, na což by měly stačit "jen" čtyři ty gygery, s boosterama. Teď jde o to, nakolik časté budou na mapách.

    5% šance na šutry z boxu ale jenom, a ty budou 2 na bránu. Takže i kdyby hráč udělal 10 bran, dostane jen pár šutrů a pravděpodobně to zas bude Bifenon. Když šance na celej laser je 0,06% na bránu. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. nevidím to až zase tak lehce , Bade...
    boxy budou padat z BlightedGygethralla - a to s 50% úspěšností , dále tito gygethrall se objeví až po zničení BlightedKristallona (doufej že v blízkosti zničeného krystala)
    šance jsou 3 , jak jsi říkal 100% ; 30% a 15% a z těch , když tedy budeš mít velké štěstí , získáš 4 hybridní slitiny. boostery za Učko budou(10 000 U ) , bohužel jen na 1 hodinu , což je dost málo , pokud bude na mapě klidně i 5 těchto kristallonů - předpokládám že o ně bude řež. Obzvlášť zábavný to bude pokud nebudou fungovat lokalizátory :D
    Po skompletování CPU k vytvoření brány , bude možno vzít 2-8 hráčů - teď ještě ale , jestli i oni budou muset mít také CPU , nebo bude stačit skupinové pozvání
    do brány dostanete POUZE 1 život , nelze jich mít víc po zkompletování více CPU

    při akci můžete udělat AŽ 40 úkolů (20 lvl6+) (20 lvl 12+)
    v úkolech jsem viděl LF4 ; seprom ; LF4 Paritydrill v úkolech pro lvl6+ a LF4 Magmadrill v úkolech pro lvl12+

    V bráně jsou šance na celé lasery 0,01 , nevím kde jsi viděl 0,06 :)

    pro získání indoktrinového oleje (podobné šance ze tří boxů jako u hybridní slitiny) a dalších odměn z gygerima do něj musí všichni střelit/střílet aktivně v dobu zničení

    škoda že ke gygerimovi nenapíšou nic , aby se nikdo nemohl na nic připravit :D

    na forech píšou od 12.4 , zatim se divím že na en foru a tady taky , nic není hlavně en forum mě zarazilo...
     
    Naposledy upraveno: 11/4/17
    Enriqe-XXX tohle ocenil(a).
  3. Badmaniak

    Badmaniak User

    No ten alloy bude celkem v pohodě, protože s boostery ti vypadnou skoro všechny (dva první určitě, poslední na 85%), to máš skoro 5 na jednoho, s oběma dvojnásobujícími to bude 15 na jednoho. Takže ti stačí najít a sundat 4 (z dvou padne krát 15) na jedno CPU. :)
    CPU budou muset mít všichni, to by bylo divný, kdyby to stačilo jednomu.

    Šance na laser je 0,01 na jeden a německé forum psalo dva boxy, teda 2*3*0,01=0,06% na bránu. Tak jako tak, kdo bude dělat 2000 bran, aby získal jeden laser. :D

    Podle mě nemusí střílet aktivně, stačí jednou vystřelit, to říká CZ i DE FAQ. A s olejem to samé, až 30 kousků s boostery. :) Teda teď ne, pokud platí CZ, že bude jen jeden box a ne dva... Ale i tak 15 na bránu je dobrá suma. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. pokud myslíš ty dva zdvojnásobující boostery , nic proti ale pochybuju že se budou sčítat , dle mého názoru to bude jeden booster stejného typu , který se dá koupit buď paymentem , nebo za Učko - méně pay to win ;) stále nepobírám tvůj výpočet 0,06 , možná budou dva boxy ale tu trojku tam nějak nechápu :D
    k oleji to samé , jak jsi přišel na 30? tam píšou ze 3 boxů 5 oleje , sboosterem tedy 10...
    Teorie pěkná , uvidíme jak bude fungovat jejich praxe :)

    ---------------------------------------------
    No , ještě jednou jsem si přečetl parametry těch boosterů - pokud bude někdo takovej blázen že si bude muset koupit všechny , ok , pak ty šance jsou brutální a jelikož zdvojnásobující boostery za Učko a payment jsou popsány každej jinak , je asi teda pravděpodobný že to bude 200% množství navíc
     
    Naposledy upraveno: 11/4/17
  5. Badmaniak

    Badmaniak User

    Máš tři lasery a každý má 0.01%ta, takže máš 0,03%ta šanci, že ti vypadne jeden z nich :D Takže u dovu boxů je to 0,06%. Nic, to je jednoduchá matematika,a le stejně je to jedno, protože v takhle malejch číslech je to o štěstí a ne statistice. :)

    K oleji: (nejsou to 3 boxy, ale 3 šance na jeden box) A není tam 5 oleje, ale 6 oleje (2+2+1), s doublama 200%, na dva boxy - s klikou až 36 oleje na bránu. Ale prý aktuální verze je, že bude jen jeden box, tak "jen" 18 oleje. :)

    A ano, bude to sčítáací, stejně jako to bylo tuhle akci. Byl 100 a 50%, hráči co to koupili (já ne, nevyplatilo se to), měli 150%, teď budou mít 200%. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    MuadDib85[CZ] a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Enriqe-XXX

    Enriqe-XXX User

    V stredu sa konal stream, jednou z diskutovaných tém bolo aj spájanie serverov:

    29:38: Môžeme vám s istotou povedať, že spájanie serverov sa bude diať. Ktoré servery budú zlúčené bude témou nasledujúceho streamu.

    30:25: Nemôžeme sľúbiť, kedy k zlúčeniu serverov dôjde. Povedal by som že v priebehu nasledujúcich 6 mesiacoch.

    31:35: Rebríčky sa budú meniť. Ako sa zmenia zatiaľ nemôžeme povedať.

    33:00: Robíme prieskum, ako by mali vyzerať nové rebríčky aby boli s nimi všetci spokojní.

    49:39: Resetujú sa rebríčky pri zlúčení serverov? Nič ešte nie je rozhodnuté, ale je to typ plánu. To by mohlo byť nové poradie.

    Ďalší stream by mal byť odteraz približne o týždeň.
     
  8. Vibe

    Vibe Team Leader Team Darkorbit

    Enriqe-XXX,
    děkujeme, že jsi zde hráčům popsal, kteří neviděli stream, co se odehrálo. Osobně jsem na stream koukal a je to tak, jak zde píšeš... Teda pokuď mě mé talentové zkušenosti s jazykem neklamou :-DDD. Ale, jak už zde bylo několikrát zmíněno, vše je zatím ve hvězdách a musíme počkat na officiální oznámení ;-) Bez off. ozn. můžem jen spekulovat a domýšlet "co kdyby a jak a proč..." ;-)
     
    -baghira2- a Enriqe-XXX tohle ocenili.
  9. [​IMG]
     
    Enriqe-XXX tohle ocenil(a).
  10. Tak to vypadá,že vše je na dobré cestě. Budeme doufat, že vše dopadne dle plánů.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Badmaniak

    Badmaniak User

    Já stejně za celou akci nepřišel na to, kde ten kod mam naťukat. Dal jsem ho do kuponů, tam se aktivoval, ale stejně jsme nic levnější neměl. A v bankingu nevim kde jakkoliv někde něco vložit na slevu.
     
    *SATKO* a -baghira2- tohle ocenili.
  12. Můžete mi poradit prosím jak aktivovat immnizer CPU. Mám ho vyrobený ale když chci skočit bránou, píše mi to je potřeba být ve skupině a onen klíč. V skupině jsem a neskočím tam. Děkuji za rady.
     
  13. musíš si ho aktivovať, v lište je úplne posledný
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Děkuju za pomoc.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 25/4/17
  15. Badmaniak

    Badmaniak User

    Já si ho hodil do třetí lišty slotů, protože proklikat se k němu je porod. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Borat

    Borat User

    prostěmikdomore tohle ocenil(a).
  17. Ahojte, opäť vyšli von nejaké neoficiálne informácie, tak ich skúsim v krátkosti zhrnúť.

    1. Pirate Hunt (Lov pirátov) - táto akcia by mala začať niekedy v polovici mája (pravdaže sa to môže zmeniť)
    2. Nové Premium statusy - na 30, 60 alebo 90 dní (zrejme len počas akcie)
    3. Permanentná brána Karanténna zóna - takže táto brána ide do hry už na stálo

    Hneď ako budú nejaké konkrétnejšie informácie, čo sa týka novej akcie, tak ich sem dám.
     
    Enriqe-XXX tohle ocenil(a).
  18. Ano sledujem to na fb, ja som Pirate Hunt nezažil, tak by mohli staré pasty niečo o tom napísať....
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. No jako pamětník o lovu pirátů nic nevím, nebo spíš tato akce ve mně nezanechala nic, co bych si pamatoval.:D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Jediná vec, ktorú si z tejto akcie pamätám je pomaly už legendárny "Film pro NCR" z CZ1, na tom sa musím smiať ešte aj po všetkých tých rokoch :D