DarkOrbit - Čo sa kde objavilo

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem Enriqe-XXX, 3/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Neviem kam to mam pisat ale nepoznate nejakeho ceskeho alebo slovenskeho youtubera ktory hra dark najlepsie let´s playe okrem nerona ktory dal posledne video 20. 8. 2017 a to bol comeback ucet takze uz asi naozaj skoncil. :/ Aj to je vlastne co se kde objevilo. :D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Myšlenka zajímavá #27,ale u Nás se točí Hádesky na hodnosti, asi nebude velká účast ;).
    Ale třeba se stane zázrak :eek::rolleyes: a někdo se ukáže :).
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. jaritko

    jaritko User

    Vari už Hádesky na GE1 fungujú aj poobede? Posledné 3 nedele robím, takže nemám prehľad.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Dnes nevím jak to s nimi je,ale minulou neděli jsem tam byl kolem 15 hodiny až na pár menších lagů to šlo.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. To je škoda munice tam :D APS nabušený jak něco, s milimetrem HP sejme 6 lodí a na motýla kope za 196 000 :D:D:D a to nestřílí x4 :D o rychlosti nemluvím,ani infekce nepomohlao_O.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Tak jsem myslel, jak se BP vrhne na spojovani serveru (ano, spojuji je, ale nemeli by bez akci na to vetsi klid? :rolleyes:) a bude chvili klid od akci, ale oni je ted sypou za sebou jeste vice jak v minulosti. Tusim, ze se to tu i psalo, ze dokud nebudou spojeny servery, ze to bude s akcema slabsi, no nevypada to. :)

    Navic, co si budem povidat, vetsina akci potrebuje zmenu a od zakladu prekopat, lide si tu na ne jen stezuji a tezi z nich multiklany a ostrileni hraci, nicmene BP je pousti stale dokola a nezmenene - viz Demaneri. Ano, zmena tam byla v poctu HP, ale to byla hodne nepovedena zmena a zase jen nahrala do karet tem, co nemela.
     
  7. 123812

    123812 User

    Imperátor[CZ1] Říkali, že se budou opakovat staré akce. Nové nedělají - ať můžou spojovat. Se starýma akcema moc práce nemají. :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. svi1

    svi1 User

    Ahoj vesmírní piloti.
    Další fáze spojování serverů vypukne již za několik hodin. Servery, které budou spojeny jsou:
    GB1 > GE5
    RU2 > RU1
    RU4 > RU5
    Spojování bude trvat maximálně 48 hodin, takže servery nebudou dostupné 7.8 a 8.8.2018. Budeme vás informovat v případě, že bude něco špatně nebo až bude spojení hotovo.
    Peknou zábavu.

    Zdroj: Discord
     
    Vasil35 tohle ocenil(a).
  9. Vasil35

    Vasil35 User

     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. 123812

    123812 User

    Tak nás za 5 dní čeká spojení CZ2 a GE2 - no jsem zvědavý jak to bude vypadat :)

    Další informace - 100 nových misí - nevíte, zda půjde o mise pro všechny, nebo pro 23,24,25 lvl? Popřípadě jestli budou mise na lov, npc, mix ...
     
  11. 123812 Tuším, že jsem někde četl, že by to měly být mise od lvl 22.
     
    Naposledy upraveno: 9/8/18
  12. 123812

    123812 User

    Mιℓσš•CZ[ŁσŴ] Snad budou stát za to, chybí mi 3 miliardy BZ. Preferuji úkoly na NPC, tak uvidíme :)
     
    bhagira22, -baghira2- a »MØh¥cAn« tohle ocenili.
  13. Tak snad to nebude např. dokonči bránu Hades 0/1000 :D:D bych za měsíc bych měl hodnost hvězdný prach orbity :eek::D:D.
    Jak pozoruji každý týden postup TOP hráčů u Nás.
     
    bhagira22, -baghira2- a »MØh¥cAn« tohle ocenili.
  14. Bambino

    Bambino User

    Prečo miešaju cz/sk server s nemeckím?Moj sedliacky rozum mi postrčil z logického centra,že to budú rovnaké servry dávať do jedného alebo,viacerích tobož ked sú len 3 cz servre tak prečo ich takto rozbíjať?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. =Marvin=

    =Marvin= User

    Bambino kde jsi viděl že se má český server spojovat s německým? CZ3 je spojená s Globální Evropou 2, a CZ2 se k nim také připojí.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. 123812

    123812 User

    Nejspíš si zkratku GE vyložil jako GERMANY. :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. Bambino

    Bambino User

    Ach,áno bol som večer po šichte dosť zmorený k tomu to teplo celodenné tak mi to asi dobre už nemyslelo,no ale i tak.Takže možeme čakať že sa k nim tiež pripojíme.?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  18. cz2 se ma s globalni evropou 2 tudis i s cz3 spojovatnekdy kolem 14.8 tusim (datum nevim presne), bohuzel zatim co se jeste nevi, jestli se bude spojovat cz1 k ostatnim cz serverum nebo ne..
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. Nové mise jsou opravdu od lvl 22 , pokuď by někoho zajímali ty příběhy u každé z těch misí mohu je sem napsat ( v češtině samozřejmě :D)
     
    bhagira22, 123812 a -baghira2- tohle ocenili.