DarkOrbit - Čo sa kde objavilo

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem Enriqe-XXX, 3/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Selendix

    Selendix User

    Lov pirátů byla myslím akce, kdy byli piráti na mapách x-5, x-6, x-7, x-8 a klan co jich nastřílel nejvíc měl myslím premium a nějaké další odměny.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. ak to bude zasa skupinovka, tak to bude o ničom...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Badmaniak

    Badmaniak User

    A co jiného by to bylo než skupinovka? :D Karantena zůstane stejná, jen nechápu, proč jí dají napořád. Už teď lítají fialové krisy zas...
    Achjo, všechno to moc zjednodušujou. Co není nastálo, tak je aspoň jednou za týden. :( Od bran, přes RSB, miny atd atd...

    Ale na ten Pirate Hunt se těším. Jen doufám, že to tentokrát bude jen na 5-X mapách. Tehdy nebyly, tak by tím nemuseli zaplácávat normální mapy, kde se pak přes sabotery nedá hrát.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. no na GE1 fialové krisy nelítajú...

    už lítajú plaquet kristaliny...
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/5/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Badmaniak

    Badmaniak User

    Jo a je už i ta brána.
    Ale jestli to chtějí dát natrvalo, tak ať to pitomé okno s nákazou kristalinů, které nikoho nezajímá, dají aspoň ZAVŔACÍ!!! :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Tu karantenu by mohli zrusit je to najhorsia brana v tejto hre a co sa tika dalsich aciach zas to bude nedomyslene jak stale
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. podla toho čo zverejnili na fb tak do brány stačí ísť vo dvojici, takže by mala byť ľahšia, o chvílku to ideme vyskúšať
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Ja som to skusal to iste jak bolo nic sa nezmenilo pokazili to cele jak stale ja to robyt nebudem nic neziskam a len o municie pridem
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Boli sme tam je to úplne rovnaké, ako pred časom...takže ak to bude jediná šanca na získanie oleja, tak silní budú ešte silnejší a nováčikovia sa na celú hru časom vykašlú....

    a ešte doplním cenu za 1 -3 oleje 30 tisíc bielej a 20 tisíc sabiek, rakety nerátam...
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/5/17
  10. Enriqe-XXX

    Enriqe-XXX User

    Podľa Discordu sa zmenili aj odmeny z brány Quarantine Zone a to nasledovne:

    5x Kyhalon​
    100%​
    1x Tetrathrin​
    100%​
    1x schyzmatický kryštál​
    100%​
    1.000.000 XP​
    100%​
    500x seprom​
    100%​
    1x LF4​
    5%​
    Balíček munície
    5.000x RSB-752%
    15.000x UCB-10013%
    300x UBR35%
    40.000 MCB-5050%
    100%
    Balíček - Jackpot
    30.000x U
    1 mesiac Premium
    20x zelený kľúč koristi
    200x extra energia
    2x SLL-3
    2x SL-3
    2x FS-3
    1x LF4
    1x Magmadrill
    0,001%
     
  11. Jsem rád, že brána je nastálo, protože jsi konečně udělam aspoň nejakou tu lodičku :D
     
  12. No a je to tady, otravné okno na x-6, a zbytečná brána.
     
  13. Zbytečná brána?! četl jsi odměny??? však dostat takové věci za to, že si v podstatě zadarmo nastřílíš na x-7 věci a pak to dostaneš ti příjde zbytečný lidé z BP se snaží jít méně po penězích méně paymentu, ale pořád se tu najde někdo jako ty co si pořád budou stěžovat na maličkosti.... bože probud se však je to jenom hra.. notak budeš mít okno navíc na x-6 je to jen otázka času než si zvykneš
     
    bluestar8 tohle ocenil(a).
  14. :Dgeorgeisback123 - můj příspěvek vyjadřuje pouze můj názor, pro mě je zbytečná a okno otravné. A právě proto, že je to hra, tak proč se rozčiluješ?
    Právě na tom místě mám peta a okno ho překrývá, proto mi vadí. A předělávat se mi to nechce, pokazilo by to rozdělení pracovní plochy.:D
     
    Naposledy upraveno: 9/5/17
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  15. a do te brany mužes skocit sam nebo musis byt ve skupině
     
    prostěmikdomore a -baghira2- tohle ocenili.
  16. Badmaniak

    Badmaniak User

    Jestli jsou ty odměny pravda, tak to podělali ještě víc, protože každej si to bude točit do aleluja zase a o munku téměř nepřijde. Továrna na kyhalon. Takže doufám, že ty procenta jsou jen vtip. :)
    Pokud by to bylo jen na olej, tak bych to i překousl, je to přeci jen snadná cesta jak získat olej, ať si tu říká kdo chce co chce. :)
    Když si najdete skupinu vás stěžovatelů v osmi, každej vemete aegisku, tak to utočíte na pohodu v osmi i s x1 x2 a ještě budete chránění před hráči a nafarmíte si učka, že si nemusíte na tu muni ani stěžovat. :) Dyť když se to jede poctivě, tak si nafarmíte skoro jak na cubách.
     
    -Neptun- a -baghira2- tohle ocenili.
  17. takže jak jsem pochopil tak ve skupine sam se tam nedostanes tak a ted to ta skupinovka co je na starejch je vlastne uz k nicemu teda co
     
    prostěmikdomore a -baghira2- tohle ocenili.
  18. Badmaniak

    Badmaniak User

    Low je furt pro flaxíky.
    A pro ty, co maj aegisku si můžou točit karantenu.
    Navíc to jde od dvou lidí a jde to otočit i se dvěma aegis s flaxama. Jde jen o to vědět jak na to.

    Nění to těžká brána a neni na nic, jak tu někdo furt se snaží psát. Jen je asi každej línej to točit. Když si vezmu LOW, co jsi zmínil, tak ta je s flaxama i na hodinu a půl. To karantena je rychleji a s větší odměnou. A udělaj to i dvě flaxy s x1 x2.
     
    -baghira2-, -Neptun- a TRIXT tohle ocenili.
  19. Badmaniak ak to prejdeš vo dvojici na X1, X2 munícii, nakrúť to a daj to sem, strašne rád si to pozriem, ak to dokážeš tak si fakt majster
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Borat

    Borat User

    Tak nieje to nereálne otočiť s x1 alebo x2, ale bude to trvať asi dosť dlho a bude to stať veľa sepromu/promeria.
     
    prostěmikdomore tohle ocenil(a).