DarkOrbit - Čo sa kde objavilo

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem Enriqe-XXX, 3/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Septarzx

    Septarzx User

    Je sranda ako čakáte na informácie my čakáme na informácie všetci čakáme a nič potom prečo odchádzajú hrači z hry žiadne info akciach ked tak úplne neskoro na konci eventu dostaneme info (veľa hračov sa každý den v chate vypytuje čo to je ako kde prečo začo načo lebo nikdy niesu v čas informacie... )nikam sa to ani na forume nehybe ani v hre. šťastné a veselé :) ja nechcem moderovať čo by som mal z toho ? ale načo moderujete vy ked to vaše moderovanie bez urážky nemá žiaden význam?
    pretože ak vás nepočúvajú feedback tak je zbytočne im aj pomáhať
    ----------------------------------------------------------------------
    Proste základ je komunikácia a tu to na plnej čiare chýba. Keď nemáte officialne informácie tak tu preboha aspoň niekto pridajte neofficialnu informáciu zato vás nemôžu karhať.. ak áno tak fakt už neviem..
    ----------------------------------------------------------------------
    Sú testovacie servery kde si hráči môžu odskúšať veci čo budú pred tym ako to pridajú, tí hráči už vedia o čo ide ale polka serveru alebo aj viac nemá ani tušenie a na forume ako vravíte tam najdete všetko nieje nič o tom .. už toto zaznamenávam aspoň minimálne mesiac.

    Tu nejde o mňa ja si to najdem a pridám ale o ostatných čo to chcú hrať eventy ale sa strácajú v tejto hre a ja pomaly s nimi.

    Titulok na hl stranke

    Sem stou narozeninovou bránou!
    Oslav 12. narozeniny hry DarkOrbit vstupem do Skollovy brány! Postav se vlnám mrazivých nepřátel a sklízej fantastické odměny.

    v pohode oslavujeme 12 alebo 13 narodeniny?

    ja nepotrebujem hodnost na forume ale vysvetlenie dake aspon

    a co sa tyka eventu dnes je restart o cca 9:00- 10:00 tak bud dnes alebo zajtra na 100% :D


    Takže vas tam zobrali z milosti? moderator by mal vediet angličtinu nie? a k čomu tam teda ste ? bez urážky rad by som to vedel
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 17/12/19
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    Milá noční kopírko- či multiúčte : °∆°∆RavenSugga∆°∆°,bylo tvou osobou napsáno :
    Kde jsi takovou hloupost ''objevila''. O jakém titulu zde hovoříš a v čem spočívá jeho výhoda?
    Zbytek raději nebudu komentovat.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------
    Kde jsi objevila, jak se zneužívají informace z nosiče dat? Vím informace, protože mám to, co tobě chybí. Schopnost dedukce, chytrost, rozum a inteligenci a hlavně mám schopnost rozpoznat význam slov a nakonec je i pochopit. Když víš přibližně, jak funguje forum, tak máš potom informace jako na dlani. Je třeba vyhodnocovat správně zprávy i informace a pak nepotřebuješ to ''zneužívat informace z nosiče dat'' a to ani netuším, co vlastně máš tím na mysli.
    P.S. A děkuji ti za opětovnou a žádnou odpověď na mou otázku jako vždy. Proč mě to nepřekvapuje.
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------
    A zase mimo. Tak copak jsi ještě ''objevila''?
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------
    A ještě něco vím. I tento účet ti bude zablokován. Logika nepustí ty hekře.
    To ty nechápeš nic a tak to zůstane. Už to pochop, už je konec.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 17/12/19
    baghiratohleneocenil tohle ocenil(a).
  3. Drift1

    Drift1 User

  4. Opravdu je nutné chodit až do Turecka pro info? Včera tj.16.12.2019 bylo ofiko oznámení o nastávající akci od 18.12.2019 do 31.12.2019 začátek v 10.00hod.
    Ani na en.foru, jsem to nenašel - (včera odpoledne.)
    Už jsou asi daleko před náma, jak to vypadá.....
     
  5. chcel by som podtknut ze v ofiku je asi chyba nakolko ja osobne v maily mam toto to znamena ze neplati to od 10.1 ale uz od 8.1 nielen pre slovakov a cechov ale vsetkych



    ZMENY LIMITOV PRI POUŽÍVANÍ PAYSAFECARD

    Od 8. januára 2020 budú zavedené následné zmeny limitov pri transakciách s paysafecard:

    Transakcie vo výške nad 50 EUR sa budú dať uskutočniť len cez účet my paysafecard. Jednotlivé transakcie do výšky 50 EUR budú naďalej akceptované len po zadaní 16-miestneho PIN kódu paysafecard.

    Chcete aj naďalej jednoducho a bezpečne vykonávať transakcie s paysafecard vo vyššej sume?

    Potom sa ihneď zaregistrujte zadarmo do vášho osobného platobného účtu online, my paysafecard, a využite množstvo výhod:
    • vyššie limity pre transakcie (žiadne obmedzenia v statuse „Unlimited“)
    • namiesto jednotlivých PIN kódov jeden zostatok
    • jednoduché platenie prostredníctvom používateľského mena a hesla
    • bezpečné platenie s dvojfaktorovou autentifikáciou
    • na transakcie nie je potrebný bankový účet ani kreditná karta
    • prístup ku karte paysafecard Mastercard® (iba v statuse „Unlimited“)
    Po ukončení registrácie stúpne váš platobný limit na 250 EUR za mesiac. Odporúčame vám okamžite aktualizovať váš status my paysafecard na „Unlimited“, pokiaľ chcete vykonávať transakcie v ešte vyšších sumách.
     
  6. Honzin

    Honzin User

    Oni to zase taky nemají lehké nechcou v jakémsi smyslu porušovat pravidla , nemohou sem házet ofiko jak se jim zachce musí ho první někdo poslat z vrchu aby jej oficiálně a bez porušení pravidel mohli hodit nám na fórum .
     
  7. josef402

    josef402 User

    TEORET. pokud ta akce zacne zítra a oficial. tu k tomu nic nemame TAK SE ZAS PREDVEDOU. ale mozna to nezacne tak jim krivdim:cool:
     
  8. Port "Wave of cold" bude otevřen od 11. do 27. prosince 2019.

    Pochybuju že budou dávat dvě akce najednou .........
     
  9. Septarzx

    Septarzx User

    Chcem sa ospravedlniť moderatorom.. oni na faceboooku doplietli všetko napísali že udržba bude 10.12.2019 okolo 10:00 (včera 16.12.2019) potom napísali že 12 narodeniny a kod bol na 13 narodeniny tak na koľke narodeniny to sakra je?

    na ruskom servery majú nové dátumy synchronizacii

    Ahoj vesmírni piloti!


    Dnes budeme mať ďalšiu synchronizáciu 17/17/2019 v najbližších 10 minútach.

    S pozdravom,
    váš tím Dark Orbit Rusko no zrejme mal ešte vypite :D

    tak vidno profesionalitu BP
    sledujem situaciu aby som náhodou neprišil o event ktorý nevieme ani kedy začne čo je základ vedieť

    podľa tych informácii čo som daval tak by to malo byť zajtra už
     
  10. josef402

    josef402 User

    :D:D:D:Dto me p.... velebnosti:p:p:p,kdyz nic tak se clovek aspoň za:D:D:D:D:D
     
  11. Septarzx

    Septarzx User

    [​IMG]
    Ahoj vesmírni piloti,

    Vstúpte do labyrintu a získajte fantastické odmeny v druhej časti zimnej akcie, ktorá sa začína v stredu 18. decembra o 10.00 hod. (LST). (našeho času)

    Zúčastnite sa na zamrznutom labyrinte, masívnom pokuse o hľadanie viacerých hier a prejdite bludiskom, aby ste dosiahli NPC Boss s názvom Synk. Bojujte s mrazenými NPC, zbierajte zimné kľúče a nájdite si cestu labyrintom bez straty. Čaká na vás exkluzívny titul a môžete vyhrať veľa úžasných výhod, napr. úplne nová rýchlostná loď Zephyr s úžasnými schopnosťami!

    Mimochodom: Odtiaľ sa tu počas podujatia Frozen Labyrinth objaví veľa atraktívnych ponúk. Majte oči otvorené a nenechajte si ujsť.

    Viac informácií nájdete v našich častých otázkach: Winter Event - Frozen Labyrinth FAQ
    https://board-cs.darkorbit.com/threads/darkorbit-co-sa-kde-objavilo.108608/page-96#post-961485

    Dajte nám vedieť o svojej spätnej väzbe v diskusnom vlákne tu: Frozen Labyrinth Feedback

    Váš tím DarkOrbit

    https://board-en.darkorbit.com/threads/frozen-labyrinth.124955/#post-952144
    official..
     
    Naposledy upraveno: 17/12/19
  12. josef402

    josef402 User

    :D:D:D:p:p:p:p:pty me dostaly zas takze zadna omluva to me p.:p:p:p
     
  13. Clypsso

    Clypsso User

    prečo mi neukazuje permanentku za uridium ? je hlasene daka chyba ?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. Arya

    Arya User

    Clypsso, Ano, je hlášená chyba. Vývojaři na tom pracují, tak musíme vydržet.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. Clypsso

    Clypsso User

    už to opravily ...teraz som si ho kupil :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  16. no a pred chvilkou bol restart a ukazuje chybne polozku ciele :) a dokonca ze si mam vyzdvyhnut


    Hermes Drone Deasing
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. josef402

    josef402 User

    to se jim zase něco povedlo rano to pry opravili a vcil se vecer portnem a nic to me po... ,se zase predvedl někdo jo a bude sobota a nedele ,do poradku to daji snad v pondělí jako vzdy:D:D:D:D:D:D:D:p:p:p:p:p
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  18. *SATKO*

    *SATKO* User

    mne sa portnút vôbec nedá,branu pre mnozstvo lodí ani nevidno a cez klavesnicu napise nie si v blízkosti skokovej brány.Prima akcia
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. ved je brana nefunkcna tak kam chcete skakat ved ani na minimape ju nevidno :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.