Návrhy Darkorbit jako aplikace

Diskuze na fóru 'Aktualizace a nápady' zahájená uživatelem -*Errorr*-, 27/4/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chtěli by jste stažitelnou verzi Darkorbitu?

  1. Ano, rád by

    63.6%
  2. Možná

    15.9%
  3. Ne, je to blbost

    20.5%
  1. -*Errorr*-

    -*Errorr*- User

    Ahoj všem

    Měl bych návrh,jako to udělali vaši kolegové z Drakensangu že vyrobili volně stažitelnou appku kde se nemusí přes webový prohlížeč. Myslíte že by to bylo možné či ne? Byl by to snaží přístup a zlepšená hratelnost. Vše co by bylo na webu tak přenést do aplikace, napodobit a propojit s normálním webem aby to fungovalo z obou jak z webu tak z appky. Asi dostanu odpověd že to pro cheatery bude ráj, ale i to by se dalo omezit a po čase i tomu uplně zabránit. Lidé jsou vynalézaví ale i tak by potom bylo vidět kdo co kde dělá. Myslím že by vzostla opět hranost této hry a servery by nebyli tolik vytížené pro načítaní nových objektů,méně bugu a chyb,nižší ping než je teď,vyšší FPS. Jen grafiku bych nechal postaru.

    Díky

    S přátelským pozdravem
    Hráč -*erorr*-
     
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Prosím, ešte raz si prečítaj, či si to napísal správne.
    ČTĚTE: Než přidáte nový návrh!

    Mal si si to veľmi pozorne prečítať a podľa toho vytvoriť návrh a viac to rozviesť.
    Máš tam mať vypísané požiadavky a osnovu, podľa ktorej to má byť vyhotovené.
    Chýbajú aj pozitíva, negatíva návrhu a dopad na vyváženosť hry a hrateľnosť.

    Čo sa týka doporučenej osnovy: Vypísanie požiadaviek
    /pokiaľ nebudú dodané, bude návrh na mieste uzamknutý/
    Toto pravidlo určili moderátori a je na nás, na hráčoch, aby sme toho dodržiavali.

    V tejto sekcii padli už aj omnoho horšie nápady, to neznamená, že to treba celé negovať.
    Nepovinnou požiadavkou je aj tá, že Tí čo zahlasovali za NIe, môžu napísať aj pádne dôvody.
     
    Naposledy upraveno: 27/4/19
    marika a bhagira22 tohle ocenili.
  3. Perňa

    Perňa User

    -baghira2-

    Kde je napsáno, že ti co hlasovali NE, musí dát i důvody ?
     
    marika tohle ocenil(a).
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    Pokud by chtěl autor návrhu poznat, proč někdo zahlasoval za NE, může o to zde požádat.

    Jenom sem mu poradil, jestli chce znát důvody toho, co je na tom nesprávne a co by měl na tom ještě opravit.
    Perňa jsme jenom lidé, pokud máš ku tomu co říct jako oponent, co se Ti na návrhu nelíbí, tak to napíš.
    Autor návrhu pak budě vědět v čem dělá chybu a podle toho, upraví návrh, aby mohl tomu vychytat mouchy.

    A jestli mu na tom nezáleží, tak více se mu do toho, rozhodně starat nebudu. Protože respektuji jeho návrh.
     
    Naposledy upraveno: 27/4/19
    marika a bhagira22 tohle ocenili.
  5. Perňa

    Perňa User

    Jednoduše.

    Tento návrh je naprosto zbytečný. Vývojáři momentálně pracují na klientovi který by měl být hotov již tento rok. Obecně se už o tom, že má být pro hru samostatný klient ví už zhruba 1-2 roky.

    I kdyby nebyl klient v plánu a tohle by měl být návrh, tak by to neprošlo. Návrh by měl smysl pouze tehdy pokud by to byl nějaký programátor a věděl jak takového klienta udělat a mohl dát návrh JAK TO UDĚLAT nebo minimálně sem dal obrázky toho jak by to mělo vypadat.

    PS: Sám píšeš, že autor si může požádat o to, aby mu hráči napsali proč hlasovali ne, ale není to podmínkou. To co jsi napsal ty vyznělo, jak kdyby to musel dělat každý.
     
    marika a -baghira2- tohle ocenili.
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    Za to se omlouvám. Už sem to upravil. Pouze sem mu vysvětloval, že to zde může uvést, ať to není povinní. No offense.
     
    Naposledy upraveno: 27/4/19
    marika a bhagira22 tohle ocenili.
  7. -*Errorr*-

    -*Errorr*- User

    Dobrá tohle už není moje práce,to co jsem chtěl tak jsem také napsal. Podal jsem navrh,ten si zpracujte jak chcete, nedivím se že je tu tak málo hráču když je k nim takovýhle přístup,tohle je na hodiny vypisovaní,hráč nemůže vědet jaký to bude mít dopad,nebudu tady vytvářet hodinové prezentace na to opravdu čas nemám.. klidně to zamkněte a mě dejte ban tak jak to dělate vždy,mě je to jedno, je to věc z čehož se tady někteří moderatoři nedokáou poučit několik let. Takle jste taky přišli i o velkou část hráčů.Když mi BP poslal email, tak moje zpětná odpověd BP byla že je čím dál tím víc podmínek a všeho okolo,na skrz moderátorům že se občas chovají arogantě,někdy je ale chápu ,psal jsem i BP do těch jejich několikaminutových formulářu jak to zlepšit,snaha marná-težká ignorace, když jsem napsal že by to bylo dobré i v appce tak je k tomu tuna keců že je to špatně napsané. Nedivím se ostatním,takovýhle požadavky mi nedavají ani v práci a to už je co říct,nepřipadá vám to jako spíše buzerace nebo tohle dokáže vyplnit jen člověk co to hraje denně 6-15 hodin denně, tyto osnovy jsou napsané schválně aby se to dalo ihned uzamknout protože se někomu nechce tohle zpracovávat,vy moc dobře víte že to nikdo nenapíše na 100% proto to máte tak jak to máte .... a moc mě mrzí takové odpovědi že to musím psát ale bohužel je to pravda..
    -------------------------------
    Nejsem programátor,jen administrativní pracovník jedné firmy, tak prosím nedělejte z hráču pracovníky Darkorbitu/BigPointu..
    jsme jen hráči pochopte to konečně už, vy chcete aby vám lítalo vše do huby připravené, na to se každý vybodne
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 28/4/19
    -baghira2- a -*-*-*-*-*-*- tohle ocenili.
  8. Arya

    Arya User

    -*Errorr*-, nepiš prosím dva příspěvky pod sebe, ale příště uprav svůj poslední příspěvek.
    Herní klient je v plánu, diskutuje se o něm už delší dobu. Na podrobnější informace si budeme muset počkat.
     
    marika, marikaBanNaforum a -baghira2- tohle ocenili.
  9. Arya

    Arya User

    Zase zde někteří dělají binec a pletou autorovi do návrhu své názory na téma, které se zde nerozebírá. :confused: Témat o podvodních je zde více než dost, můžete si přečíst ty, určitě tam najdete i vyjádření od nás.
     
    marika, marikaBanNaforum a -baghira2- tohle ocenili.
  10. -*Errorr*-

    -*Errorr*- User

    Akorát tu píšu do prázdna když se mi tu mažou komentáře .. A-neb když vedení dostane čočku ale má moc.. dobré zkušenosti.. na pravdě dnes nikomu nezálží a vše co takového existuje se musí cenzurovat aby to ostatní nemohli použít. Danke, auf wiedersehen.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).