DarkOrbit plakáty

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ~~~ŠTΞMBΛ~~~, 30/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den dají se sehnat plakáty s logem DarkOrbit nebo třeba s golíkem nebo pusatkou na těch videjí co vydává DO mají můžu je nák sehnat ?

    Děkuju za odpopvěd.

    Psycho.
     
  2. Gahan

    Gahan Guest

    Bohužel ani já ho nemám po těch letech a netuším zda je vůbec někde k sehnání :) .
     
    ~~~ŠTΞMBΛ~~~ a Little_Tali tohle ocenili.
  3. plakat jsem v zivote nevidela.. mam doma jen par tricek a nejmilejsi hrnek na kafe, ale nedam, srdcovka a jejich motto "F*ck offline - play online" je zalezitost cti :D
    (omlouvam se za slovnik, ale oni tam tu hvezdicku nemaj).
     
  4. Gahan

    Gahan Guest

    Sakra já chci taky ten hrneček :D
    Na slovní pozor no tentokrát to přehlédnu .
     
    Little_Tali tohle ocenil(a).
  5. je to oficialni motto :D kdybych to tricko nasla, poslu :D ale jasne, uz mlcim :)


    hrnky mam dva. I se silikonovym vrskem. Mela jsem dokonce i destnik a diar :D vas drzej celkem zkratka :)
    [​IMG]
     
    ~~~ŠTΞMBΛ~~~ tohle ocenil(a).
  6. Gahan

    Gahan Guest

    No asi budu muset požádat někoho kdo mi tam má možnost abych si taky škrábl :D .

    Jinak pro hráče . jde o dárkové ředměty a bohužel nikdo znás netuší kde se dají pořídit a jak je získat .

    Jediná možnost bude asi přímo u BP nebo při nějakých veřejných akcích které jsou pořádány ale ne u nás .


    Tak at tady není OT považuji za vyřešené . LOCK
     
    ~~~ŠTΞMBΛ~~~ a Little_Tali tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.