Návrhy Darkorbit pre ios a Android

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem €Ł|FajčiteŁ|Tumo|€IC, 22/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

chceli by ste DarkOrbit ajpre systémy ios a Android?

  1. Áno

    71.4%
  2. Nie

    21.4%
  3. niečo by som zmenil (napíšte do komentárov čo)

    7.1%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý deň, dostal som s kamarátom nápad že by sa dalo cez inteligentne mobili a tablety (systemy ios,android) chodit na DarkOrbit minule som skúšal hrať DarkOrbit cez tablet ale potrebujem FlashPlayer ktorý je dostupný pre PC. A navyše bez FlashPlayeru si nemôžem ani zmeniť výbavu v hangári.Niektorý hráči nemajú ani dobré PC na hranie.

    DarkOrbit by vezeral na mobiloch a tabletoch ako normálne.
    Ovládanie by vezeralo tak ,že keby som sa chcel presunut klikol by som na obrazovku kam muníciu,schopnosti atď. by sme si vyberali klikanim po displeji.

    +Pre hráčov mohli by hrať aj bez Dobreho PC
    +Pre klany viacej hráčov v klanoch,inak nevidím
    +pre BigPoint viacej hráčov viacej peňazí a váčšia spokojnosť hráčov

    -Pre hráčov nevídim žiadnu nevýhodu
    -Pre klany to nevie tiež asi nik :)
    -Pre BigPoint práca s programovaním


    Myslím že tento nápad není zlý a BigPoint by ho mohol uskutočniť.
     
    smatusko tohle ocenil(a).
  2. Naposledy upraveno: 22/7/14
    €Ł|FajčiteŁ|Tumo|€IC tohle ocenil(a).
  3. diky funguje to ale laguje mi to :-D :-D :-D
     
  4. Naposledy upraveno: 23/7/14
  5. Korben

    Korben User

    €Ł|FajčiteŁ|Tumo|€IC Hra je určená pre PC a naozaj by som tu nemienil riešiť otázky , prečo to niekomu nejde na Nokii 3210. :D
     
    Danda3 tohle ocenil(a).
  6. Kubino

    Kubino Guest

    OT zmazané, srandy by stačilo :)


    Išlo autorovi aj o presadenie návrhu alebo len o osobný úspech pri spustení DO na mobilných zariadeniach?
     
  7. Korben

    Korben User

    OT post zmazaný.
     
  8. -kosicek-

    -kosicek- User

    Návrh je sice pěknej :D ale už vidim tu hroznou hratelnost :D o mobilech ani nemluvim :D i lidi s těma pádlama by měly problemy s tím hrát na tom to by bylo max tak na docamrání na 5-3 paládko :D ale jináč hrát tam asi ne :D nic méně pokud by to byla aplikace která by umožnovala Výměnu vybavka,výroba v tech centru , možnost dražit v aukci rychlým zpusobem :D a né čekat na načtení lišty 5 minut :D tak bych tím asi nepohrdl :D hlasovat nebudu jelikož tam nemáš "ja neviem už" a v tomto návrhu sem nerozhodnej jak dítě co si má vybrat červenej nebo modrej bonbonek ..:D:p:rolleyes:
     
  9. :-D :-D. :-D. moze to byt aj tak ako si ty povedal aby sme necakali hpdinu na nacitanie stranky :-D :-D. :-D.
     
  10. Kubino

    Kubino Guest

    OT zmazané.

    €Ł|FajčiteŁ|Tumo|€IC prosím ťa nauč sa už konečne prispievať ako sa patrí a hlavne komunikuj trošku na úrovni, toto nie je FB aby si tu dával milión tristo smajlíkov, to platí aj pre -kosicek-.

    Btw. stále si mi neodpovedal na otázku, či ti ide skutočne o presadenie návrhu a máš v pláne ho nejak upraviť, pretože je nezmyselný. Hráč, čo nemá PC na hru má určite tablet na hru, ach jaj :rolleyes:
     
  11. prepac nevsimol som si tvoju otazku, na FB nechodim je to podla mna blb***, ano chcel by som aby DO bol pre vykonnejšie tablety mozno aj na mobily,CruentatUltionem pisal ze sa da hrat teraz DO cez tablety a mobily da sa hrat ale obcas to posekava to co poslal je nemenovany prehliadac v ktorom sa da zapnut FlashPlayer s kamaratom sme to skusali ale obcas to seka a behaju tam reklamy
    a prave preto by som chcel aby bola aplikacia hry, niketory ludia maju dobre PC pre DO ale co ak chcu hrat batia a maju 1 PC a dobry tablet mohli by hrat spolu:)
    aplikaciu by podla mna vyuzivalo dost ludi. takze ano chcel by som tento napad uskutočniť.
    a nešlo mi o to aby som si mohol iba ja sputit DO cez mobil alebo tablet ale o to aby ludia mali viacej moznosti ako hrat DO a hrat ho s kamaratmi napriklad aj hoteli :-D alebo hocikde kde bude internet ale nie PC
    ---------------------------------------------
    PS: ospravedlňte ma za pripadne opakovanie a Gramaticke chyby

    navrhujem aby ste poslali tento napad BP a zistit či sa im to zapáči
    ---------------------------------------------
    ta aplikacia by sa nauzaj zisla, teraz somcdaval 15 sekund pred koncom drazby na pohon 1950000
    a dalo mi to na novu drazbu a nie na tu predtym, ale keby bola aplikacia mal by som ten pohon teraz za tak malo :-(
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/7/14
  12. Nepis multiposty ale pouzivej tlacirltko zmenit. Ja si nemyslim ze by BP mel zajem na tvorbe DO aplikace pro mobily ci tablety, jednak si myslim ze by to bylo dost narocne, navic vetsina mobilu a tabletu stale jeste nema potrebne parametry pro plynule hrani. A to ani nemluvim o velikosti herniho okna, komfortni hrani si napriklad na 5-ti palcovym displeji predstavit neumim :rolleyes: DO je hra pro PC, na jinych strojich se s tim poper jak umis..
     
  13. Sentiero

    Sentiero User

    To jste na tom DO tak závislí, že ho musíte mít sebou všude?
    PC, ntb, tablety, mobily.. no vlatně mě už nic nepřekvapí, když jsou tady týpci,jak jsem se nedávno dozvěděla, kteří hrají i na záchodě.. :D

    Nikde jinde než na PC si DO plnohodnotně nezahraješ. Bude tě omezovat malá obrazovka, lagy, špátný ovládání atd. Takže podle mě je tohle docela zbytečný.
    Přihlášení na DO přes mobil je dobrý na vybrání denního bonusu, nebo na forum, ale určitě na na hraní.

    ❦Čοlεκ❧ teď když píšu o tom foru, ty nejsi přihlášenej přes PC ne? Když teď píšeš bez diakritiky
     
  14. Sentiero, trefa, ja casto pouzivam mobil prave na vyzvedavani denniho bonusu a pro cteni fora, na to je mobil vyhovujici :) Hru jsem zkousel hrat na tabletu, a herne je to katastrofa, max. tak na odstaveni na pala a tim moznosti konci. :rolleyes:
     
  15. Korben

    Korben User

    €Ł|FajčiteŁ|Tumo|€IC Tak ja navrhujem aby si si prečítal Jak správně přispívat na forum a pre istotu si to prečítaj viac krát. Ďalej, my návrhy nikam neposielame a hru si môžeš už teraz otvoriť aj na tablete a aj na mobile, ale na to treba mať aj tablet a aj mobil na ktorom ti to pôjde.
    Tak že kúp si kvalitný mobil , alebo tablet a pôjde ti to , preto tento návrh považujem za zbytočný. Napríklad mne na mobile ide aj herná mapa , ale na hranie by som to určite nepoužíval.
    Začni hrať Tamagotchi , to môžeš hrať aj na mobile.:D

    Zbytočný návrh. BP neposkytuje podporu k hardware a toto nieje hra určená pre mobilné zariadenia.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.