Darkorbit

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Terror•Priest, 31/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Korben

    Korben User

    oops.eu My si tiež zahráme, aj my máme obyčajné hráčske účty. :) S APS to nieje ono , keď vieš že môžeš všetkých poslať na základňu. :)
     
    gggg3 tohle ocenil(a).
  2. keby tu liedala admin loď tak by všeci počas eventu vipnuli DO aj ty najsilnejši hrači preto že oni vedia že policajnu loď nikto nekilne
     
    gggg3 tohle ocenil(a).
  3. já si myslím že nevypnuli protože když výš že jsi nic neprovedl a neutočíš na APS tak nemáš důvod se bát....
     
  4. oops.eu

    oops.eu User

    NotDragonCZ koukni se na internet na videa, napiš tam admin spaceship a uvidíš co ti všechno vyjede, právěže by se sešlo spousta hráčů a všichni by ho chtěli sundat a už jsem viděl několik videjí kde toho admina i sundali, ale chce to dobrou taktiku a dobré konfy. :D

    Korben, jak já ti to závidím že sis toho APS užil tolik že už tě to ani nebaví. :D Nechceš si semnou zalítat? Máš účet na cz2? :D By jsme projeli mapy. ;)
     
    gggg3 tohle ocenil(a).
  5. Spartakus

    Spartakus User

    Jenže ten Admin se nechal sestřelit, při speciální akci. :) Normálně dá Adminská loď Uber krysu na na ránu. :)
     
  6. ale ja si nemyslim že admin sa necha volne strielať musela by nanho utočit cela armada hračov nie jedna firma ale rovnou utok dvoch firiem na jednoho hrača
     
  7. to som si čital včera ale informacia že vidrži palbu polku serveru už neni presna keď hrači su schopny davať viac ako 100 000 damage v tej dobe keď to boo pisano tak max bol v tej dobe okolo 20000 až 40000 damage
     
  8. Korben

    Korben User

    NotDragonCZ Predstav si , že táto loďka, dá bez problémov na jednu ranu napr. uber kristalona. Jednoducho po nastavení tejto loďky, by hráči boli ako streuner v alfe. :D Čo rana , to hráč. To by tej loďke nepoškriabali ani lak. Okrem toho rýchlosť lode je taká že si ani nevšimneš, že okolo teba niečo preletelo a to nemusí mať v lodi ani pohon. :D
    Jednoducho, pokiaľ majiteľ tejto lode nechce byť zostrelený, tak ho nikto nezostrelí. ;)
     
    oops.eu tohle ocenil(a).
  9. nenavidim administratorske lode su to nefer vihoda pre firmu ktorej pomahaju keby chranili porty napr 2-7 2-6 aby nevedeli sa dostat vru alebo mmo tak ok ale keď lovia tak rovnou možem vipnut na tu dobu DO preto že v tej dobe si určite nezahram ani minutu


    mohli by ste nás chraniť na GE5 proti hračov ktori zabiju i vlastneho za krisu teraz sa mi to stalo
     
    Naposledy upraveno: 5/8/14
  10. chápeš ,že kdyby admin pomohl jedné firmě musel by pomoct i druhé firmě ...
     
  11. NotDragonCZ
    Ty pořád evidentně nechápeš,o čem je řeč...
    Adminské lodě v žádném případě neslouží k normálnímu hraní.Všechno na té lodi (štíty,hp,dmg,rychlost...) se dá nastavit na jakoukoli hodnotu,takže ta loď může být nesmrtelná.
    Co by z toho kdo měl,kdyby s takovou lodí lítal a na ránu sundaval vše kolem sebe?
    Majitel této lodě (admin) nemá ani žádnou firemní příslušnost - nikomu neškodí ani nepomáhá.Prostě je to loď,která slouží k úplně jiným účelům než si ty možná myslíš.
    Admin má k té lodi sice přístup,ale pak má ještě svůj účet,na kterém normálně hraje.
    A když píšu normálně,tak normálně - nemusí to být bůhvíjak nabušený účet...
     
  12. preto že maš elitni vibavu ti ufo nezname že si tu možes vyskakovať
    teba neotravuju hrači vlastnej firmy mne ma i zabijaju a i pomalu viac ma zabijaju vlastni než nepriatelia
     
  13. Korben

    Korben User

    NotDragonCZ Ty sa musíš ešte véééľa učiť. Administrátorská loď neslúži na hranie, ale na to aby administrátor v hre mohol otestovať to čo potrebuje a palebnú silu má len na odohnanie hráčov ktorý ho začnú strieľať . Firemná príslušnosť tejto lode nič neznamená.

    HΞℓℓ•Câηηση opravím ťa, táto loď firemnú príslušnosť má, ale nič to neznamená. Firemná príslušnosť je opäť len na to aby mohol otestovať niektoré funkcie hry ktoré sa vzťahujú na firmu.
     
    oops.eu a HΞℓℓ•Câηηση tohle ocenili.
  14. ja by som timtom hračov ktori zabijaju vlastnich dal pernamentne zablokovanie učtok a ne male zniženie česti
    a je mi jedno či sa musi vela učit na tejto hre sa nič nenaučiš keď ta kanibalizuje vlastni hrač za to že chce tvoju krysu
     
  15. Korben

    Korben User

    NotDragonCZ Ty si svojimi OT úplne zmenil smerovanie tejto témy. Čo sem zase miešaš zostreli vlastnou firmou. Už si konečne poriadne prečítaj ako máš prispievať na fórum.

    Uzavreté, LOCK.
     
    oops.eu tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.