Návrhy Deaktivace pushingu během bránění stanice

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Hector, 24/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hector

    Hector User

    Dobrý den. Začnu poznatkem. Dneska jsem na 4-3 (nedulezity udaj) postavil bitevku. A pak to začalo přibližně 8 EIC hráčů (já VRU - taktéž nepostatné) doeltelo a snažilo se zničit stanici. Ale já se nedal i když jsem umíral asi 10x behem minuty pomocí citadely jsem je "přetáhl" na sebe aby stanice držela pokupě. Takže každý hráč mě sejmul cca 2,3x za minutu prvních 5 minut jsem tam byl sám potom dorazili mí spolubojovníci a strany se převrátili. Sice jsme byli 3 ale oni rupali jako já předtím. Takže mě napadlo aby se systém s odečítáním % odměny vypl pro ty co jsou na mapě: majitely stanice, jsou ve skupině s hráčem, který je majitelem stanice, aliance PaKty a samozdřejmě pro útočníky, tady pouze nepřátele klanu a 2 zbylé firmy (prostě ti do kterých stanice střílí.)
    Nebo pro všechny na mapě.
    Obě verze by byly pouze při vyplém štítu
    Ale jakmile by stříleli mimo mapu ten den, nebo by stanice měla zase štít systém by se pro tyto hráče spustil a oni pokud by zničili jednoho hráče například 15x během chránění/útoku na stanici. Už by nedostával nic. Systém by nepočítal od nuly jen by si potichu zapisoval a při změně mapy nebo štítu stanice by blokoval odměnu hráčům.
    Omlouvám se jestli je to moc nesmyslné, mě to dává smysl a právě jedu na dovolenou takže jsem myšlenkama jinde. Tak se omlouvám :) .

    Pozitiva : hráč by dostával právoplatnou odměnu za chránění stanice
    klan by měl více hráčů co budou mít chut stát na stanici i dyl než 10 zabití
    BP asi více útraty za munici vyplýtvanou na lovu/defenzívě

    Negativa : hráč nic mě nenapadá, možná že ho budou střílet na dané mapě v danou dobu pořád
    klan tady mě už vůbec nic nenapadne
    BP programování, možnost zneužití

    Rovnováha hry? Podle toho pokud používáte nebo ničíte rádi stanice. A někdo je na opačné straně.
    Pěkný den všem
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.