Debata Hráčů o hře Darkorbit

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Filiposd, 18/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Už jsem to našel. Se saimonama a mordonama bych ještě souhlasil. Ale s těma devama a kristallinama už ne. A ok no, přišel bych o 60k r.b., kdyby to bylo, tak jak chceš ty ;)
     
  2. Belgam

    Belgam Guest

    Prisli by o to vsichni hraci a hlavne by o miliony rank bodu prisli boteri.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  3. Korben

    Korben User

  4. baty77

    baty77 User

    No... Moje zhodnocení hry...
    Tato hra je skrz naskrz prolezlá systémem Pay To Win (ve volném překladu Plať Abys Vyhrál) a myslím, že je to docela výstižné označení... Bohužel... Člověk, který do toho nehodlá investovat spoustu peněz nebo času, nemá žádné velké šance konkurovat pravidelným Payerům, a to ani při každodenním posíláním Promeria... Pak když se potká Payer a Nonpayer, souboj trvá časově do 15ti sekund... A celkově, když se utkají 2 Top Elite hráči, ten souboj taky (samozřejmě podle skillu) trvá maximálně 2-3 minuty... A i na to, že BP dělá první poslední pro začátečníky ( myslím že 3 LF3 a 3 LF2 ) nemají šanci obstát ani v početní převaze. Protože BP má tak přemrštěné ceny některých věcí (např. PP stojí dohromady něco kolem 10 Mega Uridia) zdá se mi občas, že to dělají jen kvůli výdělku...
    Ale abych jen nekritizoval... Je tu docela dobrá komunita, spoustu zábavných eventů a akcí, Galaxy Gates a KBS (které bych tedy sám za sebe někam stčil)... Kdyby to bylo tak špatné, asi bych u toho nevydržel 6 let... Taky když si vychytáte akci na uridium, tak si nakoupíte za málo peněz celkem dost urka ( já jsem spojil MHH s nabídkou a měl jsem za 3 stovky 200 tisíc uridia)...
    No, je to hra, která si zaslouží uznání, ale zároveň to s ní jde poslední 3 roky do rektálního otvoru (snad tam nedojde úplně)...
    Snad to je dost objektivní...
     
  5. Korben

    Korben User

    baty77 trocha ťa rozoberiem. :)

    No ak by nebola, tak hra už dávno nieje. Hádam si nemyslíš že túto hru prevádzkuje charita ?
    Zisti si niečo o tom koľko stojí prevádzka serverov, potom si prirátaj priestory , zamestnancov, enegie, dane..... Jednoducho podnikanie , nieje charita. :)

    A čo si čakal ? :rolleyes: Pre boha ty kde žiješ ? :eek: Ty prídeš do obchodu a povieš si, tak dnes nebudem investovať, jednoducho to chcem zadarmo a chcem to isté ako ten čo platí. Zobuď sa , svetom hýbu peniaze a ľudia chcú zarábať. :rolleyes:

    Samozrejmosť , ak by sme hodnotili rovnaký časový horizont. No aj neplatič sa časom dokáže vyrovnať platiacemu hráčovi , ale to chce hlavne čas a pre niekoho je čas cennejší ako peniaze.;)

    Toto nieje hra na 2 dni, ale na roky a hlavne ak hráč neinvestuje. Sú hráči ktorý hru hrajú napr.4 roky a ešte nemajú všetko. Tak ako môžeš napísať že nováčik to nemá šancu obstáť ?
    To som nemal ani ja , keď som bol nováčik. A nevypracoval som sa za mesiac a ani za dva. Nech sa mi tu ukáže nováčik , za rok. Bez platenia musí nahrať full LF3 výbavu bez veľkých investícii. Len pritom treba používať hlavu.;)

    BP nemá premrštené ceny, to len my máme tak malé výplaty. A áno robia to pre peniaze. Ak ty chodíš do práce len pre radosť a svoje uspokojenie, tak ťa veľmi rád zamestnám. :)

    Z ostatným by som mohol súhlasiť , až na ten otvor. Práve že by som povedal, že konečne sa BP prebralo. :)
     
    ◄®uSSiaN-БелЫй► a Gelda tohle ocenili.
  6. baty77

    baty77 User

    Ahoj Korbene...
    Ne každá free hra musí být Pay To Win... Znám jich spoustu... Například další hra od BP - Battlestar Galactica Online (doufám, že můžu zmínit jinou hru, která je od BP)... Ale tady se člověk bez velkých investic času nebo peněz neobejde... Takže tak... Je to jen můj názor...
     
  7. _mnemonic_

    _mnemonic_ User

    Obraz hry obecne , co rict -je tu uz dlouho a doufejme ze i bude +/- stejnej.

    Z nedavne doby se opravdu povedlo udelat krok spravnym smerem k hratelnosti (odstraneni -kolotocu- a jejich klonu). Za mne osobne se to udelalo nejak nedokoncenym zpusobem -kazdej z hracu vedel co dela a BP to poresilo treba odstranenim rank bodu.Proc? co sem si poctive nastilel mne mnelo zustat dle mne a ti co to dosahly nepoctive mnely zmizet ze hry jednou provzdy.

    Nejvetsi problem hry sou asi drobne problemy tipu skocim portem a nic (jedna strana je vykon Pc a netu a druha je vykon sevru) ,ci prehazovani vybavy z lode do lode -to je na X kliknuti sem a tam nez se neco dostane do inventare.Samotnou hru to nebrzdi ale prehazovani a klikani sem a tam mne nejak neuspokojuje.

    K vyvazeni hry z pohledu pouze premkare by pomohlo moznost ziskani treba dablu na 1 hod.treba za vyhranou invazi ci podobne odmneny v mire male ale aby se vyplatilo bejt jinde nez na pld a v low.

    Jinak by i stalo za uvazovani u souboju zohlednovat i rozdeleni podle lvl hracu ( on preci 20lvl da 10lvl za par sekund) a flustrovanej 10 lvl prestane hrat a BP prijde o potencionalniho sponzora (bez nich to muze zavrit -platici to tu cele drzi v chodu )

    Jinak je vydet ze programatori nespi a snazi se (viz. chystana novinka) , ale nejak jim to vzdy trva -to je vec ktera to tu brzdi = komunikace= -mne osobne treba mrzi ze nikde na foru neni napsano seznam problemu ktere sou hlaseny a jejich postup reseni -(treba to zabrani zbytecnej tematum a jejich opakovani ,uzavirani a smerovani do puvodnich) dela se na tom /nedela ,on ma pak clovek pocit ze mluvi do dubu kdyz se nikdo zpetne neozve.
     
  8. Korben

    Korben User

    Mesačne dostávate na fóre report o opravách a ostatné čo je hlásené, je už interné záležitosť a nieje možné to sem vkladať. Ani na iných fórach nič podobné nieje. A ja keby sme tu písali zlatým písmom, tak zbytočné témy by tu boli stále.;)
     
  9. -xghost-

    -xghost- User

    Jak píše baty77, tato hra je skutečně velmi Pay To Win (hezký termín - chválím). Ano samozřejmě, musí se platit, jinak by žádná hra nebyla. Ale toto není jediná cesta. Hrál jsem cca 5-10 různých onlinovek a nikde to tolik nenaplňovalo význam slov Pay To Win, jako u DO. Proč? Jsou snad jiné hry z charity? Myslím, že ne. Proč to tedy hraji? DO má výborný nápad - jednoduchá, akční a hlavně: téměř kdekoli lze provozovat PvP, nikde není bezpečno; což málokterá jiná hra má (obvykle jsou speciální arény, mapy na PvP, apod).

    Příklad jak by to mohlo vypadat:
    Zisk pro BP: Placené prémium, Uridium - lze zaplatit max 20% kupovaného předmětu/předmětů (zbytek U si hráč musí získat sám ze hry), Reklama (na to kolika miliony hráčů se BP na úvodních stránkách pyšní, ji moc nevyužívá).
    Nerozebírat prosím příklad - je to jen hrubý nástřel pro představu podoby DO jako méně placené hry, určitě by se tam našly mouchy.

    Stále převládají klady nad zápory, celkově se mi DO líbí, ale to extrémní placení mi dost vadí, proto ho tak často kritizuji.
    Nic není tak dobré, aby to nemohlo být ještě lepší...
     
    Naposledy upraveno: 21/9/14
    Postrach_Phönixu a baty77 tohle ocenili.
  10. Belgam

    Belgam Guest

    Velice te zklamu, BP ma dost reklamy. Ale zijes v zemi kde ta reklama tolik nebezi.
     
  11. Gelda

    Gelda User

    Znám pár hráčů kteří do hry " sypou " těžké peníze.
    Já se naopak držím zejména premka.

    A kdykoliv se setkám s hráčem který platí a jak tedy píšete by měl vyhrát, tak ho buď sundám a nebo sundá on mě. Jak taky jinak žejo. Ale co se vám vlastně snažím říct ? Mám rád lidi co do toho dávají peníze a čím víc, tím líp...

    Rád potkám někoho kdo je " nakoupenej " (až po strop a každej den mě sundá do doby nežli budu mít takovou výbavu abych minimálně utekl a nebo se mu i postavil) protože jdu-li do hry s tím že do ní příliš peněz dát nechci, musí je dát někdo jinej ! Jinak by majiteli hra nevydělávala a nebylo by možné ji provozovat.

    Závěr ? Díky lidem " pay to win " máme my ostatní hru " téměř " zdarma !
    Tak si na ně nestěžujte :)

    Co se reklam týče i u nás na ni lze skutečně narazit :) Už se mi to mnohokrát podařilo.
     
  12. Filiposd

    Filiposd User

    --
    Kdo jsou ty zlaté časy 2008 .?. :( ..
    V roce 2008 a 9 jsi nemusel hry sedět až stovky či tisíce hodin aby jsi měl full účet a nacpat do toho kolem 60 000 KČ .. :D
    Dnes bohužel ano..Ale co někdo tvrdí že teď je ta hra lepší než dřív.Nezazlívám mu to.
    Ale zazlívám mu to když tvrdí že dřív tahle hra stála za nic.
    Hraji tuto hru od roku 2008,mě konkrétně se nejvíce líbila v tom roce až 2009..
    No teď už to v něčem není takový jako to bylo dříve,jen musíte hrát opravdu denně a maximum hodin aby jste byly elitní a dát do hry hodně peněz,ale jen do hry..
    Dřív tato hra pro mě možná znamenala více než dnes ale věřím že se tato hra bude i nadále zlepšovat jako to právě teď probíhá. :) *
     
    Anonymous-Legion[CZ] tohle ocenil(a).
  13. Kenny

    Kenny User

    Já to vidím jinak - Nepotřebuji být full.A když ano, tak si užívám i tu cestu.
    Také si hledám přátele - nehraji na hodnost, a není problém změnit firmu.
    ;)
     
  14. Korben

    Korben User

    Filiposd Kde sú tie časy keď som za 50 korún nakúpil plný košík. Dnes za 50€ mám jednu igelitku . Kde sú tie časy keď naši predkovia vychádzali z jaskyne na lov mamutov. :D
     
  15. Crystal

    Crystal User

    Korben ale zase v Lidli das aj za 30€ plnu igelitku :D

    tiez som mal rad DO na NHK v 2009, ale co uz vsetko sa meni, ale nie drahost vybavy je hlavna chyba, problem je ten ze 80% elitakov k nej prislo cez programi, keby tu neboli nebolo by ani zdaleka tak vela uctov s full vybavou

    ale vidim v poslednej dobe dosahuje pokroky a dufam ze hra sa bude dalej zlepsovat a popasuje sa s podvodnikmi a prilaka viac novacikov :)
     
    Naposledy upraveno: 21/9/14
    Postrach_Phönixu tohle ocenil(a).
  16. Nehraji víc než chci, neplatím víc než můžu, a za mě, nesnáším novinky ve hře. Až se BP podaří opravdu smysluplně skončit s podvodníky, budu asi platit víc, protože už mi to začne dávat smysl, v tuto chvíli tomu tak není.
     
  17. -xghost-

    -xghost- User

    ... to je přesně i můj postoj. A proto neplatím a ani bych si nezapl žádný program - obojí totiž tu cestu zkrátí. Neukamenujte mě za to prosím, ale v tomhle ohledu shledávám placení uridia (ne prémia) a podvádění jako stejné zlo pro hráče.
     
  18. dom

    dom User

    to by bylo fajn udelat takovou onlinovku, kde nebude nikdo platit :D, mohlo by to byt dotovane treba statem, navrhnu to CSSD jako zavazek k dalsim volbam... jak by jsi to financoval, jen z koupi premka :)? to by muselo byt za jinej peniz a nabidnout vetsi vyhodu, aby si to nekdo koupil, coz uz by zase "nebylo fer" ... a jsme v kruhu
    ... me by se to samozrejme taky libilo jako vsem, nebo zamrazit hru ve stavu jako byla pred 5 rokama, ale to proste nejde
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  19. Nadherné nové forum :) fakt pekny design:)
     
  20. Zafod

    Zafod User

    1) Kde jsou ty zlaté časy? Heh, tohle slýchávám docela často a také že za komunistů bylo líp. Jasný no... :rolleyes:
    2) A kolik pak těch hodin jsi musel nalítat? Vzpomínám jak jsem nejméně měsíc lítal s BB (které jsem střídal s nostromem) než jsem se odhodlal poslat nějakou tu sms a koupit G. O tom, že sám jen tak sestřelit boss krysu jsi prostě nezvládl se už vůbec nebavím. Lordku jsme dva stříleli s problémem a o to komu se připíše jsme se střídali.
    Jasně že se přidávají novinky do hry, ono bez nich by hra už byla dávno úplně mrtvá. Netvrdím že pokud chceš platit je hra levná. Ale tvrdím že i bez placení se dá celkem slušně hrát. To že nemůžeš každý den lovit hráče a být v topce je jasné.

    -xghost- na netu BP reklamu má. Já dokonce viděl u nás ve městě bilboard na DO. Pokud si dobře pamatuji, mihla se reklama i v telce. Ale pravda, je tomu už pár let.



    A jaká je spojitost tvého postu s tímto tématem nám zde vysvětlíš?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.