Debata Hráčů o hře Darkorbit

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Filiposd, 18/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. |Oromë|

    |Oromë| User

  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    A přesně to se aj stalo na GE6. Člen vlastní firmy MuTaka zákeřně hodil raketku, když sem se již měl ocitnout z 4-3 na 3-4 mapu.
    Místo toho dorazil červený od eic (s dizajnem vega lightning) a s ním mě šutil navzájem. Pak když efekt zmrazovaček od obou pominul,
    vylétnul sem přesně opačným směrem. Dík mé rýchlosti červený (eic) zaostal, kterému ten z vlastní firmy (MuTaka) pomáhal.
    Pak mě ten vlastní (MuTaka) dostrelil s použitím formace dvojité kolo. Což bylo hodně nečestní.
    Ať se s tými mínusovými body zadrhne. Protože war sem s ním vůbec neměl. Bohužel na GE6 se nehraje za striktnou
    koncepci vlastní firmy; ale na mezi-firemní a viac-firemní klany. Což s darkem na GE6 rozhodně není vše v pořádku.

    Akorát sem ještě na GE6 globál chat napsal, že:
    "Není nic horšího nežli nečestní člen vlastní firmy, který napomáha nepříteli a s ním sestřeluje člena vlastní firmy!"
    - Btw., ať to o něm vědí všechni, co to čtou. 02.04.2016 - 08:55h[​IMG] Byl jsi zničen uživatelem MuTaka (VRU)
     
    Naposledy upraveno: 3/4/16
    Drift1, -FOXSAMURAI- a Enriqe-XXX tohle ocenili.
  3. Ako vždycky Orome, aby niekto nedajbože niečo nepovedal o podvádzaní verejne to by bola katastrofa :) ale počul som niečo v tom zmysle že vraj prišiel niekto nový a ako dôkaz stačí video na yt napríklad je to pravda alebo nejaká blbosť?
     
  4. Korben

    Korben User

    NEW-META-LEE, Keby si radšej nepísal hlúposti. Nikto nepopiera to že hráči podvádzajú, ale je úplne zbytočné viesť na fóre k tomu diskusiu.
    Jednoducho je to riešené systémovou kontrolou a v plnej kompetencii BP. To znamená že to nemôžeme ovplyvniť a tak tu na túto tému diskutovať nebudeme, tak že tu láskavo kolegu neosočuj.
    Video môže ale aj nemusí stačiť. Len na základe videa nemôže byť stanovený jasný dôkaz.
     
  5. Drift1

    Drift1 User

    Souhlasím s korbenem nehledě na to že by tu v povolené diskuzi na téma,,program, vznikl největší bordel v dějinách fora..víš jaký?..projevila by se mentalita hráču v tom že by se tu hromadily obviňování a hádky.
     
    Korben tohle ocenil(a).
  6. bohemia

    bohemia User

    Ale fuj,tady by se někdo hádal?Vždyť ani ve hře se nikdo nehádá a neobviňuje :)
    /skoro/o_O
     
  7. NEW-META-LEE, mě taky občas ujedou nervy a o "těch" hráčích se tady zmíním. Nic to však nezmění na faktu, že nikdo z místních moderátorů a administrátorů na tom nic nezmění. Byly tady už na to témata. Nejdelší vlákno bylo po 72 hodin, a takové špíny, lhaní a urážek jsem dlouho neviděl. Takže, docela chápu, že se o tom tady nebavíme. Důležité je, že to BP řeší, i když jen na 10%, což začalo právě těmi 72 hodinami ban a dodnes to nikdo nedořešil. Od té doby to řeší na skoro 100%, na každého jednou dojde.
     
    Naposledy upraveno: 5/4/16
  8. |Oromë|

    |Oromë| User

    NEW-META-LEE Takze takto, my a ani nasa podpora nemozeme riesit programy a ver mi, ze ak by to bolo mozne, velmi vela uctov by zmizlo z hry. Jednoducho toto si riesi BP interne a hotovo, nemozeme s tym nic robit. Video moze pomoct a aj nemusi, nie je to jednoznacny dokaz a aj keby sa to mohlo poslat dalej, zase by si to BP riesil interne a efekt moze byt nulovy.

    Programy su stale jeden z velkych problemov v hre a my mame v tomto zviazane ruky. Takze ak by sme tu povolili diskusiu, zacalo by sa tu obvinovat.. henten robi hento a tamten naklikava takto a ten lieta cely den tam atd... my by sme s tym nemohli urobit nic a akurat by z toho bol bordel na fore a bany.

    Ber toto ako konecnu odpoved na tvoju otazku.
     
    Cruenta†Ultionem a *Firefox1* tohle ocenili.
  9. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    -baghira2- No to je přesně ten problém o kterým jsem se tu již v jednom vláknu zmiňoval. Je to důsledek současných klanových pravidel, která umožňují spojenectví s nepřátelskými firmami a tím jeho zneužívání.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.