Děkuji

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Gameboymc, 30/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Gameboymc

    Gameboymc User

    Zdravím, mám stejný problém, authorization failed. Zřejmě to má znamenat, že jsem velmi přísně zabanován. Tímto bych chtěl poděkovat všem, DO opět ukázalo, jak úžasná tato hra je. Moderátoři mi ani nejsou schopní říci za co. Díky bohu! Že jsem do DO nenarval žádné peníze, protože tohle je ta největší sviňárna, co jsem kdy viděl. Člověk je 3 dny pryč, vrátí se a má strašný ban za strašné věci... No, obětoval jsem DO dost času, pěkně jsem se vymakal i na Aegisku a teď jsem v podstatě o vše přišel, protože hrát DO bez chatu má asi takový smysl jako... No nic, hrál jsem DO, hrál jsem jej zadarmo, někdy mě štvalo, někdy jsem byl zase spokojený, že si mohu zahrát a díky naprosté... No řekněme, děkuji, co jsem mohl od free hry, která má neuvěřitelně drahé mikrotransakce čekat... Takže děkuji všem co mi hru zpříjemnili I znepříjemnili a mějte se :)

    Ačkoliv jsem nemusel být tak zbytečně "agresivní", mám toho dost. Udělal jsem v DO dost blbin, některým lidem asi i znepříjemnil hru, ale to, co jste my udělali, nebo BP, mně je to fuk, mě vytočilo dostatečně na to, abych to trochu "opepřil" :)

    Stejně jako vy nerozlišujete IP, jestli jejím zabanováním nepřipravíte o chat i pár nevinných lidí, já nebudu rozlišovat, kdo za to může a kdo ne. V mých očích jste vinni všichni, protože já si žádné své viny nejsem vědom, jsem si vědom toho, že jsem dostal pár banů, jsem si vědom toho, že jsem psal jako blázen a téměř spamoval, ale nejsem si vědom čehokoliv horšího. Já si kvůli DO, tedy BP, které prostě neřeší, že zabanováním IP může zabanovat chat i nevinným jedincům měnit IP nebudu.
     
    Naposledy upraveno: 30/5/14
  2. miki.no1

    miki.no1 User

    Co sa tak ukludnit ? Moze to byt systemova chyba ci nieco podobne . Aj mne sa obcas stane ze mi to napise a po par relogoch popr. na druhy den mi chat ide . Netreba hned utocit ,snad vydrzis chvilku bez chatu , ci ??
     
  3. Gameboymc

    Gameboymc User

    No, ono to je jeden z důvodů, proč jsem naštvaný. Už mám PB plné zuby. Dříve se kradly NPC, mám dokonce podezření, že BP v podstatě testovalo, jestli by to nezlepšilo hru... Proč ten pocit? Buď jsou tak neschopní opravit tak zásadní problém během půl dne, nebo jak jsem řekl, prostě zkoušeli, co to způsobí. Jak dlouho jim to trvalo opravit? 3-4 dny? Tuším, že se ta chyba ještě párkrát i opakovala, sice už to byli kratší intervaly, ale i přesto... Teď zase problémy s chatem? Proč ne, já si klidně počkám den, však kdybych měl prémium, tak co a vůbec... Nejlepší na tom je, že to vlastně nikdo neřeší, protože je to prostě nejspíš důvodné, ať už je to chyba nebo ne. Vůbec bych se nedivil, kdyby to byla chyba a BP to zase opravovalo týden, nebo rovnou dva, protože než se zjistí že je to chyba v systému, bude trvat dva týdny a než se BP odhodlá to spravit, tak je konec června...

    Jinak se omlouvám, jsem si vědom že jsem celkem ofensivní, ale každý má někdy špatnou náladu a pouští to dál do světa a ač si toho jsem vědom, nějak nemám sílu to ovlivnit, změnit...



    EDIT: Aaaah, už jsem si vzpomněl, ten super ban bude nejspíš za to, že jsem se dnes 2x zeptal, jestli jde někdo z EIC na cuby a po nějaké době se odhlásil... :)



    EDIT: No nic, omlouvám se všem, nějak mi praskly nervy, ale nepochybuji, že to, že má občas BP bordel v těchto věcech nemůže nikdy zpochybnit... :)
     
    Naposledy upraveno: 30/5/14
  4. Pokud se něco nezměnilo a má paměť ještě dobře slouží tak toto nemusí být ban, máš potvrzené od moderátorů nebo herní podpory že je to ban?

    Btw: Do budoucna bych před psaním takových postů více přemýšlel a nechal svou hlavu vychladnout. Moderátoři a admini pomohou a občas i přimhouří očko, ale musí se k nim člověk chovat slušně. S takovými řečmi se pak může snadno stát že budeš chtít pomoct a nedočkáš se :).
     
    Naposledy upraveno: 30/5/14
  5. Gameboymc

    Gameboymc User

    Pomoct? Všichni, kdo chtěli pomoci, tak jim bylo oznámeno, že udělali děsný průser nebo někdo na jejich IP a mají prostě smůlu. Ještě k tomu moje blbá nálada, předchozí průsery od BP a je to tu.

    Takže je sice hezké, že bych se zeptal, jestli je to banán, ale řekli by mě to samé co všem, že to prostě nesmí/nemůžou kontrolovat a že mám prostě smůlu a musím si změnit IP a kvůli DO? Jsou mnohem lepší a levnější free hry a poslední co bych dělal, tak abych se zvedal ze zadku kvůli DO... Až bude opravovat závažné problémy v krátké době a přestanou se neustále jen snažit na DO vydělávat, tak jim možná něco přispěju, něco pro DO udělám, ale teď? Ani náhodou... :)
     
  6. Já osobně bych s takovou posílal rovnou tam kde slunko nesvití :), místo toho aby jsi se slušně zeptal tak tu kopeš kolem sebe...
     
  7. Gameboymc

    Gameboymc User

    Vysvětli mně, na co bych se měl ptát? Já nemám potřebu se ptát. S tímhle už problémy byly a odpověď byla vždy stejná. Navíc jak jsem psal viz. výše, omlouvám se, ale na druhou stranu taky nikdo nemůže říct, že BP v té hře nedělá někdy bordel...

    Tohle je chyba, která by tu být neměla... A je tu už nějakou dobu... :)
     
  8. Když je to vždy stejné tak v tom případě nechápu o co ti jde v tomto tématu, pokud je tomu tak že nemáš zájem a chceš se tu jen vyříkat, tak je úplně zbytečné...

    Ano BP dělá chyby ale ruku na srdce kdo z nás je nedělá? A kolikrát je větší zlo od hráčů než od provozovatele této hry.
     
  9. Gameboymc

    Gameboymc User

    Já vím, každý děláme chyby, od toho jsme lidmi, ale snad když udělám chybu, tak ji nenechám ve hře kolik dní, zvláště když je tak fatální... Nemluvím o tom, že naprosto nechápu důvod, proč hráč nemůže zjistit důvod, proč byl zabanován, takové tajnosti přímo nesnáším...

    Aneb jak říkám, BP chce vymačkat z lidí co nejvíce peněz, ale na oplátku nenabídne vůbec nic, jen dlouhou prodlevu oprav chyb a já nevím co ještě... Jestliže chtějí, aby hra byla hlavně o penězích, tak ji nemůžou mít jako prohlížečovou hru, kde doba, než opraví fatalní chyby je celkem dosti dlouhá...
     
  10. Pokud by to byl opravdu ban tak máš v chatu napsán důvod a do kdy je ban aktivní, kdyby to byl ban permanentní tak ti to sdělí herní podpora že jsi hrubě porušil pravidla atd...autorization failed je většinou chyba a dá se jí zbavit vyčištěním cache nebo použitím jiného prohlížeče, jde o to zkoušet. Pokud nic nepomůže tak bych se zeptal slušně moderátorů jestli není ban...
     
  11. Gameboymc

    Gameboymc User

    https://board-cs.darkorbit.com//threads/ziadost-o-zrusenie-banu-na-chat.57979/#post-462012
    https://board-cs.darkorbit.com//threads/problemy-s-chatom.57978/#post-462014

    A je tu tuším ještě pár takových, ale myslím, že jako příklad to stačí
    A jen tak mimochodem, díval jsem se zběžně na názory adminů a jak se můžou negativně vyjadřovat co se BP týče. Je sice hezká jejich snaha o zrušení botek, ale jediný důvod, proč se o to snaží je jejich vlastní výdělek, nevidím v tom nic víc ani nic míň a rozhodně bych jim to tudíž nepřičítal do plusu... :)
     
  12. Korben

    Korben User

    Gameboymc Prečítaj si následujúci text a viac sa s tebou ani baviť nebudem. Nemienim tu rozoberať každý jeden nezmysel ktorý si tu napísal. Mna a ani žiadneho moderátora BP neplatí.

    Ban na dobu neurčitou - Code 0 / Authorization failed!

    Proč mám tento ban ?
    Ban je udělen za velmi hrubé porušení pravidel herního chatu.

    Má tento ban spojitost jen s DarkOrbitem ?
    Ne, pravidla jsi mohl porušit u jakékoli hry společnosti BigPoint.

    Mám ban na všechny účty ?
    Ano, ban je přidělen na IP adresu, z této IP adresy nemůžeš psát na žádném chatu společnosti BP.

    Kdy mi ban skončí ?
    Ban je permanentní, neruší se. Nevyřešíme ho ani na fóru ani na podpoře hry. Stejně tak se tento ban neprověřuje.

    Mohu ban nějak obejít ?
    Ano, změnu IP adresy u svého poskytovatele.

    Můžu dostat ban i na nové IP adrese ?
    Ano, pokud ban byl přidělen spravedlivě, nebo by jsi pravidla opět hrubě porušil.

    Co když jsem ban dostal neoprávněně ?
    Ban jsi nemusel dostat přímo ty, ale kdokoli, se stejnou IP adresou, řešením je změna IP adresy.

    Je možnost že jsem ban dostal neoprávněně ? Ano, je možné, že se stala chyba při konfiguraci chatu, můžeš zkusit počkat do nejbližšího restartu hry (pravidelný ranní restart), zda ban neskončí.

    Jak správně přispívat na forum

    Nieje za čo.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.