Delta a jeji odmeny

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Imperio, 13/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Imperio

    Imperio User

    Toto jsem jsi nasel :
    Celkové odměny za sestřelené NPC:

    BZ 1.799.200
    čest 9.264
    kredity 6.775.200
    uridium 4.792
    3460,5 rank bodů

    TO znamena ze z Delty ohledne NPC bych mel dostat 3460,5 rank bodu ne ? Mozna je to stare ( ano je to ze stareho forum )(Bible)

    Ale rozhodne jsem takovy pocet ranku nedostal ( krom cti tu doto nepocitam jako celkovou odmenu za branu) ale kdyz tu je jen NPC tak to rozhodne neodpovida nebo uz to bylo nejak od te doby zmene ??

    Dekuji za odpovedi

    Imperio
     
  2. Korben

    Korben User

    Na tomto fóre to nemáme ? Ak by si namiesto spamovania trocha prezeral sekcie, tak to určite nájdeš. ;) Delta

    Tak si to pozri. Pozri si aké a koľko NPC je v bráne , zisti si koľko rankov je za každé NPC a potom si to celé spočítaj a uvidíš či to sedí.
    To čo si sem vložil je spočítaná celková odmena za všetky zostrelené NPC.
     
    Imperio tohle ocenil(a).
  3. Imperio

    Imperio User

    Ja nevim co spamovani znamena ale myslim jsi ze to znamena to ze pises furt to same ja mam jenom otazky snazim se zjistit co nejvic abych ve hre byl lepsi a lepsi tak se za to tedy omlouvam

    ted k te delte rozhodne to nesedi nevim jak si to mam propocitat kdyz nake NPC je tam 2x silnejsi apod. moje ranky pred vsutepm do delty jsem si zapsal a po vsech NPC pred poslednim demanerm ( kde jsou v posledni vlne 3 ) se me ranky zvetsili o 600 bodu takze 3460,5 tam rozhodne jen za NPC neni

    A nebo nevim co pises a fakt tomu nerozumim : To čo si sem vložil je spočítaná celková odmena za všetky zostrelené NPC. <- Vsak to pisu tak kde delam chybu ?
     
  4. Presné vysvetlenie tichto troch postov:
    ti si chcel vedieť že či dostaneš toľko bodov rankov ,,Korbenˇˇ ti odpísal že to čislo 3460,5 je za Zničenie Všetkych NPC v bráne a že si to maš spočitať
    a toto si zisti niekde ja už teraz neviem link ani hľadať sa mi to nechce :D
    a inač nikde nerobiš chybu :)

    No našiel som to ale zo starého fora:
    https://board-cs.darkorbit.com//threads/darkorbit-bible-cz-otazky-a-odpovedi.278/#post-567
     
    Imperio tohle ocenil(a).
  5. Imperio

    Imperio User

    Spocital nespocital pisu ze jsem za vsechny NPC dostal 600-700 rank bodu a ne 3400 rank bodu .. A kdyz jsi to spocitam dostanu se stejneho vysledku predpokladam.. protoze tam zadne NPC ze kterych by mohl padnout takovy rankovy bodovy zisk totiz neni a Demaner snad jsem jeste nikde nevidel kolik to dava rank bodu ..

    EDIT: jak mam spociat neco kdyz takove NPC zapis rank bodu ani nema , zatim jsem ho nevidel ..
     
  6. Korben

    Korben User

    -_-NtriX-_- prečo chodíte na staré fórum ? Aj tu máme informácie. Pozrite si sekciu
    Popisy/glosář a Imperio pochop že tie ranky si nedostal naraz. Za odstrel každého NPC si dostal rank body. To čo je v popise , sú spočítané rank body za všetky NPC z brány.
    Či si ich dostal alebo nie, to nikto nezistí.
    A ak si v bráne používal kamikaze , tak sa mohlo stať, že sa ti niečo nepripísalo.
     
  7. Imperio

    Imperio User

    Prece vim co vim ... kamikaze byla ale vsechno jse me pricetlo protoze jsem si to kontroloval a je rozdil mezi 700 RB a 3400 RB ..

    EDIT : choodim na stare forum protoze je dle me prehlednejsi a tady ta modra barva vsude me deprymuje ano je to muj nazor ... takze ho ignorujte jen ti rikam duvod proc tam a ne tady ..
     
  8. Korben

    Korben User

    Ako mi dokážeš , že s mal naozaj toľko koľko tvrdíš ?
     
  9. Imperio

    Imperio User

    dobre zkusime to jedine co musis je mi verit :) moje ranky pred a po :) (priste si snad udelam fotky ) PRED : 1.156.600 PO ( je to i ze spolecnou odmenou za celou branu:

    Galaktická brána Delta dokončena.
    Obdržel jsi 45000 laserové munice typu UCB-100.
    Obdržel(a) jsi 5 kupóny(ů) na opravu.
    Obdržel jsi logdisky v počtu: 8.
    Získána část galaktické brány Kronos.
    Obdržel jsi 9.900.000 bodů zkušenosti.= 99 RB
    Obdržel(a) jsi 45.000 jedn. uridia.
    Bylo ti započítáno 447120 bodů za čest. = 4471 RB

    Tudiz po Cele delte jsem mel i stemi 700 rank bodu(cca) : 1.161.170 RB a proste to vim priste po dalsi Delte to udelam a dosvedcim ti ze to co pisu je pravda :D cele bez kamikaze ! Ty ranky co jsem pred Deltou mel jsou 100% protoze jsem se jeste schavlne koukal a zapsal kolik RB mam a po Delte jsem mel rozhodne podobne cislo jake jsem ted uvedl je tam maximalne rozdil 100-200 RB + , -

    EDIT : kdyz mi neveris tak si never ale udelam podrobnejsi projizdku cele Delty znova a uvidime jak to tedy bude ...
     
  10. Korben

    Korben User

    Pred si mal 1 156 600 bodov, po si mal 1 161 170 bodov ?
     
  11. Imperio

    Imperio User

    Jo je tam rozdil : 1.161.700 mozna ale vim ze to nebylo vic jak 1.162.000 a nebylo tam min jak 1.161.000 RB to vim stoprocente a to po cele Delte i s NPC

    EDIT: nehraje roli 0-1000 ranku at tak nebo tak protoze by tam stejnak potom jeste po NPC chybelo 2500 ranku ktere jsem rozhodne nedostal ..
     
  12. Korben

    Korben User

    Imperio to je len tvoje tvrdenie , ja to nemám ako overiť a ty to nemáš ako potvrdiť. Prepáč , ale hráči udávajú toľko chybných informácii, že jednoducho nepodloženým informáciám neverím.
     
  13. Imperio

    Imperio User

    Fajn priste az budu tocit Deltu tak FOTO pred a PO ,casy a cele bez kamikaze a potom budes verit ? nebo chces cele video jak projdu Deltou ?
     
  14. Korben

    Korben User

    Video netreba, len k tomu dodáš presný počet rankov za každé NPC ;)
     
  15. Imperio

    Imperio User

    tak jeste jednou jak k tomu muzu dodat presny pocet ranku za kazde NPC kdyz demaner nevim kolik ma ranku a nikde to neni napsane co ja vim
     
  16. Korben

    Korben User

    Budeš sledovať počet rankov po každom zostrele :)
     
  17. Imperio

    Imperio User

    Ccccc xD Tak to je srandy :D a k cemu me to bude ze potom opravite FAQ a ja tu makal jak divej stejnak me ranky nedate ale dobra pokusim se
     
  18. Korben

    Korben User

    Šikovný, pochopil . :D My opravíme FAQ (ak bude čo), ty budeš mať dobrý pocit a ostatný hráči informáciu. :D
     
  19. TRIXT

    TRIXT User

    No, já informaci o RB z brány vždy chápal tak, o kolik se mi RB zvednou, když dokončím danou bránu (vč. cti, BZ atd.) bez použití boosterů, designu atd. Imperio zjevně boostry či designy používá, takže jeho měření RB jednotlivých NPC asi nebude mít význam, pokud neprovede zpětný přepočet (tedy pokud je znám přesný algoritmus).
     
  20. Zafod

    Zafod User

    Přesný algoritmus je přece znám ve výpočtu hodnosti. Nicméně je mravenčí práce to všechno spočítat.
    Uvedené číslo ve FAQ nebude správné, jelikož se to počítalo v době, kdy se za ně dostávalo body za setřel. Teď již obdržíš jen ,,špetku,, za BZ a čest.


    Edit: body za sestřel se nedávají za Streunera a Lordakii.
     
    Naposledy upraveno: 14/8/14
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.