Demaner Hunt odmena

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Nano199, 26/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Nano199

    Nano199 User

    Zdravím
    Nedávno som sa dopočul, že za účasť (pomoc pri zničení) tých demanerov sa dostával balíček. Najprv mi to povedal kamarát, neskôr som si to našiel aj na oficiálnom en fóre. Je tam písané, že každý, kto pomohol pri zničení a dostal úspech útočník dostane balíček. Všetko som splnil, úspech som dostal, ale to podsatné sa zrejme stratilo, teda možno že aj nie, preto to píšem sem, potrebujem od vás usmernenie/riešenie problému, či som si všetko vysvetlil správne. Od ostatných hráčov som počul, že ak som nič nedoatal, mám kontaktovať podporu. Podpora ma poslala sem, tak dúfam že mi tu pomôžete. Prosím neberte ako nejaké drankanie alebo trepanie nezmyslov, aby som niečo dostal...


    * Odkaz na fórum, kde som sa to dočítal: http://en.bigpoint.com/darkorbit/board/threads/demaner-freighter-reward-compensation.87587/
     
    Naposledy upraveno: 26/12/14
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Nano199 úplně stejné oznámení je i na našem fóru (Demaner - odmena, kompenzace) a týkalo se první demaner akce v létě. Jak je v oznámení napsáno, kdo zničil alespoň jednoho Demanera, nebo se na ničení podílel, dostal tento kompenzační balíček. Kdo nedostal, bohužel na něj neměl nárok a má smůlu.
    Ještě nějaké otázky k tématu?
     
  3. Nano199

    Nano199 User

    Sorry, poslali ma tu hneď z podpory, nepozeral som predošlé vlákna. Je pravda, myslel som tú akciu čo bola v jeseni. Zrejme sme sa pri chate neporozumeli jasne, ale aj tak ďakujem za objasnenie.
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.