Demaner - odmena, kompenzace - otázka

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ☻††»P€ŤA«††☻, 22/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdrvím, už vás (adminy) nechci otravovat, ale mám 2 otázky:

    Jako zničení demanera se myslí velký nebo malý?
    A pokud sem sejmul jen maleho a vztahuje se to jen na velkého (kterého jsem mimojiné sejmul a odměnu jsem dostal ale v deníki o tom není ani zmínka protože mě hned jak buchl demaner buchla nepřátelská loď) tak asi nemám šanci co?

    Díky
     
  2. Korben

    Korben User

    Kompenzáciu rozdeľuje priamo BP. Ten kto má nárok na odmenu, ten ju dostane. Kto odmenu nedostane, ten na ňu nemá žiadny nárok.
     
  3. Sentiero

    Sentiero User

    Myslím, že odměny už jsou rozdaný,takže pokud jsi ji doteď nedostal tak ji zřejmě už nedostaneš,ale samozřejmě dnešek ještě neskončil...:)

    No ale pokud se ti to npc nezapsalo do deníku,tak nebylo tvoje,takže jsi jakoby nic nesundal..
     
  4. Ja som dostal design HAVOC a ani neviem začo
     
  5. Sentiero

    Sentiero User

  6. Drift1

    Drift1 User

    Odměny připisovaly hráčum kteří zničily aspoň jednoho velkého demanera...ja ji dostal a v deníku mám psané-,,obdržel/a si bonus,,
     
  7. ja take nic nedostal pritom sem bxl u zniceni min 5 velkych demaderu :-(
     
  8. 22.08.2014 - 14:19[​IMG]Obdržel/a jsi bonus
    ,dik havocu uz mam dva hangary. Ale aspon se budou hodit ty empy a dcr.
     
  9. No nic, demanera sem zničil malýho i velkého a nic. Nevadí, jenom jsem utvrdil svůj názor na zakončení akce.
     
  10. Crystal

    Crystal User

    ja osobne som znicil len maleho demanera a velkeho som pomahal nicit

    ja si myslim ze odmenu nedostali hraci ktory nemali cerveno nakliknuteho demanera, cize len na sivo, cize nebol ich...ale je to len nazor

    je to docela pekne gesto od BP, ja osobne havoc uz nepotrebujem ale viem z hry ako to slabsich hracov potesilo :)

    a teraz tu pekne vidime? ked sa vam nieco nepacilo vela kecov?
    ale ked dostanete havoc uz ste ticho? ziadne dakujem

    ja osobne dakujem BP, nie kvoli odmene, ta je premne nedolezita, ale kvoli tomu ze BP reagovalo na hracov, ospravedlnilo sa a dalo vam havoc dizajn zadarmo a slubilo ze do buducna to zmeni
     
  11. Drift1

    Drift1 User

    Já myslím že to měli upřesnit a napsat,,hráči kteří první naklikly a zničily,, to by bylo asi vystižnější protože já jsem naklikl první,šel dolu a dalších už jsem se neučastnil kvuli pilinářum,kteří jen lodě střílely.
     
  12. ja demanera v deniku mam a taky sem havoc dostal. myslim ze je to hezke gesto od BP a plnepostacujici odskodneni uremcanych hracu ( sem jeden z nich) :D
    tak spokojnost a vdek. priste to jenom implementovat doakce primo a je to v cajku
     
  13. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    A kde mas dukaz? Nech mne hadat, cetls to na chatu nebo slysel na TS. Nepodlozena informace smazana. Kolega uz to tu napsal, kdo mel dostat odmenu ji dostal, kdo ne, bohuzel, nemel na ni nejspis narok. Ted uz je stejne pozde bycha honiti.
    Nevidim tu dale nic k reseni, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.