Demanerský konvoj se vrací! 21.-30.11.2014

Diskuze na fóru 'Archív centrála' zahájená uživatelem Belgam, 20/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Belgam

  Belgam Guest

  Ahoj, vesmírní piloti!

  Zdá se to neuvěřitelné, ale demanerský konvoj si opět našel cestu do naší galaxie. Výprask, který jim naše síly v létě uštědřily, zřejmě nebyl dostačující. To bychom měli napravit!

  Abychom vás více motivovali, dostanete tentokrát za zničení demanerských nákladních lodí ještě hodnotnější odměny! Podle spolehlivých zdrojů jsou demanerské nákladní lodě dobře vybavené a jejich nákladové prostory jsou přeplněné drahocennými předměty včetně designů pro letouny a laserů LF-4!

  Samozřejmě budete mít opět k dispozici munici RB-214, která způsobuje demanerským lodím úctyhodné osminásobné poškození. To je naučí, co je to strach!

  Tak na co čekáte? Vzhůru do boje!

  Váš DarkOrbit tým
   
 2. Korben

  Korben User

  Připravujeme znovu spuštění akce Hon na Demanery od 17. Dubna až do 27. Dubna 2015.

  ○NPC se bude objevovat na mapách každých 20 minut, od 12:00 do 21:00 každý den, kromě prvního a posledního dne, ve kterých jsou spawnovací časy prodlouženy. Maximum transportérů na serveru ve stejný čas je 3.
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.