"Den bez bugu"

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem PanMajster, 4/3/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. PanMajster

    PanMajster User

    Zdravim, dneska jsem si poslal 1x sms kvuli 50% Honor boosteru... na discorde je psano ze mel byt takze jsem s tim pocital i kdyz jsem videl ze na hlavni strance po prihlaseni neni obrazek co tam byva ze 50% za 5KU bla bla bla, protoze jsem si uz zvykl ze tam kolikrat neco ani neni ukazane a pritom to je.... Neze sem nedostal ten booster ale este sem namisto 15K U dostal iba 5K... dneska ze fakt uzasnej den... vim ze to je nic ale i tak :) a t o ze tam nejakej moderator z druhe krajiny na discord napsal ze nemaji poneti co se deje s 50% boosterama me nezajima... a o tom ze je vzdy vyhovorka ze je vikend a cez vikend nikdo nedela tak sakra, nech mi nikdo nerika ze tam fakt nikdo u toho nesedi, to jako kdyby spadl celej darkorbit v sobotu rano tak budou cekat az do pondelka nez dojdu vsetci do prace a zacnou se tomu venovat? Ale to asi ne, to by hned utekali do prace protoze cez vikendy jim nejvic tece do kapes a byli by v strate.
     
    trt69 tohle ocenil(a).
  2. Hele, vse, co pises se tu uz o vikendu nekolikrat resilo, stacilo by kdyby sis prosel forum... Tady mas vycuc. :D

    Kalendar > https://board-cs.darkorbit.com//threads/mylne-informace-v-kalendari.110735/#post-928403

    MHH > https://board-cs.darkorbit.com//threads/mhh.110724/#post-928327

    Pri MHH se ti nenabidne platba sms... Nebo ji nekde vidis? :) Tudiz si, bohuzel, dostal spravne jen 7k urka ci kolik.

    [​IMG]
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. PanMajster

    PanMajster User

    Muze mi teda nekdo vysvetlit PROC uz se sms teda nepocita do techto akci?

    Mimochodem, tohle napsala v tom vlakne arya - cituji " Takže stále platí sledovat kalendář, abychom věděli, co nás zhruba čeká, ale zároveň v daný den kontrolovat hlavní stránku ve hře, pro ověření, zda akce skutečně je. "
    Bohuzel na toto neni tez vubec spolech, kolikrat se uz stalo ze bylo neco na hlavni strance ale vubec to nebyla pravda... Takze nevim, na strankus e neda spolehnout, na kalendar tez ne tak nech si vite co :)
     
  4. Honzin

    Honzin User

    Stalo se poprvé že tento rok se (akce) na tento víkend nepovedla tak je omluv BP.
    Hlavní stránka účtu odpovídá z 99%.
    Kvalita zaručena né ombré. :)
     
    Naposledy upraveno: 4/3/18
  5. Bohužel než pošleš do světa své peníze, tak musíš vše prověřit, ověřit, prošetřit. Je to k pláči:(ale je to tak. Tady to jinak nejde!
    Bohužel hraješ Darkorbit!
     
    ZOHAN tohle ocenil(a).
  6. Arya

    Arya User

    PanMajster, Platba přes SMS během MHH zkrátka není v nabídce. Pokud si i přesto někdo SMS pošle, tak se mu připíše pouze základní částka uridia.
    Na hlavní stránce to většinou bývá v pořádku až na nějaké drobnosti u popisu eventů. Ale k tomu máme oficiální oznámení. Co se týká kalendáře a hlavní stránky, tak tady je potřeba sledovat oboje.

    ∞-Ămorîn©-∞, Prošetřovat nic nemusíš ;) No ověřit určitě ano, ale to je potřeba vždycky, hlavně když se jedná o platbu reálnými penězi. A Darkorbit není výjimkou, takže ano i tady je potřeba si vše ověřit.

    Zodpovězeno, zamknuto.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.