Den dvojnásobných odměn v galaktických branách

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Mamina71, 17/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mamina71

    Mamina71 User

    rychlý dotaz - je to fakticky jen pro dnešek (tj. pátek 17.6.2016 do 24:00 hod) nebo je resp. bude dvojnásobek odměn za brány i o víkendu, tj, sobota + neděle 18.-19.6.2016 ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Akcia končí v nedeľu a 23:59. Predsa je to víkendová akcia. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Chtěl bych se zeptat. Platí tato akce i na uridium ?
     
  4. Na Učko táto akcia neplatí. A tak tiež neplatí na x4 muníciu ale len v bránach- Alfa, Beta, Gamma.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Uridium teda neplatí nikde,chápu dobře ?
     
  6. Áno, pochopil si to dobre. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Mamina71

    Mamina71 User

    pro *§*♫_♫-ARGON-♫_♫*§*
    No já si tím celým víkendem nejsem vůbec jistý - nebo BP zvolil nevhodný popis "DEN dvojnásobných odměn v galaktických branách!"
    "Všichni piloti DNES za dokončení a přežití galaktické brány obdrží dvojnásobek..."

    Vím že když akce na dvojnásobky odměn dříve začínala, tak to bylo pátek až neděle - ale ten dnešní popis akce fakt nic o celém víkendu neříká. Poprosil bych o odpověď někoho z adminů, předem děkuji.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Áno ten popis je trošku mätúci ale prebieha to celý víkend. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Akce je celý víkend, stejně jako v minulosti.
     
    °Rєpℓιcaтoя° tohle ocenil(a).
  10. Hector

    Hector User

    Dává to i 2x více dílků do kronose?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. *pursuer*

    *pursuer* User

    Hector - nie nedava,na to je predsa specialna akcia kronos.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. zrejme cely vikend ta akcia nie je.....
     
    -baghira2- a AgreDO tohle ocenili.
  13. Akce cely víkend není jelikož po dodělání kappy 12 min po půlnoci
    Obdržel jsi 30000 laserové munice typu UCB-100.
    Obdržel jsi logdisky v počtu: 10.
    Získal(a) jsi zelené klíče ke kořisti (5).
    Obdržel jsi 10.350.000 bodů zkušenosti.
    Bylo ti započítáno 386100 bodů za čest.
    Takže bud akce není jako byla dříve nebo se někde něco pokazilo ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. -baghira2-

    -baghira2- User

    To hádam nemyslíš vážne, já bych byl vděčný i za tohle. Když se Ti to máli.
     
    Naposledy upraveno: 18/6/16
  15. TRIXT

    TRIXT User

    No, bohužel. I když na úvodní stránce zůstalo oznámení o akci na dvojnásobné odměny, na stránce galaktických bran již není. Akce tedy skončila (ověřeno na alfě).
     
  16. Tiež som si myslel že to je nejaka chybicka keď som urobil gammu a nedostal som dvojnásobok ale keď som išiel kuknut na gg tak som zistil, že už to skončilo :/ Nevadí aspoň akcia na klikanie ostala aj keď to info na stránke je kus zavádzajúce.
     
  17. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    Preco dnes nedava odmenu 2x? bol som v tom ze dava, pise to aj na Home stranke ze akcia prebieha, takisto sa o tom pisalo tu ze to bude.. Tiez to fungovalo aj piatok aj v sobotu, preco nie dnes? Kvoli tomu som rano kupil Uridko aby som mal cest navyse (a keby hned vedla toho nebola ponuka na 2x odmeny nevzal by som) .. Co s tym? bude sa odmena pripisovat neskor alebo ako? lebo pre mna zbytocne vyhodene peniaze za uridko ked neni akcia, to som radsej abg mohol klikat a nie to vrazit do kapp. Nemam ani chut robit brany dalej ked to takto dokazili, dufam ze je to nejaky bug a spravia napravu alebo aspon odskodnia hracov (pripisu odmeny) tym co brany robili ked to na home stranke pisali ze akcia prebieha.. som prisiel o riadne vela cti.. toto mam len jednu kappu (Získal si 897813 body/bodov za česť.) a mam postavenu dalsiu a dalsie som mal v plane robit
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. -Kaperko-
    Prečítaj si 2 posty napísane pred tebou a svoju odpoveď určite nájdeš.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    co najdem? to co tam je je len konstatovanie toho co som zistil ked som presiel kappu ktor by som inak neklikal.
    vidis v mojom prispevku otazku ~Co s tym?~ ? taka odpoved tam nie je.

    mna zaujma ci sa to bude riesit, pretoze o nej stale informuju ze prebieha. z tej kappy som dostal herkules, postavil som dalsiu a zetu tiez.. co myslis kvoli comu asi? to su brany co su na uridko stratove, a klikal som ich pretoze informuju ze dava dvojnasobok, inak by som sa na to vykaslal a uridko usetril do dalsej akcie, teraz som v strate.. si kompetentny odpovedat mi na otazku ci sa to
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. zjavne im to zblblo.....musime len cakat, kym to opravia, akcia mala byt cely vikend.....ja si myslim, ze do poobedia to daju doporiadku :) teda dufam v to :)

    pozrel som aj na UK forum, vie sa o tejto chybe a bola nahlasena.....takze nam neostava nic ine, len cakat :).....hadam niekto pracuje v BP aj v nedelu :D:mad:
     
    Naposledy upraveno: 19/6/16
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.