Den dvojnásobných odměn v galaktických branách

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Mamina71, 17/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jisap123 a hrali sme a boli stastny ked sme vydrazili irisku za 250-300 mega :D a ked nie tak hold nemal si nic :D Nechcem si predstavit co by to teraz bolo .. to by neprezili .. Bezne v chate citam pr.: ze milul som uz 70 klucov a nepadla ziadna lf4 a ani dizajn a ze to nie je normalne a idu sa tam roztrhat.Darmo tu plati za dobrotu na zobrotu.. Daju im vela ulahcujuhru ako ide aj tak vecne nespokojny.. a vzdy asi budu.. :/

    Krtko ma 12 ziet a place co bude ked zace robit hercule :D
     
    jisap123, -baghira2- a -*-*-*-*-*-*- tohle ocenili.
  2. *pursuer*

    *pursuer* User

    Poniektorym hracom sa proste neda zavdacit.´´Potesi ma´´,ked niekto place na chate,ze ma 20 zet a chyba mu este stale jeden havoc.Ja som musel spravit aj 40 zet na full havoc bo neboli dvojnasobky a nikdy som sa nerozculoval zbytocne.Tak ako neplatia dvojnasobky na boostre z kappy,ci uridium,tak nemali platit ani na havoce,LF4,herkuly a bol by klud.Bo mam pocit,ze aj keby boli trojnasobky,tak by hraci este viac nariekali.Cim to maju jednoduchsie tym je viac narekov.
     
  3. jisap123

    jisap123 User

    Spíš co bude dělat, až bude sbírat lf4 a nepadne mu z 300 boxů ani jedna při triplu :D (to už jsem byl naštvaný i já, ale hold nebylo štěstí :/). Pak teda padla mimo akci hned z první bedny z mise :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Badmaniak

    Badmaniak User

    Hmmm, tak jako dobrý. Odměny připsány, a co jako bonusy?? Ne jen, že se nepřičítají různé bonusy z lodí, letounů či bosterů, ale nechají nás si koupit 50% booster a pak udělají jakože "navrácení odměn" a přitom dají 30% toho, co by měli vlastně vrátit!!!

    Ano, vim, že klidně bychom nemuseli mít vůbec nárok na odškodnění, ale když už ho dávají, a říkají, že je to odškodnění za double který jsme měli mít, měli by to udělat poctivě. on totiž není problém dát odměnu tu samou, kterou už jsme jednou dostali (kromě uri)- Místo toho dají směšný základ....
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. *pursuer*

    *pursuer* User

    Badmaniak - ja som mal tiez 50% booster,dokonca som mal aj double boostre na cest a BS,ale som rad,ze aspon cosi pripisali bo ako si sam napisal,nemuseli nic pripisat :) Kedze sme si v tomto vsetci rovni,tak to neberiem tragicky.Nikto nedostal nic naviac ani menej,takze pohoda. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. angelexit

    angelexit User

    Badmaniak Myslim si, ze i tak ten weekend nebyl zas az tak spatnej :) Vice me mrzi, ze jsem prisel o upgradovany moduly :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Badmaniak možeme byt stastny aj za to malo nemuseli nám nič dat . Už len to že predlžili na dalšie dni sa može brat ako kompenzacia , niekomu aj keby dali zlatu banu aj tak mu bude málo. A neviem ako by to dávali aj s bonusy to by bolo podla mna komplikovane u každeho hrača zvlast aby preverovali ake mal bonusy a pod
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. K4Z!-D33

    K4Z!-D33 User

    Stacilo by skopirovat denik z nedele. Ano ja som dostal cca 6-8m cti a mohol som mat tak 20 a to je v rankoch citit. A to iste +pp mal badmaniak tak ho plne chapem.
     
  9. MINNORIT

    MINNORIT User

    ale aspon dačo - lepšie ako nič, a ak by nič nedali nedostal by som posledny herkul ;) a prestal by som hrat a teda aj sponzorovat :rolleyes:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. K4Z!-D33 pokial 20 mega tak to nebola 1 ani 2 brany to mi nepovedz že si nezistil že su neni 2násobne odmeny :eek: .Tak hádam ked zistim že su normál odmeny tak bud prestanem alebo počítam že budu len normálne odmeny , já som urobil tiež len 2 brany kym som ssi to všimol a dal som stopku :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. *pursuer*

    *pursuer* User

    Sice nie su dnes dvojnasobne odmeny,ale tiez je akcia s GG:
    • Brána Delta: Radosť zberateľov - Chimera a fantómový design
    • Brána Epsilon: Radosť zberateľov - Mirage a design Enigma
    • Kuiperova brána: Úžasné stíhačky
    • Brána Lambda: Radosť zberateľov - Chimera a fantómový design
    Dali dva krat to iste z roznych bran.Neviem,ci je to len chyba v info alebo skutocne vynechali moznost ziskat designy na lode tento krat.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Vynechali to. Nikde nie je podmienka, že nemôže dať 2 krát to isté.
    Keďže som nedočkavý tak som dneska dokončil deltu a padol mi 1 červený fantom.
    Je mi na nič ale chcel som si tú deltu dokončiť aj keď som chcel vyčkať na tie design na lode. Hádam do budúcej akcie stihnem dačo postaviť :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Mamina71

    Mamina71 User

    zdar, čistě technický dotaz. Jak 30.6. BP připsal kompenzaci za brány udělané v neděli 19.6. - také vám tam všem chybí BZ ?
    Chápu, že to pro některé z vás je pod vaši rozlišovací schopnost, dostat pár mega BZ či nedostat. To je víc škoda těch chybějících 705k cti. :)
    Ve výpisu za dvě dokončené Hádesky je tohle:
    30.06.2016 - 01:31[​IMG]Rezervovaný bonus: GGDayComp_5_hades_ammunition_laser_ucb-100_15000
    [​IMG]
    30.06.2016 - 01:31[​IMG]Rezervovaný bonus: GGDayComp_5_hades_resource_logfile_8
    [​IMG]
    30.06.2016 - 01:31[​IMG]Rezervovaný bonus: GGDayComp_5_hades_resource_booty-key_4
    [​IMG]
    30.06.2016 - 01:31[​IMG]Rezervovaný bonus: GGDayComp_5_hades_currency_honour_200000
    [​IMG]
    30.06.2016 - 01:31[​IMG]Rezervovaný bonus: GGDayComp_5_hades_ammunition_laser_ucb-100_15000
    [​IMG]
    30.06.2016 - 01:31[​IMG]Rezervovaný bonus: GGDayComp_5_hades_resource_logfile_8
    [​IMG]
    30.06.2016 - 01:31[​IMG]Rezervovaný bonus: GGDayComp_5_hades_resource_booty-key_4
    [​IMG]
    30.06.2016 - 01:31[​IMG]Rezervovaný bonus: GGDayComp_5_hades_currency_honour_200000
    [​IMG]
    30.06.2016 - 01:31[​IMG]Obdržel jsi denní Login bonus na 5 dny.
    I když je to jen základ, tak jsem za výše uvedené rád :).

    P.S: Pro představu, tohle bylo reálně toho 19.6.:
    19.06.2016 - 18:56[​IMG]Byly sebrány zelené klíče ke kořisti (4).
    [​IMG]
    19.06.2016 - 18:56[​IMG]Galaktická brána Hades dokončena.
    [​IMG]
    19.06.2016 - 18:56[​IMG]Obdržel jsi 5040000 BZ
    [​IMG]
    19.06.2016 - 18:56[​IMG]Obdržel jsi 552500 cti
    [​IMG]
    19.06.2016 - 18:56[​IMG]Sesbírány logdisky: 8
     
    Naposledy upraveno: 4/7/16
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. jisap123

    jisap123 User

    Ano, také chybí, ale já jsem velice spokojen i za ten "základ" :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Badmaniak

    Badmaniak User

    Myslím, že BZ se připisovali, protože jsme poskočil o dvě místa. A nějakých 200M BZ znát je. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Zdravím,
    Vím že to sem asi nepatří,ale nové vlákno kvůli tomu zakládat nebudu.Ví někdo parametry nové fornace lyže??
    Co se tedka objevila v nabídce za U.
     
  17. K-A-R-E-L

    K-A-R-E-L User

    +20% na detonaci min ale já jí v nabídce nevidím.
     
  18. Díky, je to speciání bonus za 330 000U.
    Vedelý Eid al-Fitr

    1. 330.000 jedn. uridia, 500x extra energie, 1x design Hercules, 1x loď Goliath Surgeon, Premium na 1 měsíc plus formace letounů Lyže!
     
  19. Formace lyže by měla přidávat +100% k detonaci min, pokud se nemýlím.
     
  20. Formace lyže: Doplní tvou řídící jednotku letounů o formaci lyže. Tato formace zvyšuje poškození způsobované tvými minami o 50%.

    Formaci už mám hodně dlouho a nepamatuji si, že bych ji někdy použil :D.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.