Den dvojnásobných odměn v galaktických branách

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Mamina71, 17/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Diavolo

    Diavolo User

    Ahoj. Já tomu nerozumím, poslední dobou jsou pořád nějaké akce na brány, pořád nějaké slevy. Brány se klikají skoro zadarmo, pokud neklikáte po x100 tak na branách a,b,g se dá dokonce i urko vydělat. A vy brečíte, že nepadá dvojnásobek na munici ? Kde kdo má díky tomu že to padalo x milionů munice a je hodně dobře že to zrušili. Díky těm dvojnásobkům došlo pouze k tomu, že x4 ztratila svou hodnotu, dnes s ní hráči střílejí npc a brány protože jí mají prostě dost a to je špatně. To samé platí pro čest, ta taky úplně ztratila svou hodnotu, protože něco co se dříve dalo získat za hromadu urka a stejnou hromadu času se dnes nabízí skoro zadarmo a ještě k tomu dvakrát tolik.
    Podle mě by 2x odměna měla platit pouze na předměty získané z brány, aby slabé lodě mohli být rychleji elitní, na nic jiného by se to vztahovat nemělo, protože ve všech ostatních případech to znehodnocuje jak bz,čest tak i x4.
    Tahle akce by neměla vůbec existovat a pokud už ano tak by se s ní mělo hodně šetřit a ne ji dávat skoro každý víkend, protože díky téhle akci se z pvp akční hry stala hra, kdy se jen čeká na x2 odměny z bran.
     
  2. svi1

    svi1 User

    Jen podotknu, že ABG klikám za 100 a dá se vydělat i přes tento styl klikání. Né tolik, jako při 10 nebo 5 ale dá.
    Jinak pěkně napsáno.
     
  3. svi1 nie ,nie ,nie. Ja nechcem znova rýpat ,ale tvoje príspevky ma dostávajú do kolien! Proste nedá sa to ani čítat a vyskakujú mi oči z jamok, pri tolkom ...neviem ako to mám nazvat .
    Ke že my sme tak kúsok asi všetci nechápavý ,tak nám proste vysvetli " čo pre boaaa sa ti páči" na narodeninách DO že ich tak urputne brániš?
    A ešte k tomu je 10-te výročie . Čo by malo byt obrovskou oslavou podla mna !!! ...áno kus na zamyslenie..
    Hra je po 17.00 hod nehratelná, odmeny sú aké sú - niektorý hráči majú pravdu na oslavu sú biedne,to akoby som si fakt zavolala niekoho na oslavu svojich narodenín a ...zaplate si ak niečo chcete mat ..hm. dalej ,využitie dvojnásobku je fakt obmedzené ,ked že ako som spomínala hra je od 17:00 nehratelná.
    Akcie typu dvojnásobku brány tak isto,ak nestihneš do obedu po obede tam ani nelez.
    Dalej,prečo zrazu nejde Kronos? Pretože tam každý liezol a tak to klalo oči.
    Dalej ,prečo zarazili dvojnásobok UCB-100 v bránach ? Pretože každý čakal len na to ,kedy bude akcia aby si mohol nazbierat čo najviac.
    Podotýkam,že ja sama osobne nemám miliony ucb,dkonca ani jeden nemám :D
    Dalej, santa - nehratelné ,meteorit - nehratelné ,úlohy - nesplnitelné !!! Poobede je zbytočné vobec ich púštat do obehu.
    Tak že sa znova pýtam,čo sa ti na tomto všetkom páči ?
    Neber to osobne ,ale myslím ,že by sám mal požičat tie tvoje ružové okuliare nech to vidíme aj my tak pozitívne ako ty.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. *pursuer*

    *pursuer* User

    Aθηνa*SK - zalezi asi od serveru bo GE1,co som mal poslednu dobu moznost tam len predavat surky atd..tak to bolo o držku bo viac sekala hra ako isla :) Ako ja som tie ulohy robil a nemal som so ziadnou absolutne ziadny problem.A tiez to bolo po 17:00,ale ako pisem zalezi od serveru bo na GE1 boli riadne problemy,neviem ci este pretrvavaju no.S kronoskou problem nebol,ale s Hadeskou pisali cosi o uviaznuti nie? Nuz ja si nestazujem,naucil som sa brat to co je,lebo to vzdy moze byt horsie,kedze nikde sa nepise,ze maju povinnost pri oslave narodiek nieco dat.Su specialne ulohy,je kalendarik odmien,boxiky s celkom peknymi odmenami,no ja si nestazujem bo mam co robit aspon a to neratam akciu dvojnasobku,kronos a zlavu na EE.Tymto postom nechcem nikoho zastavat ani nikoho zhadzovat,je to moj nazor len,ze treba brat co je a nerobit si starosti bo je to hra a hrame ju preto,aby sme vypadli z casto neunosnej reality a nie,aby sme sa hrou este viac rozculovali ako v realnom zivote.To by potom uz nemalo zmysel hrat hru ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. svi1

    svi1 User

    Aθηνa*SK drahá. Přečti si pořádně, co jsem psal. Nikde nic urputně neobhajuji. Pouze poukazuji na nenasytnost jedinců a na neustálou potřebu si na něco stěžovat (teď pominu chod hry). Tebe někdo nutí, pod pohrůžkou života, tohle hrát?
    Nu pokud se mě něco nelíbí, tak na to prostě kašlu. Mě se DO líbí po dobu celého roku a ne jen při akcích. Akce jsou jen pro zpestření.
    Máte boxy, máte slevy, máte možnost mít zdarma bránu (bez klikání EE nebo utrácení uri, udělat narozeninovou bránu), máte mise, máte pořád možnost dělat něco. Nebo nedělat nic :)
    Narozeniny: několikrát jsem byl na narozeninových oslavách (přece jen mi táhne na čtvrtý křížek a pár narozenin jsem již zažil) a ujišťuji Tě, že ne vždy se oslava povedla. Nicméně, byl jsem pozván, tak jsem šel. Když se mi tam nelíbilo, tak jsem holt odešel a neřval jsem na oslavence, že tam nemá to, co jsem chtěl já.
    Já to mám opravdu jako relax. Od práce, od rodiny, od všedních problémů. Pak sem přijde někdo, kdo je nenasytný a kdo chce místo prstu celou ruku. Inu v pořádku. To už je takový sport.

    Hraji na CZ servru. Měl jsemproblémy nedávno se dostat do klienta. Dodal jsem testy, zkoušel jsem co mohl a nakonec se mi to povedlo. To že hraješ na serveru, kde to nejede je smůla. V kontextu narozenin bezpředmětné.

    Snad jsem odpověděl na Tvé dotazy, které mě velmi potěšily :)
     
  6. *pursuer*Akcie ,zlavy ,doj-brány,kronos ,máme to po celý rok. Jedinou výhodou bolo ,že hra bola hratelná. Tak že nevidím velký rozdiel medzi všedným dnom a touto oslavou. Chodím na DO len počas akcie. Tak že ked sem prídem dúfam že to je iné- zábavnejšie ,no žial nie je . Preto ma to kus štve. No nerobím z toho drámu svetového rozmeru. :)
    svi1 to je všetko pekné čo si napísal,no aj tak aj v tomto príspevku vidím obhajobu. Čo sa týka narodenín, to čo si napísal je v celku ok,nikto by na oslávenca určite nevyvíjal nejaký nátlak,za niečo čo nedostaneme a chceli sme to,avšak myslím že si celkom nepochopil o čom píšem. Toto nie je oslava ako taká.... nuž ale ,pravdou ostáva,každý máme právo na svoj názor.;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. svi1

    svi1 User

    Aθηνa*SK je rozdíl v té "urputnosti" ;) Obhajoba ano ale ne za každou cenu. To mi věř. Nicméně, BP mi dává možnost odreagovat se a já jsem za to rád a tak mu nebudu kydat hnůj na práh.
    Díky za debatu.
     
  8. *pursuer*

    *pursuer* User

    Aθηνa*SK - s tym suhlasim,ze tie brany,zlavy na EE su aj mimo oslavy narodenin,ale take specialne boxiky s mrazivymi raketami nie,cize aj to je uz u mna do plusu.Nuz vies ako sa vravi,vyhoviet vsetkym sa neda a vzdy sa najde niekto komu cosi bude vadit.Ked daju vela veci a akcii zdarma,tak to bude vadit tym,co nemaju na to cas,ked nic nedaju,tak to bude vadit tym,co na to cas maju a nudia sa.Proste nikdy sa nedokazu zavdacit kazdemu hraci ;)
     
    -baghira2- a †Rikardos† tohle ocenili.
  9. Borat

    Borat User

    OT premazane. Nezabúdajte načo táto téma slúži.
    A k tej munícii. BP to prehlásilo ako chybu, ktorú opravili a nikto z nás s tým už nič neurobí a ani hnev nepomôže. Treba sa s tým zmieriť a ísť ďalej.
     
  10. sobecke prasatko ty pises pomalene prispevky tim ze branis bp jako to ze si stezujem a ze sme nenazrani hle nediv se normalni clovek s necim pocita a nekdy za x let po vrtakavem usmyslu mu to nekdo veme jak bude reagovat? tahle reakce hracu je naprosto normalni!! a pripada mi to neseriozni a tohle bych na tvem miste neobhajoval


    k akci a chybam: tahle chyba mela byt neprodlene opravena hned po prvnim objeveni ale timto stylem bp opravil uz nekolik zavaznych chyb pamatuju na diamant kdy lecil v plnem mnozstvi i s malo stity oprvilo se to zhruba po stejne dobe proto muzu smele rict ze chyby se opravuji bezne po objeveni do roka cest vyjimkam nektere driv ale bohuzel i nektere po letech takze si na tom servru jeste asi nekolik mesicu pockate chci rict ze tenhle pristup neni seriozni a ze moje milovana hra za kterou bych dal vse je ve vedeni nekoho kdo mi kasle na dojem z hry anoi jako hrac ve sve milovane hre mam uplne znechuceny dojem!
     
    Naposledy upraveno: 5/12/16
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  11. -baghira2-

    -baghira2- User

    Súhlasím, máš úplnú pravdu.

    BP jednoznačně chamtivou rukou sáhnul hráčům na dvojnásobky UCB z GG.
    M.I.Z.E.R.A má pravdu v tom, že sa oprávnene sťažujeme.
    Pretože to, čo robí BP v poslednú dobu; je v prevažnej miere vždy namierené v neprospech hráčov.

    - Ruku na srdce, tento prístup nie je ani korektný a ani seriózny. A zbytočne budete umlčovať pravdu
    na margo toho, že táto hra je vo vedení niekoho kto zvysoka kašle na dojem z darku. Hráči to vidia
    a bohužiaľ väčšina z nich má pravdu, z milovaného darku majú úplne znechutený dojem! :mad:
    A bohužiaľ z vedenia BP to robia just tak očividne najavo, aby to hráči vnímali ešte horšie, než tomu tak je.

    Btw. úplne zbytočne budete tomu prelepovať nálepky, presne tak, ako to činia v obchodoch.
    Našťastie od Vás, hráčom sa konečne otvorili oči. A svojím znechuteným dojmom,
    dávajú veľmi jasne najavo, že nie sú slepí. A to tak, ako ste im to chceli nalinajkovať.

    P.S.: svi1 mal by si sa hanbiť, za navážanie sa do hráčov v tejto téme. Ak máš čo i len štipku slušnosti,
    vráť sa späť do svojho chlieva. Kam patríš. - Ak nie, tak vlez pod sprchu; a zmy to láskavo zo seba! :mad:
     
    Naposledy upraveno: 5/12/16
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  12. Diavolo

    Diavolo User

    Lidi o tom že chyba měla být opravena dříve není sporu, ale plakat tady že nedostáváte dvojnásobek munice přesto že klikáte skoro zadarmo je trochu nenažrané. Tuhle akci hráči začali brát jako samozřejmost a to je hodně špatně. To je jako před měsícem když byla akce 2x odměna ale nebyla sleva tak hned někdo začal pindat proč není sleva že vždy byla. Není to ani rok zpět co jste o 2x odměně nevěděli a byli jste spokojeni když náhodou byla sleva na gg. V jednom tady máte pravdu a to v tom že slevy a 2x odměny bývají i když není akce, a to je ta největší chyba kterou BP dělá protože taková akce by měla být pouze ve zvláštní dny jako např. narozeniny atd. a né skoro každý víkend.
    Nejhorší lidská vlastnost, že když něco dostávají i když zadarmo jako bonus a potom to najednou nedostanou tak hned brblají jak je to možné.
    Není nijak těžké zvyknout si na to že je něčeho hodně, ale pak se hůře zvyká no to když je toho méně.
     
  13. |Oromë|

    |Oromë| User

    -baghira2- Mal si hrat v roku 2009, vtedy bola x4, ucko a elitna vybava hodnotna, teraz je to len o hromadnom farmeni. Keby bola ta akcia raz za rok ako vzacnost, ano, to by nastvalo kazdeho. No nehnevajte sa na mna, kazdy tyzden su dake zlavy, klikacky, boxy a neviem co v zlave. Pred par rokmi bolo vsetko xkrat drahsie.

    Diavolo Napisal si to velmi trefne.
     
  14. svi1

    svi1 User

    M.I.Z.E.R.A ahoj. moc nerozumí co myslíš tím
    Byla řeč o x4. O dvojnásobných odměnách. Možná hraješ jinou hru než já, nicméně pokud reaguješ na můj post, který se točil okolo UCB-100 a dvojnásobných odměn, tak ty jsou ve hře od letoška, proto tvrzení o x letech je divné.
    To možná pro určitý typ hráčů - pořád nadávat, stěžovat si, brblat. Ano, to je naprosto normální.
    Proč ne? Jen proto, že nesouhlasím s Tebou, ale dívám se na to z jiného úhlu pohledu, nemůžu mít svůj názor? Co napíšu, za tím si stojím.
    Ty píšeš slušně, neřveš hanba, s Tebou se bavím na úrovni. No pokud někdo začne vykřikovat a kopat a házet špínu, tak oponuji stejně.

    Diavolo názor na úrovni.
     
  15. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    súhlasím

    -baghira2- nikoho neumlčujeme, každého nechávame vyjadriť svoj názor, aj každý z nás ma svoj názor, ja osobne súhlasim s citátom vyššie lebo to vystihol.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. viper63

    viper63 User

    Diavolo, já si myslím, že akce dávají tak často proto, protože hra nejede tak jak má. Je to od DO nějaká forma omluvy. Ale je to k ničemu, když to nejde hrát, hlavně na G1 v odpoledne a večer se už ani nejde prihlásit. Tak jako teď.
     
    -*-*-*-*-*-*- a -baghira2- tohle ocenili.
  17. to po x letech je s nadsazkou a nemam duvod nekoho urazet kvuli munici jen me to desne stve co se stalo vystrilel sem si vsechnu munici na npc a tesil se ze ji znova zarobim a zvyklý na tom jsem byl a nekdo prijde ze je to chyba a omlouvam se za to ze sem napadl tvuj nazor ale zda se mi ze si do problemu a do toho prosadit svuj nazor az moc angazovany proto sem reagoval jak sem reagoval spis abych nekoho urazel kvuli tomu ze nedostanu munici mam spis vic veci ve hre na praci

    jinak nadavat a brblat nepisu ze je normalni ale normalni je si stezovat to jo bohuzel dost lidi to prehani a pak kritika k nicemu nevede

    a absolutne nesouhlasim ze sou expy a cest za urko pri dvojnasobku s timhle taky nesouhlasim ale munici bych spis narozdil od tebe uvital
     
    Naposledy upraveno: 8/12/16
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Diavolo

    Diavolo User

    Vidíš a to je přesně to co jsem napsal. Ty jsi vystřílel všechnu x4 munici na npc, tu nejvzácnější munici která se nedá koupit v obchodě a ty ji střílíš do npc, to jasně ukazuje na to že díky tomu že padala dvojnásobně tak absolutně ztratila na hodnotě. Před rokem by jsi si to dobře rozmyslel jestli budeš x4 plýtvat na npc.
     
  19. Borat

    Borat User

    Ja osobne s x4 strieľam tiež npc, ale strieľam tak aby po vstupe do brán sa mi vratila alebo ešte viac pribudla a je jedno či bola double odmena alebo nie.
     
  20. Diavolo

    Diavolo User

    Já netvrdím že nemůžeš střílet npc x4, ale vystřílet ji všechnu ? Tak potom nemůžu přece plakat že ji nemám. Když vidím že mám posledních 100 tisíc tak si ji snad šetřím do té doby než budu mít více. Střílet npc x4 je luxus, aby jsi si to mohl dovolit tak musíš mít zásoby, když máš 10 mega bílé a vystřílíš milion tak je ti to jedno, ale když nemáš tak přece nebudeš střílet npc s nejsilnější municí.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.