Den dvojnásobných odměn v galaktických branách

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Mamina71, 17/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *pursuer*

    *pursuer* User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Tak už som na to prišiel ale na hlavnej stránke to je stále...takmer vetšina to zistila až ked tie brany dokoncili.vzdy ta akcia bola na cely vikend a vyššie marvin pisal ze aj na tento cely vikend no zjavne nie...bude sa to nejako riesit?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. neviem na co sem vsetci vkladate aku vam dalo odmenu.....staci sa pozriet trosku vyssie a pochopite, ze dnes nie su dvojnasobne odmeny.....tak isto ked klikate branu, tak tam nepise, ze odmeny su zdvojnasobene.....
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Mamina71

    Mamina71 User

    Hector - je prima že sis včera udělal 10 mega cti a že dnes chceš jít ven (tu není hezky, momentálně prší), jiní hráči na tom budou obráceně než ty - v pátek a v sobotu třeba z jakéhokoliv důvodu nemohli, ale v neděli na hru čas mají - a taky by chtěli udělat 10 nebo třeba i 20 mega cti - a kvůli jakési chybě BP nemohou...
    Tak si poznámku o "brečení" laskavě odpusť, když si měl jednoduše štěstí a chyba BP se tě nijak nedotkla.
     
  5. Jsem na globále 1, a toto jsem dostal v soboru za kappu:
    [​IMG]
    18.06.2016 - 19:37[​IMG]Byly sebrány zelené klíče ke kořisti (10).
    [​IMG]
    18.06.2016 - 19:37[​IMG]Galaktická brána Kappa dokončena.
    [​IMG]
    18.06.2016 - 19:37[​IMG]Obdržen předmět: Laser - LF-4 (2)
    [​IMG]
    18.06.2016 - 19:37[​IMG]Obdržel jsi 19800000 BZ
    [​IMG]
    18.06.2016 - 19:37[​IMG]Obdržel jsi 715000 cti
    [​IMG]
    18.06.2016 - 19:37[​IMG]Sesbírány logdisky: 20
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Tak teď nevím co mám dělat :D vždy si při týhle akci nechávám brány na neděli protože bejvá 50% booster. Když brány udělám kompenzace za to žádná nejspíš nebude a čekat na další akci to může bejt taky docela doba :cool:
     
  7. Dokončil jsem kappu v rámci víkendu dvojitých odměn, ale odměnu jsem dostal jen jednou.

    19.06.2016 - 23:08[​IMG]Byly sebrány zelené klíče ke kořisti (5).
    [​IMG]
    19.06.2016 - 23:08[​IMG]Galaktická brána Kappa dokončena.
    [​IMG]
    19.06.2016 - 23:08[​IMG]Obdržel jsi 10395000 BZ
    [​IMG]
    19.06.2016 - 23:08[​IMG]Obdržel jsi 357500 cti
    [​IMG]
    19.06.2016 - 23:08[​IMG]Sesbírány logdisky: 10

    Když jsem ji udělal v pátek o půlnoci (sobota) odměna byla double. viz
    18.06.2016 - 00:00[​IMG]Byly sebrány zelené klíče ke kořisti (10).
    [​IMG]
    18.06.2016 - 00:00[​IMG]Galaktická brána Kappa dokončena.
    [​IMG]
    18.06.2016 - 00:00[​IMG]Obdržel jsi 19800000 BZ
    [​IMG]
    18.06.2016 - 00:00[​IMG]Obdržel jsi 715000 cti
    [​IMG]
    18.06.2016 - 00:00[​IMG]Sesbírány logdisky: 20
    Kdybych věděl, že neděle se do víkendu nepočítá tak jsem tu bránu nedělal...:(
    Na hlavní stránce je stále info o dvojitých odměnách za brány.
    Kde mám reklamovat nepřipsání správné odměny?
     
    -baghira2- a Brouk666 tohle ocenili.
  8. TRIXT

    TRIXT User

    »†prchlik†«: Obávám se, že reklamovat to můžeme maximálně tak v Brně na 5. nástupišti. ;)
     
  9. proč jsem tedy za zetu nedostal dvojnásobek když i zvýrazněný popis o trvání akce svítil před dokončením brány v 23.52
    19.06.2016 - 23:52[​IMG]Galaktická brána Zeta dokončena.
    [​IMG]
    19.06.2016 - 23:52[​IMG]Obdržen předmět: Design letounu - Havoc
    [​IMG]
    19.06.2016 - 23:52[​IMG]Obdržel jsi 220000 cti
    [​IMG]
    díky za odpověď
     
  10. -baghira2-

    -baghira2- User

    To snad nemyslíš vážně. Obdržíš Design letounu - Havoc a ještě lamentuješ.
    Né že by si se tešil z toho Havoku, místo toho tady zalamuješ rukama.
    Na Tvém místě, by sem se tešil i z toho mála.
    Není nutné, aby tu každý jenom takhle spamoval. Stejně to nepomůže.

    P.S.: Nechápu, co to vůbec máte za sebevědomí?
     
  11. HEROBRINE

    HEROBRINE User

    S největší úctou k Tobě se ptám? Co má tvůj příspěvek společného s tímto tématem? Tvůj příspěvek není ot? tedy spam? tady není diskuse a hráči jsi nepomohl!

    A teď k tématu? V klikání bran nikomu v neděli nesvítilo info o nějaké dvojnásobné odměně z bran a informaci na hlavní stránce v bulletinu bych nebral příliš vážně. Pokud to byla chyba,tak s tím o víkendu nikdo nic neudělá a chyba byla nahlášena.

    jen malý citát na závěr? Lidé,čtěte.
     
  12. *pursuer*

    *pursuer* User

    No hold asi stale bude platit Doveruj,ale preveruj :) Viem,ze mnohych nahnevalo,ked stiahli dvojnasobne odmeny v nedelu,ale budme radi,ze nechali aspon tu zlavu na EE.Niekedy aj menej je viac ako nic ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Tam jsem byl, ale nikoho jsem nenašel. Dokonce jsem navštívil i 7.nástupiště :rolleyes: v Brně, ale odsud jsem byl velmi rychle vykázán....takže poslední místo, které mě napadlo, je zdejší forum.
     
    -baghira2-, Mamina71 a TRIXT tohle ocenili.
  14. MINNORIT

    MINNORIT User

    Jessie : "Toto je neoficiálne vyjadrenie Developera na discordapp."

    Rad by som vedel ako to pokročilo dnes ?

    Tiež som v nedelu spravil kappu, mal som ju postavenu ešte od soboty večera, tak v nedelu doobeda spravil s presvečenim ako bolo označene na hlavnej stranke že je 2x odmena a po dokončeni brany padol jeden herkul, potom som zistil že dačo nieje asi v poriadku a ako kludas som vypenil :mad: tak by som rad vedel či mam stavat zase kappu? bo to mohla byt moja posledna lebo potreboval som posledne 2 herkuli... preto som bol naštvaný ked padol len jeden :confused: kedže je pondelok a už hadam pracuju aj daju dake stanovisko k tej chybičke z nedele ;)
     
    -baghira2- a MICKA tohle ocenili.
  15. TRIXT

    TRIXT User

    MINNORIT: No dokud se k tomu BP oficiálně nevyjádří, tak ti tady asi nikdo neodpoví. Jakmile bude moderátorskému týmu poskytnuta nějaká informace, určitě ji tady zveřejní, takže musíme vydržet. Nejsem ale optimista, že se vůbec něco bude řešit, ale třeba nás překvapí. ;)
     
  16. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Kdo delal brany i v nedeli obdrzi dodatecne systemem dopsany zbytek odmeny. Takze nemusi nikdo panikarit, sve hamty dostane.
     
  17. =Marvin= díky za zprávu, jen to slovo hamty jsi si v tomto případě mohl odpustit.;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. tak toto keby viem, ze sa to bude takto kompenzovat, tak tie brany tocim aj v nedelu.....
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    »†prchlik†« nemohl. Uz jenom kvuli reakcim nekterych jedincu, a nemyslim jen na foru. Jasne, akce na dvojnasobnou odmenu mela byt 3 dny misto 2, ale vztekat se a nadavat kvuli chybe ve hre jak male soplave decko, to je dost pres caru. Kdyby se vsichni chovali rozumne a pockali si v klidu na vyjadreni, nepovim ani slovo. Koneckoncu to zklamani chapu, ja za ty brany taky dvojnasobek v nedeli nemel.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. A já si říkal, jestli je točit nebo ne, byl jsem vůči dodatečnému dopsání odměn trochu nedůvěřivej... Nu což, škoda :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.