Denní bonus

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem †«$ĈĦ€J№»†, 12/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím ,dnes po nalogování jsem obdržel bonus na 1 den což je nesmysl když jsem nalogovanej každý den tudíž bych měl mít bonus na 5 dni . Stalo se to ještě někomu nebo jsem v tom sám ?
    GE2
    [​IMG] 41030960
     
  2. TRIXT

    TRIXT User

    A nestalo se ti to, že jsi sice hrál včera po půlnoci, ale ve skutečnosti jsi se nalogoval před půlnocí, tedy o jeden den zpět. Něco podobného se mi totiž stalo také a chvíli jsem si myslel, že chyba je v systému než mi došlo, že chyba byla ve mě.
     
  3. ne nestalo po pulnoci jsem už nehrál
     
  4. TRIXT

    TRIXT User

    Tvoje odpověď mě mate. Kdy jsi se včera přihlašoval a kdy jsi hrál. Pokud si to nepamatuješ, koukni se do deníku.
     
  5. prostě jsem dostal bonus na 1 den hru sem koncil v 1 rano ted sem se přihlásil a špatný bonus hraju to dost dlouho na to abych věděl co je dobře a co co špatně kapišto .
     
  6. TRIXT

    TRIXT User

    Bez časů se asi nedomluvíme, tvůj popis toho co se stalo není jednoznačný. Ideální by bylo, aby jsi v deníčku našel zápis o tom, kdy jsi obdržel naposledy denní bonus (nemyslím ten dnešní, ale ten předcházející). Hledej něco takového:

    12.05.2014 - 05:55[​IMG]Obdržel jsi denní Login bonus na 5 dny.
     
  7. Korben

    Korben User

    †«$ĈĦ€J№»† Už sa pár krát stalo že sa niekomu resetol denný bonus. Avšak u teba to vypadá že si dlho nespal. :)
    Do hry si sa prihlásil:10.05.2014 - 08:20 Bonus za prihlásenie počas viac ako 5 dní.
    Potom si nespal až do 12.05.2014 - 00:54. Medzi týmito dátumami nemáš žiadne prihlásenie, tak že ti hra bežala stále a tak sa ti resetoval denný bonus. Jednoducho za 11.5 . ti chýba prihlásenie do hry.
     
  8. TRIXT

    TRIXT User

    Děkuji Korbene, přesně to jsem měl na mysli a snažil se mu říct. :)
     
  9. Korben to jako ze hral 40 hodin? si delate srandu.
     
  10. Kubino

    Kubino Guest

    Deborka[TVL] nemusel hrať, stačí mať zapnutý PC a v tom hru, myslím menu. Ono bonus nenaskočí sám keď skončí deň a začne nový, treba sa každý deň prihlásiť, pod slovom prihlásiť sa rozumie zadať meno a heslo a nalogovať sa.
     
  11. tak to je pravda vždy u toho usnu ale ještě se mě to nestalo pak se loguju a vždy ok .
    No klidně můžete lock už je mi to jasný diky .
     
  12. Korben

    Korben User

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.