Denní přihlašovací bonus

Diskuze na fóru 'Popisy/glosář – Herní bible' zahájená uživatelem Warden, 5/1/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Warden

  Warden User

  Denní přihlašovací bonus

  Pro získání denního přihlašovacího bonus nestačí se přihlásit na hlavní stránku, ale musíte se přihlásit na herní mapu. Na hlavní stránce je tedy nutno kliknout na tlačítko
  start.jpg

  Poté se objeví následující seznam jednotlivých předmětů nabízených v daném měsíci. Pozor, každý měsíc jsou v rámci denního přihlašovacího bonusu nabízeny odlišné herní předměty. Ty na následujícím obrázku berte tedy jen pro ilustraci.

  Denní-bonus.png

  Na obrázku je vidět, že v každém měsíci můžete získat až 25 herních předmětů a pokud při 25. přihlášení v měsíci máte aktivní prémium, pak s posledním předmětem získáte i bonusový předmět. Jako bonus se objevily sleva na týden, nový laser, 150 kusů oleje a pod. Pozor, prémium musí být aktivní před tím, než se přihlásíte v daném měsíci po pětadvacáté na mapu. Toto si musí uvědomit hlavně ti, co mají nastaveno automatické přihlašování na mapu!

  Další upozornění:
  • Pro získání předmětu musíte kliknout na tlačítko "ZÍSKAT" (neplatí, pokud máte aktivováno automatické přihlašování na mapu).
  • V každém měsíci existují tři přihlašovací bonusy, kdy jsou nabízeny hodnotnější předměty. Jedná se o produkty ve zvýrazněném sloupci.
  • Nejhodnotnější je 25. přihlašovací bonus.
  • Boostery nabízené v rámci denního přihlašovacího bonusu běží v reálném čase. Nelze si je tedy schovávat na později.
  • Pokud se přihlašujete každý den, pak ve dnech od 26. do posledního dne měsíce žádný bonus nezískáváte.

  Pár tipů na závěr:
  • Jelikož je přihlašovacích bonusů 25, znamená to, že o žádný bonus nepřijdete, pokud vynecháte pár dní. Má-li měsíc 31 dní, můžete vynechat až 6 dní v tomto měsíci a o nic nepřijdete.
  • Pokud nekupujete prémium pravidelně, ale spíše občas koupíte měsíční, je výhodnější pár dní v měsíci vynechat, prémium si koupit až koncem měsíce a pokud se následující měsíc budete přihlašovat pravidelně, pak vám toto prémium zajistí získání bonusového předmětu ve dvou měsících po sobě jdoucích.
  • Je lepší si vypnout automatické přihlašování, pak vás nezaskočí situace, že vám dojde prémium a díky automatickému přihlášení přijdete o bonusový předmět při 25. přihlášení.
  • Kontrolu získaného bonusu si můžete provést v deníku (odkaz na "Deník" najdete na hlavní stránce), kde se objeví např. následující zápis: "05.01.2018 - 00:07 Obdržel jsi denní Login bonus na 5 dny."
   
  Naposledy upraveno: 5/1/18
  Callisto a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.

Sdílet tuto stránku