Denní ukol Akce dominance

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Y*o*D*i*A*k*, 14/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. prosim dnes je ukol zbirej RB214 a kde ji mam zbirat se ptam jako nakoupit nebo nekde neco sestrelit byl jsem v praci tak me asi neco uteklo
     
  2. Mim©Ň

    Mim©Ň User

    je asi blbost ji koupit kdyz je tam SBÍREJ :) a idkyby v obchode zaplatis 950u za tech 100 ks a odmena 500 u ? asi divné co
     
  3. TRIXT

    TRIXT User

    Jediný způsob sbírání, který znám, je obsazování bojek. Pokud v zóně bojky vydržíš po celou dobu obsazování bójky, obdržíš za to i munici RB214. Problém ale je, že takto obdržená munice se ti do úkolu nezapočítá. Jiný způsob bohužel neznám. Netuším, zda je i v boxících, neb mi to píše, že mám plný skladový prostor. Docela by mě také zajímalo, jak se tato munice má sbírat.

    P.S.: Pro tuto problematiku zde ale byla vytvořena diskuze: Diskusia "Domination"
     
  4. Mim©Ň

    Mim©Ň User

    v boxech neni sbiram sbiram a nic :)
     
  5. Korben

    Korben User

    Tak v noci som sa pokúšal zbierať a taktiež so neprišiel na to ako by to malo fungovať.
    Kupovať je nezmysel ale asi neostane nič iné ako to skúsiť a uvidím či sa nejaká munícia pripíše.
    Poprosím pokračovať v diskusii na to určenej.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.