Denný quest

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem bjergerfan33, 11/1/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím , viete mi niekto vysvetliť prečo nedostávam tolko denných uloh ako kamarat? on tam misie aj za 4k uri a ja nie...
     
  2. Tomas91

    Tomas91 User

    Ono to je rozdelene podla levelu ak nemáš dostatočný level tak ten úkol nemáš,ja na malom účte tiež nemam 4k ukol ale na velkom ano.
     
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    lvl. 17 ak myslíš na tú dennú misiu za 4 kilo uri.
     
  4. blesk1j

    blesk1j User

    Když už jste u toho... Úkol za 4K uridia je už poslední úkol, nebo je nějaký další? Třeba od lvl 20?
     
  5. blesk1j - každý deň 1 úkol za 4k, či máš 17 alebo 25 lwl. Niekedy tak je aj 5 úkolov v 1.deň, no najmenej tam sú max 3.
     
    -baghїra2-, Pavlinka1 a ZOHAN tohle ocenili.
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    Pokud do toho počítáš i úkol v němž je odměna pouze tetrathrin, tak denních úkolů je 5. Jinak denní úkoly s odměnou v podobě uridia a dalších věcí, tak ty jsou denně 3 nebo i 4.
    Ať ti méně zkušení nehledají ten pátý potom.;):rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  7. Arya

    Arya User

    Autorovi odpověď stačila, téma tedy uzamykám a přeji šťastnou cestu vesmírem.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.