Zpetná vazba Design letounů Hercules se nezobrazuje v profilu pilota (V odkazu na loďku)

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -*PitrasCz*-, 29/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj, chtěl bych oznámit chybu v podobě nezobrazování se designu letounu Hercules v profilu pilota - v tom odkazu na loďku.
    Letoun se zobrazuje v původní barvě (Iris = bílá atd..)

    Není to chyba, která nějak kazí hru, jen jsem si jí všiml tak ji raději ohlásím :)

    Server: CZ1 (A nejspíš i ostatní)
     
  2. svi1

    svi1 User

    Já ho tam u sebe vidím [​IMG]

    Mohl bys dát odkaz na profil pilota, kde to nejde vidět? Jsi si jist (pokud to tedy není zrovna Tvůj profil), že dotyčný má Herkuly?
     
  3. Promin :D Ale i u tebe vidím jen Zeuse s jeho normální barvou :) Mám to odzkoušené u sebe. Do Zeuse jsem hodil Hercul, ale pořád jde vidět jen ta původní barva toho Zeuse (Ta "hnědá")
     
    svi1 tohle ocenil(a).
  4. svi1

    svi1 User

    :) A co teď [​IMG] jinak tohle je z profilu jiného hráče.

    Ale máš pravdu. Ne vždy se ukáže. Snad to bude ovlivněno tím, zda máš devátý nebo desátý letoun. Na Havoc to evidentně vliv nemá. Tak babo raď :)
     
  5. Borat

    Borat User

    svi1 toto je zase čistá Apis :)

    V hre je už toľko dizajnov na stíhačky, že to podľa mňa buď zrušili alebo sa to pokazilo, ale tak poviem to kolegovi a on to keď tak nahlási a keď sa jedná o chybu tak po pravde na opravu sa bude čakať dlho.
     
  6. svi1

    svi1 User

    No to mě .... :) :) Neradím a jdu pryč :)
    -*PitrasCz*- takže jsme se ničeho nedobrali, jen jsem ze sebe udělal jelito :) :)
    Borat díky :)

    PS: ale teď jsem se dobře pobavil sám nad sebou a nevědomostí svou :)
     
    -baghira2-, Sentiero a Borat tohle ocenili.
  7. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Máš design na všetkých stíhačkach v oboch konfiguráciach? Nemôže to byť týmto?
     
  8. svi1

    svi1 User

    Jessie tak jsem nasadil Herkuly na obě konfigurace. Všech 10 a stejný výsledek jako na obrázku, který jsem sem dával jako první.
     
  9. Sentiero

    Sentiero User

    Opravdu to nesedí. Podívala jsem se na 20 profilů pilota TOP 20 hráčů. Na 2 profilech měli havoc a na zbylých 18 profilech byl vidět jen hnědý Zeus. Je dost nepravděpodobný, že by 18 hráčů z TOP 20 nemělo žádný design. Takže chyba v zobrazení Herculů asi bude.

    P.S. svi1 no toto..že ty jsi nás chtěl opít rohlíkem :p
     
  10. svi1

    svi1 User

    Sentiero :) přímo bagetou :) Jsem ostuda :)
    Tak tak, u nikoho to není. A kdo si vzpomene kdy to tam kdo naposled měl?
     
    -baghira2- a Sentiero tohle ocenili.
  11. Herculy to nezobrazovalo v profilu pilota nikdy a přitom kolik je dnes ve hře designů silně pochybuji, že by se s tím kdokoliv zaobíral
     
    svi1 tohle ocenil(a).
  12. co ja si pamatuju tak to je už od zacatku tohle neukazovani nema to vliv na to ze je hodne vecí
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.