Návrhy Design na stránce pilota

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem jisap123, 5/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Souhlasíte s tímto návrhem a jeho zavedením do hry?

  1. Ano, souhlasím.

  2. Ne, nesouhlasím.

  3. Trochu bych to pozmněnil/a, ale v principu souhlasím. (prosím napiš jak)

  4. Je mi to jedno

Výsledky jsou viditelné až po hlasování
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jisap123

    jisap123 User

    Ahoj, je to spíše návrh na menší aktualizaci a její princip je jednoduchý. Navrhuji aby se na externí stránce pilota (myslím tu stránku, která se ostatním lidem zobrazuje při nalézání vaeho profilu - např. v aukcích) zobrazoval design jeho PET. Myslím, že to BP asi "zapomnělo" udělat, či co, ale to jen má domněnka. Jen si myslím, že by to bylo fajn a hráče by to i potěšilo (když už se tam).

    Požadavky:

    Zobrazení aktuálního designu pilotova P.E.T. na externí stránce pilota.


    Pozitiva:

    Hráč: Stejná jako u designu letounů - spíše estetická, hráči mohou rozjímat nad vaším skinem pro PET :D
    Klan: Žádné smisluplné využití nevidím.
    BP: Spokojenost hráčů a lepší orientace.


    Negativa:

    Hráč: Některým hráčům by mohlo vadit, že někdo vidí váš design na PET (ale i tak, designy lodí to zobrazuje a ty jsou podle mého důležitější) a může tak upravit případnou taktiku na útok.
    Klan: Žádné nevidím
    BP: Trocha programování

    Dopad na hru: Minimální
     
  2. Ako si si mohol všimnúť tak na stránke pilota nezobrazuje ani dizajn stíhačky. A podľa mňa to je zbytočné.
     
  3. Karlosray

    Karlosray User

    je pravda když mam letouny i peta tak by se meli ukazat
     
  4. jisap123

    jisap123 User

    Ale zase na druhou stranu - design lodě tam máš. S designem stíhaček by to bylo složitější už jen kvůli možnosti na každém letounu mít jiný, ale s PET je to jiné, je to vlastně druhá loď.
     
  5. U stíhačkách by to nebolo ťažké. Ak dotyčný má apis tak systém by ukázal dizajn apisky. Ak by išlo o havoc, hercul tak by ukazalo ten. V podstate by ukazalo najlepší dizajn.
    Ak človek nemá A, Z tak systém by ukázal dizajn prvej kupenej stíhačky.
    Ale zase to že tam neukazuje dizajny tak ma nejako neirituje :)
     
  6. Jupiter33

    Jupiter33 User

    mě se návrh nelíbí, nemám ani peta a kosmetický doplňky moc nemusím, stačí že se zobrazují designy na letouny a designy na lodě navíc
    stejně ty designy na peta nemají žádnou schopnost takže to určitě nikoho zajímat nebude jestli má červenýho peta nebo zelenýho. U letounů a designů na lodě se mi to líbí, ale asi u peta by to bylo zbytečný
     
  7. jisap123

    jisap123 User

    Proč by to mělo teda vadit? Pokud to nemá žádnou schopnost, tak by to neprozradilo nic o hráčovo výhodě, navíc hráči, bych řekl, se rádi vytáhnou se svým novým designem. Navíc v návrhu není napsané nic, co by mělo poskytnout nějaké taktické informace, ale že půjde hlavně o estetickou stránku věci. A když už to ukazuje deisgn lodi, který přináší celkem slušné výhody (obvzlášť elitní designy), tak nevidím důvod, proč by to nemohlo zobrazit design pro P.E.T. bez taktických výhod.
     
  8. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Pokiaľ viem tak designy na stíhačky sa tam zobrazujú ale neviem presne ako to je urobené pretože stále zobrazí len jeden design hoc hráč ma na jednej konfigurácií havok a na druhej herkul ale zobrazí tam napr len havok.

    Screen Shot 2016-05-08 at 9.29.05 AM.png

    K tomu zobrazovaniu designu PET, osobne nevidím žiaden dôvod prečo sa to tam nezobrazuje, preto ak budú neskôr súhlasiť celý team, môžme tento návrh poslať vyššie a kto vie možno sa to aj upraví.

    Ďakujeme a prajeme príjemnú hru.
     
  9. Jupiter33

    Jupiter33 User

    jisap123 jaké taktické výhody? Myslíš že jestli máš zeleného nebo červeného peta je taktická výhoda? U lodí a letounů to je protože je spousta skill designů tak je to dobré vědět. Až budou skill designy na peta, tak se to bude hodit, ale ted ne. Ovšem je to jen můj názor, nic to nezmění. Kdyby se to dostalo do hry tak to můj ani jiných život nezmění.:D Toď můj názor
     
  10. jisap123

    jisap123 User

    Víš, ono jsou i jiné designy než červený, zelený a arktický(světle modrý) ;)
     
  11. Přijde mi to docela k ničemu, většina lidí to nevyužije. Pochybuji, že někdo bude prohlížet Profil pilota, aby se kouknul, jaký má daný hráč P.E.T. design. Vypíchnu tu pár věcí, už kterým je podle mě ten návrh špatný:
    Pozitivum si hráči můžou prohlédnout i na mapě. A proč programovat něco, co většina lidí nevyužije?
     
    Sentiero tohle ocenil(a).
  12. jisap123

    jisap123 User

    No ono jde spíše o to, že proč se tam zobrazují designy lodí a letounů, ale PETa ne.
     
  13. zbytočná vec, ide o hru málo kto dnes pozerá profil
     
  14. Jupiter33

    Jupiter33 User

    jisap123 já vím že jsou i jiné designy, ale stejně to lidé nevyužijí. V bitvě ti to asi nepomůže. Designy na peta jsou kosmetické. Nic nepřidávají, takže podle mě je zbytečnost to dělat. Momentálně dostupné designy na peta jsou 5: červený, zelený, arctic, green chimera a green Mirage, potom je ještě chimera v barvě oranžová a červená a mirage v barvě červená a oranžová , ale ted nejsou dostupné v obchodě, jsou jen při akcích. Všechny tyhle designy jsou kosmetické, takže je zbytečné je dát do profilu pilota, protože má jen kosmetický efekt. U lodí a letounů to má taktickou výhodu, ale u peta ne. Mě bohatě stačí že dotyčný má peta.
     
  15. tak tak Dôležitý je učel. ale mohli by pridať nejake nove možnosti využitia PETA
     
  16. jisap123

    jisap123 User

    To ale není důvod, proč se na něj totálně vykašlat a neupdatovat ho, mě se osobně třeba líbí to, že tam mám svůj design lodi a letounu, takže nevím, proč by tam neměl být i design PETa.
     
  17. Jupiter33

    Jupiter33 User

    jisap123 ale nemusí se to líbit všem, až se to bude líbit 1000 lidí tak možná, ale pro mě je to zbytečnost. Já bych radši přidal nějaké nové možnosti
    využití peta. A né jeho design na stránce pilota.
     
  18. Tento nápad by bol možný, keď budú na P.E.T.a nie len kozmetické designy ale aj designy ktoré budú mať nejaké tie výhody. Vizuálne/ kozmetické designy zatiaľ asi nie sú podstatné. :D
     
  19. argon napríklad. napríklad dizajn 3% viac uri stoho čo zoberie pet ktým protokolom super :D
     
  20. PaiMei

    PaiMei User

    Kdyby návrh prošel, ani bych si toho nevšiml, no chápu, že pro některé hráče to smysl mít může stejně tak, jako pro další ne.
    Jen se spíš zamyslete nad jinou věcí. Tyto drobnosti, které nijak neovlivňují hru zabírají čas a prostor programátorům, kteří by místo toho mohli řešit věci, které naopak hru ovlivňují hodně.
    Takže kdyby jste si mohli vybrat, jakou práci dáte Hansovi: udělat design peta v profilu pilota nebo zamezit lagům a pomalému chodu hry při nástupu nové akce?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.