Design Surgeon

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem †_TΣRORISTA_†, 15/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím
    chtěl bych se zeptat ve kterém měsíci se dá koupit v obchodě design Surgeon ?
    a k tomu bych se chtěl zeptat na design letounu Elite Demon ... ve kterém měsíci se dá získat a jak .
    předem děkuji za odpověď.
     
  2. Surgeona bude možné získať 30.2.2017.

    Ale nie robím si prdel zas :D Toto nikto nevie, ale keď budú špeciálne odmeny z brán vtedy ho môžeš získať z určitej brány, ale radím ti sledovať informácie v hre a na fóre.
     
  3. TRIXT

    TRIXT User

    †_TΣRORISTA_†: Surgeon se dal za uridium koupit jen jednou a to v roce 2015 (stál 300.000 Uridia). Od té doby se občas objevuje jako doplněk k nákupu uridia za peníze. Také ho bylo možno smontovat, ale to bylo jen po dobu akce k zavedení montáže do hry.

    Co se týká akcí na podporu prodeje uridia, ty se objevují náhodně jednou za měsíc až dva. Surgeon byl při poslední akci k dostání při koupi 150.000 a 330.000 Uridia. Kdy ale BP znovu zpřístupní tuto nabídku, to ti nikdo nepoví. Zda bude Surgeon k dostání v obchodě za Uridium, je také ve hvězdách.
     
    Naposledy upraveno: 15/8/16
  4. Osobne by som neradil kupovať Surgeona a to z dôvodu toho že je multifunkčný čo však znamená že sú lepšie než on na veci ktoré sú zamerané, myslím tým napr to že na 1v1 alebo všeobecne na Fighty sú lepšie Skill Designy na úlohy je lepší zas Veterán, na brány Veterán, Exalted podľa toho na čo hráš (česť, BS), čiže čo sa týka kúpi by som ho osobne nekupoval, keby sa dá craftiť tak to by som ho vycraftil, samozrejme neraď sa mojou radou je to len na tebe :)
     
  5. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ako ti už hráči poradili Surgeon sa za uridium kúpiť už nedá. Občas BP nahadzuje akcie kde môžeš získať surgeona ak si kúpiš urídium, alebo ak ti vypadne z brány.

    Je potrebné sledovať hry :)

    METALLICA34 je pekné, že sa aj takto snažiš pomôcť hráčovy, no jeho otázka znela úplne inak preto je potrebné reagovať na to o čom je príspevok, inak sa z témy z vrhne niečo úplne iné a každý začne Off topic.

    Má autor témy ešte nejaké otázky?
     
  6. Jessie ano chápem, len som chcel napísať aby sa neurýchlil s nákupom Surgeona keď bude na kúpu a radšej si to rozmyslel aké mu dá benefity :)
     
  7. dobře děkuju všem :)

    mohl bych se ještě zeptat na ten Design letounu Elite Democ proším ?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/8/16
  8. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

  9. Tu ti nikto presne nenapíše, kedy, ako a či vôbec bude ten dizajn ešte niekde dostupný. Pridávajú kopu úplne nových dizajnov, potrebujú trochu rozhýbať Montáž a k starým veciam sa moc vracať očividne nechcú, ale možno bude prekvapenie, keď mal minuloročný halloween taký nečakaný úspech.
     
  10. |Oromë|

    |Oromë| User

    ChuckNorris Vlastne ten dizajn je dostupny pomerne pravidelne. Demon je jeden z dizajnov co moze padnut pocas vikendu specialnych odmien v GG. Nahodou som ho dostal cca 2 tyzdne dozadu. Ale samozrejme, to je skor zaujimavost.

    Dizajn demon bude na 100% dostupny pocas jesene cez halloween v brane Tunnel of terror, to mozem povedat naisto. Ci bude skor ale nevieme. Vseobecne info o dizajnoch je v Letouny/Stíhačky
     
    ChuckNorris tohle ocenil(a).
  11. gemer10

    gemer10 User

    takže tunel of terror bude i tento rok že ?
     
  12. Ak sa nič nemenilo alebo nedostali Moderátori nejakú správu ohľadom ukončenia špeciálnych odmien z brán tak by nemali byť zrušené a treba na ne len čakať, no kedy to bude to nikto nevie, možno o týždeň možno o mesiac, treba len čakať a čítať novinky to je všetko čo ti povieme :) aspoň zatiaľ :)

    gemenr10 hej bude aj tento rok, pozri si kedy býva Halloween a ten týždeň by mala byť brána dostupná spolu so špeciálnymi úlohami a ostatnými vecami čo bývajú :)
     
  13. akci je plno na vsechno ale jen za penize koukam ten co to hraje jen tak a nechce zbytecne utracet tak nema sanci
     
  14. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Téma sa vrhne do Off topicu. Hráčovy bolo odpovedané na otázky a preto považujem za vyriešené.

    V prípade ďalších otázok je potrebné si vytvoriť novú tému do prislušnej sekcie

    Vyriešené
    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.