„Deus Ex management“

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem BEZNADĚJ-28, 16/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj Všem dnes sem dokončil výše uvedený úkol a čekalo mě nemilé překvapení.Místo v popisu uvedených 105 000 000 BZ jsem s boostry vyfásnul pouze 17 807 998 BZ.Ostatní odměny uvedené v popisu byly v pořádku chyby nastala pouze v množství BZ a tak by mě zajímalo kde je chyba.Zda se pouze jedná o chybu v popisu úkolu,ikdyž odměna 50K.U by spíše odpovídala těm 105M BZ,nebo je průšvih někde jinde.Nikde jsem nenašel že by někdo o téhle nesrovnalosti psal tak si toho asi nikdo nevšiml.Nebo že by nikdo ten úkol ještě neudělal?
     
  2. V tej úlohe je odmena len 10 500 000 BS, asi si len zle porátal nuly :)
     
  3. |Oromë|

    |Oromë| User

    BEZNADĚJ-28 Zle si si pozrel odmenu ulohy, za tu ulohu je 10.500.000 BS.

    Tiez sa to spoluhracovi raz stalo, no o chvilu sa natom zasmial, tiez to len zle zratal. :)
     
  4. Beznádej na tu ulohu ti ešte odporučam kupiť 50% booster na skusenosti a veteram + netopier formácia a máš parádne bs ;);)
     
  5. Vážení možná sem už postarší,ale přeci jenom jsem zadání úkolu prohlížel několikrát jak než jsem ho začal dělat i po tom co jsem dostal odměnu.A myslim že nuly ještě dokážu spočítat a pokud se podíváte do kompletního seznamu nových úkolů,uvidíte,že byl včera v 7:14 PM změněn(Naposledy upraveno: Včera v(e) 7:14 PM),tudíš tam byla nejspíše chyba a nyní je to správně.Mě je celkem jedno kolik za to je BZ nehraju to pro to abych si něco dokázal,je to pro mě jen způsob odreagování a zábavy.Pouze jsem chtěl poukázat na možnou chybičku.S pozdravem a šťastný lov Béčko.
     
  6. |Oromë|

    |Oromë| User

    BEZNADĚJ-28 Vcera som to isiel potom skontrolovat ci je to tam zaznamenane spravne a tiez tam bola chyba, bolo tam 100 mega a preto som to aj opravoval.

    V hre mas ale jasne napisane 10.500.000 BS

    Slider-2-01-600x300.png
     
  7. TRIXT

    TRIXT User

    |Oromë|: Tak teď je mi jasné, proč i já jsem se zamotal. Když jsem tehdy dělal tento úkol, tak jsem se též domníval, že dostanu 105 miliónů. Když jsem úkol udělal a dostal jen 10,5 miliónu, hned jsem si v NIX kontroloval proč. Tam bylo napsáno správně 10,5 miliónu. Tak jsem nad tím mávl rukou s tím, že neumím číst, ale už mě nenapadlo znovu kouknout do seznamu úkolů. :D
     
    Sentiero tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.